Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα Σεπτέμβριος - Νοέμβριος 2019

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Είστε τρελλοί;;
Και Μέσι και Ρονάλντο και Μπαπέ και Χάαλαντ και Σαλάχ ;
Να βάλω 7 ψήφους μπορώ;
Μία δόση απο τα ίδια.Εκτος τη σταθερή εδώ και χρόνια του αγαπημενου λόγιου συγγραφεα τις άλλες δύο ψηφους τις εβαλα με την μέθοδο 'α μπε μπα μπλομ"
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Και Χριστούγεννα και διαγωνισμός! Ποιος τη χάρη μας :clap:
Merry ό,τι τραβάει η καρδιά σας!
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.753
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Αν δεν είχα ήδη διαβάσει κάποιες από τις ιστορίες του διαγωνισμού (συμπεριλαμβανομένης της μεγαλύτερης) κι αν δεν συνέβαινε το απρόοπτο του Covid της συζύγου που ακύρωσε τα όποια ταξιδιωτικά μας σχέδια δεν νομίζω ότι θα προλάβαινα να διαβάσω και να ψηφίσω. Άσε που σίγουρα η επιλογή ήταν δυσκολότατη και αδίκησα πολλές καλές ιστορίες. Ελπίζω σε ισοβαθμίες για να αποδοθεί δικαιοσύνη.
 

Hayate

Member
Μηνύματα
842
Likes
5.129
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Δε θα ψηφίσω αυτή τη φορά γιατί δε μπορώ να καταλήξω κάπου.. Συγχαρητήρια σε όλους τους συγγραφείς,όλοι υπέροχοι..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Δε θα ψηφίσω αυτή τη φορά γιατί δε μπορώ να καταλήξω κάπου.. Συγχαρητήρια σε όλους τους συγγραφείς,όλοι υπέροχοι..
Α όχι, βάλε στην τύχη :). Για το καλό ;):innocent:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.502
Likes
8.023
Συγγνωμη @katkats moderator ανθρωπος και προτρεπεις τον κοσμο να ψηφισει στην τυχη; 😜
Εγω ψηφισα με πληρη συνειδηση ομως θα χρειαζομουν καμια δυο ψηφους ακομα η αληθεια ειναι.
Καλη επιτυχια σε ολους!!!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Συγγνωμη @katkats moderator ανθρωπος και προτρεπεις τον κοσμο να ψηφισει στην τυχη; 😜
Εγω ψηφισα με πληρη συνειδηση ομως θα χρειαζομουν καμια δυο ψηφους ακομα η αληθεια ειναι.
Καλη επιτυχια σε ολους!!!
Τι να κάνω, η mod πια; Καμιά ψήφος χαμένη :haha:
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
878
Likes
1.943
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία
Όταν είχα ζητήσει 5 ψήφους είχα δίκιο! Επειδή ξεχώρισα 5 και δεν θέλω να αδικήσω αναγκαστικά τις άλλες 2 δεν θα ψηφίσω καμμία. Λευκό ή αποχή!
Δώσε ψήφους στο λαό! Τι σου ζητάμε; λεφτά;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Σωστά αυτά πού λέτε για περισσότερες ψήφους αλλά σκεφτείτε πόσο άδικο θα είναι για προηγούμενους διαγωνισμούς και ιστορίες...Γιατί δεν πιστεύω ότι θα μας δώσουν και αναδρομικά σε ψήφους :)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Όταν είχα ζητήσει 5 ψήφους είχα δίκιο! Επειδή ξεχώρισα 5 και δεν θέλω να αδικήσω αναγκαστικά τις άλλες 2 δεν θα ψηφίσω καμμία. Λευκό ή αποχή!
Δώσε ψήφους στο λαό! Τι σου ζητάμε; λεφτά;
Αχ αχ αχ και πάλι αχ. Θα σας μαλώσω. Σαν μικρά παιδιά κάνετε. Είναι μέσα στη "χάρη" του διαγωνισμού κι αυτά τα διλήμματα. Ρίξε στην τύχη και δες αν θα είσαι τυχερός :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.885
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom