Τα καλύτερα ταξίδια...

Μηνύματα
159
Likes
43
Ptsingan δέξου και το δικό μου καλωσόρισες στο travelstories. Εχθές το βράδυ
είδα το πρώτο σου μήνυμα και κόντεψα να ξημερωθώ διαβάζοντας αρκετά από τα κείμενά σου και όπως βλέπω θα μου πάρει πολύ χρόνο ακόμα για την ανάγνωση όλων, πράγμα που επιθυμώ να κάνω. Ομολογώ ότι ενημερώθηκα για πάρα πολλά που αγνοούσα. Να είσαι καλά Παναγιώτη, να γράφεις και ας μας ξενυχτάς. Ελπίζω μόνο να μην ανεβάσεις απότομα όλα τα υπόλοιπα, αφού αυτά ήταν μόνο μερικά, γιατί θα πρέπει να κάθομαι όλη μέρα μπροστά στον υπολογιστή. Λίγα λίγα για να σε προλαβαίνουμε.
Νομίζω ότι πρέπει να ευχαριστήσουμε και τη zaniko, που είχε την έμπνευση να σε καλέσει. Μας έμαθες πολλά. Και πάλι καλωσόρισες και να είσαι καλά._
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ptsingan, καλώς ήρθες στην παρέα μας!

' Ομορφα τα κείμενά σου και οι φωτογραφίες σου!

Κατάφερα να διαβάσω μερικά και μου άρεσε ο άμεσος τρόπος του γραψίματός σου...:)

Συνέχισε...:)
 

ptsingan

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι χωρίς προορισμό
Δεν καταλαβαίνω γιατί ορισμένοι δεν τα βλέπουν κι άλλοι τα βλέπουν. Μιλάμε για τούτα εδώ Μερικά κείμενα. Εγώ τα βλέπω και με Mozilla και με Int. Expl. Υπάρχει κι η εναλλακτική NetLab :Ανάπτυξη Εφαρμογών Αυτοματοποίησης & Internet και "Δημοσιευμένα Κείμενα".

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια -εντάξει, θα κεράσω (καφέ όμως... είστε πολλοί! ). Το κείμενο για τα Χανιά άρεσε και σε μένα. Γράφτηκε από ανάγκη (μου), μιας και έχετε καταλάβει ότι αντλούσε την έμπνευση από... τα λουλούδια... Δεν ξέρω πότε θα ξαναγράψω κάτι, όπως και δεν ξέρω πότε θα ξαναταξιδέψω και γενικώς, δεν ξέρω τι μου γίνεται. Δεν προγραμματίζω κάποιο ταξίδι, αλλά και γενικότερα αποφεύγω τον προγραμματισμό γιατί καταντάει σπαστικό που πέφτω πάντα έξω.

Χαρά στο κουράγιο σας που τα διαβάζετε. Μ' αρέσει πάντως που το κάνετε :)
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
ptsingan :welcome2:
Τα μερικα κειμενα εχουν πολυ "ψωμι"
Ξεκινησα με τα Χανια.
Αψογος!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.875
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom