Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα Ιανουάριος 2019

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.603
Likes
12.423
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Τελείωσε ο διαγωνισμός, έχουμε τους νικητές!

1η θέση
Ο @VADIM με την ιστορία "...Ό,τι αγαπώ είναι το πιστόνι σε κίνηση..."

2η θέση
Η @maria-L. με την ιστορία Nashville – New Orleans – Asheville

3η θέση
Η @Grerena με την ιστορία Ρώμη/Νάπολη. Στα ίχνη του Caravaggio.

Συγχαρητήρια στους νικητές και πολλά μπράβο σε όλους τους συγγραφείς!
 

vangelis69

Member
Μηνύματα
155
Likes
193
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή - Παταγονία
Τελείωσε ο διαγωνισμός, έχουμε τους νικητές!

1η θέση
Ο @VADIM με την ιστορία "...Ό,τι αγαπώ είναι το πιστόνι σε κίνηση..."

2η θέση
Η @maria-L. με την ιστορία Nashville – New Orleans – Asheville

3η θέση
Η @Grerena με την ιστορία Ρώμη/Νάπολη. Στα ίχνη του Caravaggio.

Συγχαρητήρια στους νικητές και πολλά μπράβο σε όλους τους συγγραφείς!
Είχα προβλέψει για την 1η θέση την ιστορία "...Ό,τι αγαπώ είναι το πιστόνι σε κίνηση..."!!!Δικαιώθηκα!
 

Grerena

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
17.192
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Tromso, Las Vegas
Πάντα χαίρομαι πολύ όταν κερδίζω ένα βραβείο.
Αυτή τη φορά όμως χαίρομαι τριπλά.
Ο πρώτος λόγος είναι φυσικά ότι ... πήρα βραβείο! :clap:
Ο δεύτερος είναι γιατί κέρδισαν ιστορίες με ταξίδια/οδοιπορικά, στα οποία έχω αδυναμία.
Ο τρίτος είναι γιατί εμφανίστηκε στα μετάλλια η αγαπημένη μου Ιταλία ύστερα από πολύ καιρό.
Τώρα ... στη Ρώμη οφείλεται; Στη Νάπολη οφείλεται; Εύχομαι να οφείλεται και λίγο στον Caravaggio.
Πάντως να ξέρετε ότι στα προσεχώς ακολουθεί ένα sequel με Νάπολη, Ρώμη και ... λίγο Caravaggio. Μη ξεχαστείτε. Εδώ είμαστε. ;) :rolleyes:;)

@VADIM συγχαρητήρια. Το ζήλεψα το ταξίδι σου (και την όμορφη ιστορία σου). Πάντα τέτοια ωραία ταξίδια να κάνεις και να καταγράφεις για να μας παρασέρνεις.
Να είμαστε καλά να ταξιδεύουμε.

Ευχαριστώ πολύ όσους διαβάζουν, γράφουν ΚΑΙ ψηφίζουν τις ταξιδιωτικές ιστορίες και ιδιαίτερα όσους ψήφισαν αυτήν την ... Ιταλία μου. :)
 

Smaragda53

Member
Μηνύματα
987
Likes
2.076
Επόμενο Ταξίδι
αχ, μακάρι νάξερα!
Ταξίδι-Όνειρο
Πολυνησία
Πάντα χαίρομαι πολύ όταν κερδίζω ένα βραβείο.
Αυτή τη φορά όμως χαίρομαι τριπλά.
Ο πρώτος λόγος είναι φυσικά ότι ... πήρα βραβείο! :clap:
Ο δεύτερος είναι γιατί κέρδισαν ιστορίες με ταξίδια/οδοιπορικά, στα οποία έχω αδυναμία.
Ο τρίτος είναι γιατί εμφανίστηκε στα μετάλλια η αγαπημένη μου Ιταλία ύστερα από πολύ καιρό.
Τώρα ... στη Ρώμη οφείλεται; Στη Νάπολη οφείλεται; Εύχομαι να οφείλεται και λίγο στον Caravaggio.
Πάντως να ξέρετε ότι στα προσεχώς ακολουθεί ένα sequel με Νάπολη, Ρώμη και ... λίγο Caravaggio. Μη ξεχαστείτε. Εδώ είμαστε. ;) :rolleyes:;)

@VADIM συγχαρητήρια. Το ζήλεψα το ταξίδι σου (και την όμορφη ιστορία σου). Πάντα τέτοια ωραία ταξίδια να κάνεις και να καταγράφεις για να μας παρασέρνεις.
Να είμαστε καλά να ταξιδεύουμε.

Ευχαριστώ πολύ όσους διαβάζουν, γράφουν ΚΑΙ ψηφίζουν τις ταξιδιωτικές ιστορίες και ιδιαίτερα όσους ψήφισαν αυτήν την ... Ιταλία μου. :)
Ο πιο σούπερ λόγος είναι η ιστορία σου και ο Καραβάτζιο:heart:
 

VADIM

Member
Μηνύματα
97
Likes
1.029
Επόμενο Ταξίδι
Roadtrip Ηνωμένο Βασίλειο
Ταξίδι-Όνειρο
Moto road trip USA
Πάντα χαίρομαι πολύ όταν κερδίζω ένα βραβείο.
Αυτή τη φορά όμως χαίρομαι τριπλά.
Ο πρώτος λόγος είναι φυσικά ότι ... πήρα βραβείο! :clap:
Ο δεύτερος είναι γιατί κέρδισαν ιστορίες με ταξίδια/οδοιπορικά, στα οποία έχω αδυναμία.
Ο τρίτος είναι γιατί εμφανίστηκε στα μετάλλια η αγαπημένη μου Ιταλία ύστερα από πολύ καιρό.
Τώρα ... στη Ρώμη οφείλεται; Στη Νάπολη οφείλεται; Εύχομαι να οφείλεται και λίγο στον Caravaggio.
Πάντως να ξέρετε ότι στα προσεχώς ακολουθεί ένα sequel με Νάπολη, Ρώμη και ... λίγο Caravaggio. Μη ξεχαστείτε. Εδώ είμαστε. ;) :rolleyes:;)

@VADIM συγχαρητήρια. Το ζήλεψα το ταξίδι σου (και την όμορφη ιστορία σου). Πάντα τέτοια ωραία ταξίδια να κάνεις και να καταγράφεις για να μας παρασέρνεις.
Να είμαστε καλά να ταξιδεύουμε.

Ευχαριστώ πολύ όσους διαβάζουν, γράφουν ΚΑΙ ψηφίζουν τις ταξιδιωτικές ιστορίες και ιδιαίτερα όσους ψήφισαν αυτήν την ... Ιταλία μου. :)
Λίγο αργοπορημένα - καθότι άρτι αφιχθείς από ένα οδοιπορικό στην Ν.Α. Ασία - Grerena σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! Συγχαρητήρια και σε σένα! Τα οδοιπορικά σου, είτε αφορούν στη Νάπολη, είτε στη Σικελία ή τη Μπολόνια... και πάει λέγοντας, μου είναι πάντα απολαυστικά!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.180
Μηνύματα
883.098
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom