Ταξιδιωτικός απολογισμός 2016

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.909
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Εκείνο ήταν Φ4 "Κυπέλλου Πρωταθλητριών", δε μετράει. Άλλο επίπεδο, άλλο γκλάμουρ κι άλλο θέαμα η Ευρωλίνξ. Να οργανωθούμε το 2018 να πάμε παρέα...
Να έρθω κι εγώ μαζί σας και να κάθομαι ήσυχα σε μια γωνιά και να ακούω προσεκτικά τις άπειρες ταξιδιωτικές σας εμπειρίες; :)
 

La_viajera

Member
Μηνύματα
21
Likes
94
Επόμενο Ταξίδι
Tel Aviv
Ταξίδι-Όνειρο
Colombia
Λατρεμένο '16....!!!

Λόγω Εράσμους βρέθηκα για 5 μήνες στην Ισπανία οπότε τα περισσότερα ταξίδια έγιναν εκεί: Mαδρίτη, Βαρκελώνη, Μπιλμπάο-Σαν Σεμπαστιάν-Γκερνίκα, Βαλένθια και πολύ Αραγόν :p

Από Ελλάδα μόνο Νάξο το καλοκαίρι κ μετά πάλι εξωτερικό... Πολωνία (Βαρσοβία, Γκντανσκ, Τόρουν, Πόζναν και Μπίντγκος), Βερολίνο και Πρωτοχρονιά πάλι Ισπανία για να κλείσει όμορφα ο χρόνος!!:xalara:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.511
Likes
7.700
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
εεεεεεεεεεεεεεε μετα απο τον taver, Underwater, 100900 kistos ivana καμπουσους αλλους εγω παω για υπνο....
 

Jokulsarlon

Member
Μηνύματα
13
Likes
81
Ιανουάριος: ένα τετραήμερο Λονδίνο με ένα φιλικό ζευγάρι. Πολύ περπάτημα, καλός καιρός, ενδιαφέρον εστιατόρια
Φεβρουάριος: 18 μέρες Αργεντινή Χιλή. Με άλλους 4 πεταξα business class (εξαργύρωση μιλίων φυσικά)για Buenos Aires. Από εκεί πετάξαμε ελ καλαφάτε και ουσουαια ένω με αυτοκίνητο φτάσαμε Τορες ντελ Παινε στη Χιλή. Ένα από τα καλύτερα ταξιδια που έχω κάνει.
Απρίλιος: Ένα τριήμερο Λονδίνο πάλι. Είχα επετειο γάμου, βρήκα και 2 εισιτήρια για συναυλία της Αντελ, που είναι αγαπημένη της γυναίκας μου. Εξερεύνηση περιοχών που δεν είχε τύχει ποτέ να πάω.
Μάιος: οικογενειακό τετραήμερο στο Ρέθυμνο
Ιούνιος: οικογενειακό δεκαήμερο ταξίδι σε Αμερική Καναδά. Με εξαργύρωση μιλίων πλήρωσα 115€ ανά άτομο πετώντας οικοδομική θέση με United. Φτάσαμε Νέα Υόρκη, πήγαμε καταρράκτες νιαγαρα, Τορόντο, Ουάσιγκτον και επιστροφή για άλλη μια φορά στη Νέα Υόρκη.
Ιούλιος1: ένας από τους καλύτερους φίλους μου παντρεύτηκε και έτσι βρήκαμε αφορμή να πάμε ένα 3ημερο στη Νάπολη και στο Αμαλφι. Ένα 7θεσιο βαν, πολλά χιλιόμετρα, πολύ γέλιο και πολύ καλό φαγητό.
Ιούλιος 2: οικογενειακά πήγαμε πάλι Λονδίνο λόγω γάμου κάποιου συγγενή. Μείναμε Βόρεια εκτός Λονδίνου και εξερευνήσαμε την εκεί περιοχή. Go ape ήταν μια εμπειρία που αξίζει να την αποκτήσεις.
Αυγούστος: τριήμερο στα Χανιά στο Νεοδμητο Domes, ένα δώρο από ένα καλό φίλο και πελάτη
Σεπτέμβριος1: με 3 φίλους πεταχτήκαμε, ναι για άλλη μια φορά, Λονδίνο για να κάνουμε την πλάκα μας αλλά και να δούμε από κοντά το Iphone 7. Πετάξαμε business class to πρώτο leg με εξαργύρωση μιλίων φυσικά και πλήρωσαμε 140€ και οι 4 μαζί
Σεπτέμβριος 2: ΠΑΟ time. Πετάξαμε για Πόρτο μέσω Ζυρίχης και επιστρεψαμε μέσω Γενευης. Με αυτοκίνητο περάσαμε στο Βιγκο. Πολύ γέλιο, πολύ ψάρι, φάγαμε και 3 γκολ και σπίτι μας
Οκτώβριος 1:. Παο time 2. Με ένα γεμάτο 7θεσιο βαν φτάσαμε Βρυξέλλες, πήγαμε Μπριζ, κατεβήκαμε Μάαστριχτ και μετά Λιέγη το ματς Χ και αντίο πρόκριση.
Οκτώβριος 2: με άλλη μια οικογένεια πεταχτήκαμε Κύπρο. Με βάση τη Λεμεσό πήγαμε στις γύρω περιοχές. Εκπληκτικός καιρός, όμορφα τοπία.
Νοέμβριος Δεκέμβριος σπίτι μου, σπιτάκι μου
 

Misslanabanana

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Παιδιά σκεφτόμαστε για διακοπές το Νοέμβρη και είμαστε αναμεσα σε Δουβλίνο και Βαλένθια? Τι απο τα δυο προτεινετε???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.288
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom