Ταξιδιωτικός απολογισμός του 2013

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Round the world
Μετά απο ένα χρόνο χωρίς ταξίδια αν εξαιρέσω το Κυπρος-Θεσσαλονίκη που δεν το υπολογίζω λόγο καταγωγής ... ήρθε το 2013!! Μιλάνο-Βενετία-Βαρκελώνη αρχικά... καλοκαίρι Ποσείδι-Βόλο-Σκιάθο , Αγια Ναπα-Ακάμμα , Οκτώβριο Βρυξέλλες-Άμστερνταμ-Ρώμη δεν μπορώ να πω ότι ήτανε και άσχημα! Ελπίζω το 2014 να συνεχίσω να ταξιδεύω και να κάνω και ένα ταξιδάκι εκτός ευρώπης... Καλά ταξίδια σε όλους!!
 

gone

Member
Μηνύματα
110
Likes
28
Το 2013 έκλεισε με ένα ταξείδι στην προχριστουγεννιάτικη μαγευτική Αλσατία. Στρασβούργο και Κολμάρ
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Και εγω εξωτερικο μεχρι την παλιοβαρκελωνη πηγα.Ελλαδα 2μερα η 3μερα σε Θεσ/νικη-τρικαλα-πρεβεζα-Αθηνα-καλαμπακα-λευκαδα-Μετσοβο αυτα θυμαμαι
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
μήπως είδες και τον παλιοπανπαν??? και αυτός ....παλιός είναι;)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Μιας και προσπαθώ να μπω πάλι στο (ταξιδιωτικό) παιχνίδι, ας πω και εγώ τα φοβερά του 2013 μου...
1 3ήμερο στην Νάουσα, 1 3ήμερο στην Νέα Μάκρη & 1 3ήμερο στην Βουλγαρία,
αλλά δεν ξέρω αν μετράνε γιατί ήταν σε χορευτικά φεστιβάλ και δεν είδαμε τίποτα άλλο πέρα από .... χορευτικές αίθουσες! Από την άλλη, ειδικά στην Βουλγαρία, γνώρισα και χόρεψα με άτομα από όλο τον κόσμο και κυρίως από τα Βαλκάνια, οπότε κ αυτό είναι ένα ταξίδι από μόνο του.
Τι άλλο έκανα πέρυσι?
Πήγα στην αγαπημένη μου Ρόδο και αυτό χάρη πάλι σε ένα φεστιβάλ που κερδίσαμε έναν διαγωνισμό και δεν έβγαλα το καλοκαίρι μου σε Σαλαμίνα και Πόρο που έχω πάει άλλες 50 φορές στο καθένα.
Και στην αγαπημένη μου Μήλο επίσης για γάμο αγαπημένων φίλων, όπου με κάλυψε αρκετά. Το δικό τους "τραπέζι" για μετά τον γάμο, ήτανε γύρος στο νησί με ιστιοπλοϊκό.

Αυτά τα τόοοοοοσα πολλά, παλιά δεν τα μετρούσα ως ταξίδια, η ανάγκη βλέπετε!

Πάντως δεν μπορείτε να πείτε,
σας έσκισα όλους! :p
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Άνοιξη του 2013 Σκωτία-Χάιλαντς και Οκτώβρη Ρώμη! :clap: Ελλάδα μετράει; Αμοργός, Κουφονήσια, Κατάκολο, Ελάτη-Περτούλι-Πίνδος!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.678
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom