Ταξιδιωτικοί οδηγοί και λοιπά βοηθήματα ταξιδιών

anna 10

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
κουβα
εκπληκτικη προσφορα

:p:p:clap:θα ηθελα να σασ ενημερωσω οτι το νασιοναλ τζεογκραφικ εχει μια εκπληκτικη προσφορα για ολουσ.εναν τομο με τουσ 500 προορισμουσ που αξιζει να πασ στη ζωη σου.μονο 10 ευρω.ειναι καταπληκτικη δουλεια.και εγω τυχαια το ειδα.για αυτο σασ ενημερωνω για οποιον δεν το ξερει.
 

Alcorfu

Member
Μηνύματα
23
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΓΕΡΜΑΝΙΑ 18/12- 30/12/09
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
πολύ χρήσιμη πληροφορία Αννα ..
θα το διαβάσω και θα σου πω τη γνώμη μου
εις το επανειδείν
 
Last edited by a moderator:

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!Το είδα και γω σε κάποια διαφήμιση στην τηλεόραση και θα πάω να το ερευνήσω και από κοντά!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
απο ποτε ισχυει η προσφορα?εννοω οτι το περιοδικο κυκλοφορει ηδη στα περιπτερα?
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
:p:p:clap:θα ηθελα να σασ ενημερωσω οτι το νασιοναλ τζεογκραφικ εχει μια εκπληκτικη προσφορα για ολουσ.εναν τομο με τουσ 500 προορισμουσ που αξιζει να πασ στη ζωη σου.μονο 10 ευρω.ειναι καταπληκτικη δουλεια.και εγω τυχαια το ειδα.για αυτο σασ ενημερωνω για οποιον δεν το ξερει.
Όπως βλέπετε είχα κάνει ήδη σχετική ενημέρωση, αλλά μάλλον σας διέφυγε.

Α ξέχασα επίσης στο τεύχος Νοεμβριου του national geographic κυκλοφορεί στην τιμή των 10 euro με τον πρώτο τόμο του βιβλίου 500 ταξίδια ζωής.

Τελικά το αγόρασα, είναι πολύ προσεγμένη δουλειά, αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι ταξιδιωτικός οδηγός.
Ο συγγραφέας προτείνει διάφορα μέρη, όπως οι καλύτερες διαδρομές με αυτοκίνητο, ή τις καλύτερες διαδρομές με λεωφορείο στις πόλεις, κρουαζιέρες κλπ. Βέβαια οι λίστες του χωρούν πολύ συζήτηση, αλλά σε γενικές γραμμές είναι χρήσιμο και προτείνει διάφορα ενδιαφέροντα μέρη δίνοντας και τις πρώτες γενικές πληροφορίες.

Προσωπικά είχα βρει πιο ενδιαφέρουσα τη σειρά Βήμα Κόσμος
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Τι περίεργο... Κι εγώ κέρδισα το 4ήμερο ταξιδάκι... Μόνο που στα ψιλά γράμματα λέει ότι πρέπει να αγοράσεις ένα από τα βιβλία που διαφημίζουν και ότι ο νικητής επιβαρύνεται με το κόστος κρατησης... Αύριο θα πάρω τηλ. αλλά όταν βλέπω ότι κερδίζουν πολλοί μάλλον κάτι βρωμάει. Τουλάχιστον δεν μου τύχαινε το λάπτοπ, που το χρειάζομαι κιολας??;)

γιατί αυτό θα το κέρδιζες τσάμπα νομίζεις ???? ολο και κάποια κρυφή χρέωση θα είχε :shock:
οπου ακους πολλα κερασια κράτα μικρό καλάθι :)
 

Gloriana

Member
Μηνύματα
151
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία, Σκανδιναβία
Παιδιά υπάρχει κάποιος ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΚΟΛΩΝΙΑΣ στα ελληνικά?
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ο οδηγός EXPLORER για Γερμανία έχει αρκετά πράγματα και για την Κολωνία.
Μόνο για την Κολωνία στα Ελληνικά δεν έχω κάτι υπόψη μου και δε νομίζω να υπάρχει.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Παιδιά υπάρχει κάποιος ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΚΟΛΩΝΙΑΣ στα ελληνικά?
Για Κολωνία κάτι ξεχωριστό δεν έχω υπ'όψη. Οι οδηγοί της Γερμανίας έχουν για Κολωνία
1. στις εκδόσεις EXPLORER 8 σελίδες και
2. στις εκδόσεις TRAVELLER του NATIONAL GEOGRAPHIC 12 σελίδες.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.013
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom