Ταξιδιωτική Βίντεο Γκάλερυ

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Εννοείται οτι θα ναι ωραίο να χουμε το δικό μας χώρο.
Μη μπερδευόμαστε με άλλους...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι αλλά νάχουμε μία ενιαία κατηγορία για τα δικά μας ή η κατηγορία με τα δικά μας νάναι πάλι χωρισμένη σε ηπείρους;
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Νομίζω το δεύτερο, αν δε σου είναι κόπος.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κόπος δεν είναι , προσπαθώ να σκεφτώ την καλύτερη λύση. Μην πήξουμε μετά, με δύο ευρώπες, δύο αφρικές κλπ κλπ
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Συμφωνώ με Vag, ξεχωριστή gallery για τα δικά μας και αυτή χωρισμένη σε κατηγορίες ανά ήπειρο για να μην χανόμαστε.

Μπράβο Defkalion, αναμένουμε να το δούμε και ολοκληρωμένο!

edit: επίσης αυτό που θα πρότεινα είναι να υπάρχει σε κάθε gallery το menu με τις κατηγορίες στο sidebar δεξιά, όπως δηλαδή είναι και στην τωρινή gallery, ίσως και μια λίστα με τα τελευταία video της κατηγορίας-ηπείρου, ώστε να μην χρειάζεται κάθε φορά να πατάς το back για πας πίσω στη λίστα για να επιλέξεις το επόμενο.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Μια ήπειρος με δυο υποενότητες ( βίντεο δικά μας και ξένα)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μια ήπειρος με δυο υποενότητες ( βίντεο δικά μας και ξένα)
Κι'αυτό καλό. Καλά θα το ψάξω το θέμα. Το κακό είναι ότι η τωρινή γκάλερυ έχει καμιά κατοστή βίντεο και θα πρέπει να ξαναπεραστούν από τους ιδιοκτήτες τους.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Θα συμφωνησω με την αποψη μια ήπειρος με δυο υποενότητες ( βίντεο δικά μας και ξένα).
Καμια 25αρια και βαλε ειναι τα δικα μου και θα τα ξαναπερασω..no problem :cool:
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Eγώ πάντως εκτός από τις πρώτες σελίδες των βίντεο τις υπόλοιπες δεν μπόρεσα ποτέ να τις δω γιατί δεν υποστηρίζονταν από τα προγράμματα που έχω. Αν γίνεται κάντε μια αναβάθμιση σε διάφορα προγράμματα για να έχουν πρόσβαση όλοι. Και όχι τίποτε άλλο αλλά τα καλύτερα μέρη δεν είδα.....
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
def μπραβο πολυ καλη ιδεα, ποτε λες να ξεκινησουμε?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Eγώ πάντως εκτός από τις πρώτες σελίδες των βίντεο τις υπόλοιπες δεν μπόρεσα ποτέ να τις δω γιατί δεν υποστηρίζονταν από τα προγράμματα που έχω. Αν γίνεται κάντε μια αναβάθμιση σε διάφορα προγράμματα για να έχουν πρόσβαση όλοι. Και όχι τίποτε άλλο αλλά τα καλύτερα μέρη δεν είδα.....
Δεν κατάλαβα τι θες να πεις εδώ. Αν έχεις κάποιο πρόβλημα με τη βιντεο γκάλερυ στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα να το δούμε.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Δεν κατάλαβα τι θες να πεις εδώ. Αν έχεις κάποιο πρόβλημα με τη βιντεο γκάλερυ στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα να το δούμε.

εννοώ ότι από τα Νησιά Κουκ Μπελίζ κλπ δεν μπορώ να δω τίποτα σαν να μην υπάρχουν video. Εκτός και αν όντως δεν υπάρχουν ή εγώ δεν έχω το κατάλληλο πρόγραμμα για να τα δω. Αλλά ούτε στο σπίτι ούτε από τη δουλειά μου να έχω το ίδιο πρόβλημα;;;;;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom