Ταξιδιωτικές εκπομπές

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Παρόλα αυτά , την μανδάμ Τσόκλη την ενθυμούμαι. Επαψα να την βλέπω όταν πρόσβαλλε ,(για να μην πω κατακρεούργησε την ηθική της ταξιδιωτικής δημοσιογραφίας αλλά και γενικότερα τον σεβασμό προς τις ντόπιες κοινότητες) μικρά παιδιά απο την Αφρική .
Καλέ ποια παιδιά από την Αφρική; Δεν θυμάστε όταν ήταν βουλευτής Επικρατείας (που τα ψήφισε όλα και μετά παραιτήθηκε) που είχε κατεβάσει τα παιδάκια στον Πειραιά να υποδέχονται τους τουρίστες από τα κρουαζιερόπλοια με άνθη!

Και για να είμαι ον τοπικ :D
Συμφωνώ για τον Πάλιν, αλλά οι καλύτερες ταξιδιωτικές μου εκπομπές ήταν αυτές του Globe Trekker (ή Pilot Guides ή Lonely Planet), με φανατική προτίμηση στον Ian Wright. Τις βλέπω και τις ξαναβλέπω άνετα!
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
World part και yolo!! Τρομερό χιούμορ διάθεση και ενέργεια! Δηλώνω fan τους αν και ως προς το περιεχόμενο υπάρχουν κενά στους προορισμούς που επισκέπτονται αν ενδιαφέρεται κάποιος να ταξιδέψει εκεί!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Συμφωνώ για τον Πάλιν, αλλά οι καλύτερες ταξιδιωτικές μου εκπομπές ήταν αυτές του Globe Trekker (ή Pilot Guides ή Lonely Planet), με φανατική προτίμηση στον Ian Wright. Τις βλέπω και τις ξαναβλέπω άνετα!
Έτσι ακριβώς! Ian και ξερό ψωμί, μακράν ο αγαπημένος μου από τους παρουσιαστές της σειράς..είχε πολύ γέλιο ο τύπος!
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Πολυ ομορφο καρφιτσουλα.Τετοια εποχη γεννηθηκαμε εμεις...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Πολυ ομορφο καρφιτσουλα.Τετοια εποχη γεννηθηκαμε εμεις...
κρύβε χρόνια …. είμασταν ακόμα ωάρια…
αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η εικόνα του Μικρολίμανου στο Πειραιά
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξιδιωτικη εκπομπη απο την Αθηνα του 1961....:)
Συγκινήθηκα βλέποντας το βιντεο, προβάλει την Αθήνα που έζησε και λάτρευε ο πατέρας μου και γιατί είδα αεροπλάνο της Sabena με την οποία είχε ταξιδέψει στην Αμερική το 1970 και μου το έλεγε συχνά, είχε κρατήσει τα εισιτήρια πολλά χρόνια. Το αφιερώνω στη μνήμη του και συγνώμη για το προσωπικό θέμα. karfitsa σ' ευχαριστώ που το έβαλες.
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Ναι,τα ειδα κι εγω κι ειναι πολυ ωραια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.780
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom