Ταξιδιωτικός απολογισμός 2016

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Ναι σε αυτο δεν διαφωνω. Αλλα το σ/κ ειναι προφανως για ενα προορισμο κοντινο στην Ελλαδα. Εγω μιλαω για συνεχομενες μερες και ταξιδια στο εξωτερικο. Συν της αλλης ειναι και τα λεφτα που για εξωτερικο δεν ειναι και λιγα!
Γιατί; Ποιό είναι το πρόβλημα με τα ΣΚ στο εξωτερικό;
Κι εγώ εργαζόμενος με 25 ημέρες άδεια είμαι, αλλά έκανα αυτά: http://www.travelstories.gr/community/threads/Ταξιδιωτικός-απολογισμός-2016.56240/#post-646341
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ονειρεμένο Ταξίδι
All over the world
Προφανως εγω καταλαβα, να πας εξωτερικο μονο για ενα σκ το οποιο δεν γινεται!! Και ο @Yorgos εννοουσε οτι κολλας αδεια λογικα με τα σκ και βγαινουν ετσι οι μερες..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Προφανως εγω καταλαβα, να πας εξωτερικο μονο για ενα σκ το οποιο δεν γινεται!! Και ο @Yorgos εννοουσε οτι κολλας αδεια λογικα με τα σκ και βγαινουν ετσι οι μερες..
Γιατί δε γίνεται;;;;;

Ξέρεις πόσες φορές έχω φύγει από Αθήνα Παρασκευή απόγευμα κι έχω γυρίσει Κυριακή βράδυ ή Δευτέρα πρωί;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Προφανως εγω καταλαβα, να πας εξωτερικο μονο για ενα σκ το οποιο δεν γινεται!! .
Ακόμη κι εγώ που δεν ειμαι τόσο δραστήρια ταξιδιωτικά όσο ο @taver , το έχω κανει κάποιες φορές εδώ και 2 χρόνια και σχεδιάζω να το κάνω και φέτος. Γιατι δε γίνεται;
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ονειρεμένο Ταξίδι
All over the world
Για 1,5 μερα να πληρωσεις αεροπορικα και ξενοδοχειο? Too much

Αλλα σεβαστο αν θελει καποιος να το κανει. Πολυ σκοτωμα ομως για μενα
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Δεν είναι 1,5 μέρα, είναι δυο 24ωρα και υπό προϋποθέσεις μπορεί να στοιχίσει οςο απο ενα ΣΚ πχ στο Πηλιο. Όταν το δοκιμάσεις και πετύχεις τις κατάλληλες οικονομικές προϋποθέσεις θα δεις ότι είναι απείρως λιγότερο σκότωμα απο το να επιστρέψεις στην Αθήνα 3-4 ώρες στην Εθνική.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.313
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Για 1,5 μερα να πληρωσεις αεροπορικα και ξενοδοχειο? Too much

Αλλα σεβαστο αν θελει καποιος να το κανει. Πολυ σκοτωμα ομως για μενα
Άπειροι προορισμοί αξίζουν ένα ΣΚ από Ελλάδα, ειδικά με τα πάμθηνα αεροπορικά που κυκλοφορούν αν κλείσεις νωρίς. Ειδικά προορισμοί που είναι του διημέρου, δε χρειάζεται καμιά εβδομάδα ας πούμε η Λιουμπλιάνα ή η Στοκχόλμη.
 

emm

Member
Μηνύματα
36
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
όπου μας βγάλει!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Αν δε το Σαββατοκύριακο γίνεται τριήμερο, ακόμα καλύτερα!! ;)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Για 1,5 μερα να πληρωσεις αεροπορικα και ξενοδοχειο? Too much

Αλλα σεβαστο αν θελει καποιος να το κανει. Πολυ σκοτωμα ομως για μενα
Ενώ στην Ελλάδα δε θα πληρώσεις μεταφορικά και ξενοδοχείο;
(Άσε που το τελευταίο δεν είναι κι απαραίτητο. Υπάρχουν και οι φίλοι... :) )
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Για 1,5 μερα να πληρωσεις αεροπορικα και ξενοδοχειο? Too much
Σωστα. Γι αυτο πας αυθημερον. υπάρχει ιστορια με ταξιδι Ρωμη που κόστισε 20Ε. Πιο φθηνα από καφε κ σνακ στην Αθηνα..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Σωστα. Γι αυτο πας αυθημερον. υπάρχει ιστορια με ταξιδι Ρωμη που κόστισε 20Ε. Πιο φθηνα από καφε κ σνακ στην Αθηνα..
H καις τη δωρεάν διανυκτέρευση της hotels.com την οποία κερδιςες αντί να πληρώνεις στις ίδιες τιμές τις προηγούμενες διανυκτερεύσεις στη booking.com :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom