Ταξιδιωτικοί οδηγοί και λοιπά βοηθήματα ταξιδιών

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Μπορει εδω να μην ειναι το σωστό μέρος, αλλά ισως κάποιους τους ενδιαφέρει.
Το εκπτωτικό σαιτ, GOLDENDEALS, εχει σημερα την παρακάτω προσφορά.

20? για 11 τόμους από τη βραβευμένη σειρά ταξιδιωτικών οδηγών «TOP10» με την εγκυρότητα της DK Eyewitness Travel και των Εκδόσεων ΟΡΑΜΑ (αρχική 176?) ή 33? για 21 τόμους (αρχική 336?), από τα Travel Bookstore!
 

taxidiaris

Member
Μηνύματα
35
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ Η ΓΗ
Αγαπητοί φίλοι λόγω ελλειψης χωρου στην αποθηκη αλλα και στη βιβλιοθηκη μου δινω τευχη των περιοδικων Passport,Voyager και Icons, με μια συμβολικη τιμη 0,50 ευρω το ενα. Οποιος ενδιαφερεται τα τευχη εχουν οπως παρακατω :
ICONS : 4, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 52.

PASSPORT : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 36, 37.

VOYAGER : 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 52, 53.

Οποιος θελει να συμπληρωσει τη βιβλιοθηκη του ας επικοινωνησει μαζι μου με μαιηλ. ....................
Αντρεας
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Σορρυ για το οφ τοπικ.

Εχεις 2 νικ ?Εισαι και ο τσολιας ταυτοχρονα?

Νομιζω δεν δημοσιοποιουμε προσωπικα μαιλ κλπ
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Όχι αυτός είναι tsolias του '66, o άλλος είναι του '79.
 

taxidiaris

Member
Μηνύματα
35
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ Η ΓΗ
Σόρρυ κι εγω αλλα δεν καταλαβα γιατι 2 νικ. Ενα νικ εχω το tsolias ειναι το μαιηλ μου.Τελος παντων πειραζει που δημοσιοποιησα το μαιηλ?Δεν εχω να κρυψω τιποτα βρε παιδια.Αλλα και να ενοχληθω απο spam...θα το αντιμετωπισω..
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Σόρρυ κι εγω αλλα δεν καταλαβα γιατι 2 νικ. Ενα νικ εχω το tsolias ειναι το μαιηλ μου.Τελος παντων πειραζει που δημοσιοποιησα το μαιηλ?Δεν εχω να κρυψω τιποτα βρε παιδια.Αλλα και να ενοχληθω απο spam...θα το αντιμετωπισω..
Σύμφωνα με την παράγραφο 2 των "Ορων Χρήσης":
Απαγορεύεται η διαφήμιση εμπορικών προϊόντων ή υπηρεσιών στα forums του TravelStories.gr, με οποιοαδήποτε τρόπο (θέμα, μήνυμα, username, υπογραφή, κλπ). Εάν κάποιο μέλος επιθυμεί να διαφημίσει ένα εμπορικό προϊόν ή μια υπηρεσία, θα πρέπει να επικοινωνεί με κάποιον από τους moderators ή τον administrator του site. Επίσης απαγορεύονται τα διαφημιστικά links προς άλλους ιστότοπους. Τέλος, απαγορεύεται η παράθεση προσωπικών στοιχείων στα φόρουμ (email, τηλέφωνα, διευθύνσεις, κλπ)

http://www.travelstories.gr/rules.php

 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Το gps στο κινητο κάνει την ίδια δουλειά με το χάρτη οπότε δεν χρειάζεται να κουβαλάς όλη τη χαρτουρα
Κατέβαζεις και έναν οδηγό απο το μάρκετ και έληξε η υπόθεση
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.041
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Το gps στο κινητο κάνει την ίδια δουλειά με το χάρτη οπότε δεν χρειάζεται να κουβαλάς όλη τη χαρτουρα
Κατέβαζεις και έναν οδηγό απο το μάρκετ και έληξε η υπόθεση
... Κι αν σου τελειώσει η μπαταρία, βρέχει δυνατά, μπεις σε τούνελ κλπ είσαι χαμένος, επειδή δε φρόντισες. Καλή η τεχνολογία, αλλά δεν υποκαθιστά αδιακρίτως τα πάντα. Ειδικά το GPS στο κινητό είναι για έσχατη ανάγκη και μόνο.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ο οδηγός δεν χρειάζεται σύνδεση τις περισσότερες φορές και ο χάρτης (όπως ξέρεις) αν φορτωθεί σωστά κάνει μια χαρα τη δουλειά του
 

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
Oδηγοί πόλεων από τον Guardian (με βίντεο)

Τσεκάρετε εδώ. Μέχρι στιγμής έχουν βγει για Άμστερνταμ, Βαρκελώνη, Βερολίνο, Εδιμβούργο, Κωνσταντινούπολη, Λας Βέγκας, Λονδίνο, Μουμπάι, Νέα Υόρκη, Παρίσι και Τόκιο. Ενδιαφέρον έχουν και κάποια βιντεάκια κάτω από τους οδηγούς. Αν μη τι άλλο, μας βάζουν στο κλίμα :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.016
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom