Ταξιδιωτικός απολογισμός του 2013

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
αυτό το θεμα σας με εκαψε!προσπαθω να ροκανισω τη μνημη μου να θυμηθώ που πηγα το 13...πρεπει να ανατρεξω να ψαχτω καθως εδώ κ χρονια επαψα να κρατω ημερολογιο..κ το βασικοτερο;;παρτε από τα χερια μου την καρτα ρε παιδια κλεινω ταξίδια κ δεν τα θυμαμαι!σε αλλα δεν παω καν!:p τα μονα που θυμαμαι είναι η βαλτικη, βερολινο, λονδινο.η αληθεια είναι ότι όταν γυρναω από ένα ταξιδι θελω να το ξεχασω γιατι δεν μπορω να γινω ξανα υλη της ελληνικης γης ..
Αχ βρε Νενα...το 2013,λεμε,οχι το 1993.Το ξεχασες κιολας?τοσο μπλακ αουτ φερνει η επιστροφη?εδω,μεχρι και ο taver τα θυμαται:D
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
Εμείς περιορισμένα πράγματα εντός του 2013. Πήγαμε Σκόπια, Κωνσταντινούπολη, και εντός Ελλάδας Κέα, Ελάτη, και εξωτική Κορινθία (τόπος καταγωγής). Ελπίζουμε σε ένα ταξιδιωτικά πλουσιότερο 2014.
 

lastsupper

Member
Μηνύματα
37
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
unknown
Ταξίδι-Όνειρο
θιβετ-περου
2013...Χμμμ τιποτα συγκλονιστικα ιδιαιτερο...αλλα ξεκινω..ενα διημερο στο αιβαλι που πηγαινε για μονοημερο αλλα εκατσε απαγορευτικο λογο καιρου!..μια πενταημερη αποδραση το πασχα σε ερατεινη-γαλαξιδι..μια τετραημερη αποδραση στις σερρες και τις γυρω περιοχες..ενα εννιαημερο στις σποραδες με ιστιοπλοικο..και ενα τετραημερο αραγμα θεσσαλονικη..Ελπιζουμε σε καλυτερες μερες.
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
το πρωτο ταξιδι μου στο εξωτερικο τοε εκανα περσυ στο κοντινο ΝΕΠΑΛ και δεν το μετανιωσα καθολου.Καλα ταξιδια σε ολους.Παμε γι'αλλα!!!!!
 

lastsupper

Member
Μηνύματα
37
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
unknown
Ταξίδι-Όνειρο
θιβετ-περου
το πρωτο ταξιδι μου στο εξωτερικο τοε εκανα περσυ στο κοντινο ΝΕΠΑΛ και δεν το μετανιωσα καθολου.Καλα ταξιδια σε ολους.Παμε γι'αλλα!!!!!
Ναι εδω παραδιπλα.Σαν να λεμε Κολιατσου-Παγκρατι!!! χαχαχα. καλα ταξιδια και σε σενα,
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Ναι εδω παραδιπλα.Σαν να λεμε Κολιατσου-Παγκρατι!!! χαχαχα. καλα ταξιδια και σε σενα,
Κανε το Κολιατσου-Παγκρατι με λεωφορειο κατακαλοκαιρο και μετα μιλαμε για κοντα και μακρυα!!!!!
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
95
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
Μεξικο και Βαλκανιζατέρ (Φυρομ, Κόσοβο, Μαυροβούνιο, Κροατία, Βοσνία, Σερβία, Βουλγαρία)!
 

_Eleni_

Member
Μηνύματα
15
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
χμμμ... και γω το 2013 πραγματοποίησα το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό αλλά όχι τόσο μακριά.. πήγα στη Ρώμη!!! Και σε 2-3 μέρη στην Ελλάδα, όπως Κρήτη, Σαντορίνη κ Λήμνο!!! Ελπίζουμε σε ένα περισσότερο ταξιδιάρικο 2014!! ;)
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά

marcob

Member
Μηνύματα
69
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Το 2013 είχε μόνο Ευρώπη και συγκεκριμένα Σλοβενία και Μόναχο!Ελπίζω το 2014 να έχει ακόμα περισσότερα και πιο μακρινά...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom