Τα αθλιότερα ξενοδοχεία του κόσμου...

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Α, εσυ το διαλεξες κιολας... μπραβο baba..:bleh:
Τι λες καλέ που το διάλεξα. Μέσα στην τιμή του εισιτηρίου ήταν (δωρεάν stopover) όταν επιστρέφαμε από Ινδία την πρώτη φορά. Εγώ στο Αμμάν στο Marriot έμεινα.
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Βρε παιδιά αυτά που περιγράφετε εσείς...δικαιολογούνται να βρίσκονται σε τέτοιο χάλι...μιλάμε για Ινδία, Ιορδανία.Εδώ η Έρση έπλενε 3 μέρες αφότου γύρισε από την Ινδία...το ξεχάσατε;Δύο πλύσεις η κάθε καρνταρόμπα έφαγε!!
Για Μεγ. Βρετανία και Άμστερνταμ επιτρέπονται...Δεν πάω πουθενά, πουθενά, πουθενά...σπίτι μου θα μείνω!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Οφ τοπικ!
Εκεινο που δεν καταλαβα ποτε στην Ινδια ειναι πως τα νυχια μου γινοντουσαν καταμαυρα γυρω στα πεντε λεπτα αφοτου τα ειχα επισταμενως πλυνει και καθαρισει!
Παντως τετοια ξενοδοχεια δεν συναντησα στην Ινδια! Οχι οτι δε θα υπαρχουν φυσικα!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.754
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Εγώ ένα δεν καταλαβαίνω. Όλα αυτά τα ξενοδοχεία έχουν δεκάδες αρνητικά σχόλια. Πώς γίνεται και πατάει ακόμα κόσμος εκεί; Από όλους αυτούς κανένας δεν είχε κάνει τον κόπο να μπει να διαβάσει τα σχόλια των προηγούμενων;
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Περιμένετε περιμένετε.... βρήκα και ντοκουμέντα... αυτό είναι το σαράι, με την διακριτική φούξια κουρτίνα, τα αλλόκοτα σεντόνια (!!), τις τρύπες στον τοίχο. Υπόψην ότι ειναι φωτό ΌΛΟΥ του δωματίου.
το δικο σου ειχε τουλαχιστον φουξια κουρτινα και αλλοκοτα σεντονια....Και φανταζομαι το πατωμα δεν ηταν συμπιεμενη λασπη οπως το δικο μας...καθε φορα που πατουσαμε ανοιγαν λακουβες και εριχνα νερο και επλαθα ξανα το εδαφος για να μη πεφτουμε μεσα....:D

SDC11235.jpg


Αυτο ειναι το καλυτερο και ακριβοτερο δωματιο μας στην Ινδια....δε θελετε να δειτε τα αλλα των 1 ευρω...:D
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
ααααααααααααααααααααααα
εμένα πάλι που πολύ μου άρεσε αυτό το δωματιάκι της Dim, να το κοιτάξω; και αν ναι σε τι γιατρό πάμε για τέτοιου είδους συμπτώματα;:(
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
το δικο σου ειχε τουλαχιστον φουξια κουρτινα και αλλοκοτα σεντονια....Και φανταζομαι το πατωμα δεν ηταν συμπιεμενη λασπη οπως το δικο μας...καθε φορα που πατουσαμε ανοιγαν λακουβες και εριχνα νερο και επλαθα ξανα το εδαφος για να μη πεφτουμε μεσα....:D

View attachment 7211

Αυτο ειναι το καλυτερο και ακριβοτερο δωματιο μας στην Ινδια....δε θελετε να δειτε τα αλλα των 1 ευρω...:D
Αυτο δηλ προσεφερε και δημιουργικη απασχοληση μεσα στην τιμη:haha::haha::haha:
Τι αλλο θελατε!!!!Μην παραπονιεστε καθολου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.676
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom