Ταξιδιωτική Βίντεο Γκάλερυ

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν έχω μια πρόταση που θα ήθελα τις γνώμες / ιδέες σας. Η βίντεο γκάλερυ που έχουμε εδώ, κάνει απειροελάχιστη κίνηση, και αυτό έχει βεβαίους καλούς λόγους να συμβαίνει, αφού ελάχιστοι από μας τραβάνε βίντεο στα ταξίδια τους και έχουν τεχνικές γνώσεις να το φτιάξουν μετά και να το ανεβάσουν στο internet.

Λέω λοιπόν, λέω, μήπως φτιάξουμε μια καινούριa video gallery που θα προσθέτουμε videάκια που βρίσκουμε στο youtube, επομένως όχι δικά μας, πάλι βέβαια ταξινομημένα ανά ήπειρο. Επειδή τώρα υπάρχουν πολλά υπέροχα βιντεάκια που ποστάρονται μέσα στα φόρουμ αλλά χάνονται στο χαμό, θα ήταν μια ωραία ευκαιρία να αποκτήσουμε μια γκάλερυ με πολλά βίντεο από όλα τα μέρη του κόσμου.

Κάθε βίντεο θα έχει από κάτω δυνατότητα για συζήτηση.

Ε;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σκοπός είναι να ψηφίζουμε κι'όλας, με το εργαλείο αξιολόγησης πάνω πάνω, για να δούμε πόσοι πιστεύουν ότι είναι καλή ιδέα και πόσοι όχι.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.983
Σούπερ ιδέα! Στα γκρούπ των λατινολατρών, ταϋλαδόπληκτων και φιλοαφρικανών (που τα παρακολουθώ) υπάρχουν υπέροχα video. Θα μεταφερθούν?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δε θα μεταφερθεί τίποτα. Τα μέλη -εσείς δηλαδή- θα εμπλουτίσετε τη γκάλερυ, προσθέτωντας βιντεάκια.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Αρχηγέ, δεν έχω καλύτερο !:clap:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καλή ιδέα.
Να την πάω λίγο παραπέρα;
Σκέφτηκα, αντί να γράψω μια ταξιδιωτική ιστορία για το πρόσφατο ταξίδι στην Ινδοκίνα, να φτιάξω - μόλις βρώ διάθεση και χρόνο - ένα βιντεάκι με τις φωτό , αλλά και με τα σχετικά σχόλια- πληροφορίες.
Ετσι και οι φωτό θα μπούνε ( δεν έχω άλλο χώρο διαθέσιμο στην photo gallery) και θαναι κατά κάποιο τρόπο και μια ταξιδιωτική ιστορία.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σύμφωνοι, αυτό όμως ήδη υπάρχει. Αφού στη βίντεο γκάλερυ που έχουμε τώρα, υποτίθεται αυτά ακριβώς τα βιντεάκια βάζουμε, τα δικά μας.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Δεν θα σε ακολουθήσω για πολύ σ αυτόν τον οφ τόπικ κατήφορο.
Παω να κοιμηθώ, γιατί αύριο έχω βαριές δουλειές.
Έχω να πάω ψηφίσω και δεν πρέπει να με ξεγελάσουν.
Εσένα σε έχω κόψει από Βασιλικό (του Βαθίλη) μέχρι Πριγκηπικό ( κουαξ) στις πεποιθήσεις
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ρώτηξις σχετική με τη νέα βίντεο γκάλερυ.

Θα έχει κατηγορίες όσες και οι ήπειροι, όπως αυτή που έχουμε τώρα. Όμως, μήπως για τα βιντεάκια των μελών να υπάρχει μια ξεχωριστή κατηγορία αποκλειστικά; ε;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom