Ιταλία Ταξίδι στην Ιταλία με Αυτοκίνητο

Sofia1974

Member
Μηνύματα
32
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική

GeorgePapa

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα στο team. Παρασύρθηκαι και εγώ απο το forum και κανόνισα roadtrip για Ιούλιο.
3 μέρες Ρώμη, άλλες 2 μέρες Αμάλφι και τα γύρω χωριά, 1 μέρα στο Κάπρι και άλλες 2 στην Νάπολη.
Νομίζω οτι το μοίρασα καλά πάντως.

Όποιος θέλει να συστήσει/προτείνει κάτι, καλοδεχούμενος εννοείται.
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
25.899
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Καλησπέρα στο team. Παρασύρθηκαι και εγώ απο το forum και κανόνισα roadtrip για Ιούλιο.
3 μέρες Ρώμη, άλλες 2 μέρες Αμάλφι και τα γύρω χωριά, 1 μέρα στο Κάπρι και άλλες 2 στην Νάπολη.
Νομίζω οτι το μοίρασα καλά πάντως.

Όποιος θέλει να συστήσει/προτείνει κάτι, καλοδεχούμενος εννοείται.
Ρίξε μια ματιά στην ιστορία μου να πάρεις μια ιδέα από ένα παρόμοιο ταξίδι που έκανα πέρυσι το καλοκαίρι (εκτός Ρώμης) και αν θέλεις διευκρινίσεις ευχαρίστως αν μπορώ να βοηθήσω.

https://www.travelstories.gr/commun...pri-amalfitana-alberobello-matera-bari.55645/
 
Last edited:

Sofia1974

Member
Μηνύματα
32
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική
Καλημέρα,
Ετοιμάζομαι να κλείσω εισητήρια για το museo ferrari στην Modena, αλλά σκέφτομαι να πάμε και στο μουσείο στο Μαρανέλλο. Έχει πάει κάποιος να μου πει εντυπώσεις?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Καλημέρα,
Ετοιμάζομαι να κλείσω εισητήρια για το museo ferrari στην Modena, αλλά σκέφτομαι να πάμε και στο μουσείο στο Μαρανέλλο. Έχει πάει κάποιος να μου πει εντυπώσεις?
Maranello! εκει ειναι η καρδια της Ferrari.. στη Modena δεν ειναι μουσειο Ferrari, προσοχή...ειναι μουσειο Enzo Ferrari. το προτιμας δηλ αν σε ενδιαφερει το προσωπο πιο πολυ απο τη φιρμα...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Να πάμε και στα δύο λέμε...
αν εχετε χρονο και ειναι στις προτεραιοτητες σας γιατι όχι...εξαλλου εχουν και ενα εισητηριο με εκπτωση κ για τα 2. αν δεν ειστε τρελλοι με τη φιρμα να εχεις υποψη σου οτι στο Μαρανελλο πανε 5 φορες παραπανω επισκεπτες κ ισως μετα απο αυτο η Μοντενα να σου φανει ως επαναληψη. ψιλα γραμματα βεβαια για τους φανατικους..
 

Μάγδα

Member
Μηνύματα
350
Likes
1.337
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εμεις πηγαμε Μιλανο Φλωρεντια Gardaland Βενετια...μαγεια....εγω ξετρελαθηκα με τα χωρια του Chianti....πηγαμε Castellina Randa Volpea....το συνιστω....αφου θα πας Ρωμη να πας για φαγητο στο Brancaleone.. στη Via Sicilia, 170 ...εγγυηση
Επειδή πάνω κάτω θα κάνουμε την ίδια διαδρομή, θα ήθελα να μάθω πόσες μέρες πήγατε και αν σας βγήκε το πρόγραμμα. Εγώ θα πάω για 10
 

Sofia1974

Member
Μηνύματα
32
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική
Εμείς θα πάμες για 7 ημέρες, οπότε σίγουρα εσύ μπορείς να προσθέσεις και άλλα πράγματα. Πότε πάς? Εμείς μέσα Αυγούστου?
 

Μάγδα

Member
Μηνύματα
350
Likes
1.337
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εμείς θα πάμες για 7 ημέρες, οπότε σίγουρα εσύ μπορείς να προσθέσεις και άλλα πράγματα. Πότε πάς? Εμείς μέσα Αυγούστου?
Φεύγω αρχές Ιουλίου. Θα ενημερώσω μόλις γυρίσω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.848
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom