Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Σιγουρο; Γιατι το διαβασα καπου αλλα στο επισημο site το μεσημερι δε βρηκα σχετικη ανακοινωση
Αύριο θα ξέρω και πόσες μέρες θα πρέπει να είναι κανείς εμβολιασμενος, περιμένω διευκρινιστική από τις αρχές.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αύριο θα ξέρω και πόσες μέρες θα πρέπει να είναι κανείς εμβολιασμενος, περιμένω διευκρινιστική από τις αρχές.
Το λέω γιατί ό,τι μας έχουν στείλει μέχρι τώρα κι ό,τι αναφέρεται στο σάιτ της ΙΑΤΑ δεν αναφέρει πουθενά ότι πρέπει να έχουν περάσει 14 μέρες ή άλλος αριθμός ημερών.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το λέω γιατί ό,τι μας έχουν στείλει μέχρι τώρα κι ό,τι αναφέρεται στο σάιτ της ΙΑΤΑ δεν αναφέρει πουθενά ότι πρέπει να έχουν περάσει 14 μέρες ή άλλος αριθμός ημερών.
Μόλις μου έστειλαν το διάταγμα, δεν αναφέρει όντως πουθενά ότι πρέπει να έχουν περάσει 14 μέρες ή και αντίστοιχο. Επίσης πλέον η απαγόρευση κυκλοφορίας σχεδόν σε όλη τη χώρα περιορίζεται στο 1-4 το πρωί , ανοίγουν οι παραλίες, επιτρέπονται οι Βραζιλιάνοι, αυξάνεται το ποσοστό επιτρεπόμενης πληρότητας σε κλειστούς χώρους κλπ. Γενικώς χαλάρωση, αλλά η μάσκα σε ανοιχτούς και κλειστούς χώρους παραμένει.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Μόλις μου έστειλαν το διάταγμα, δεν αναφέρει όντως πουθενά ότι πρέπει να έχουν περάσει 14 μέρες ή και αντίστοιχο. Επίσης πλέον η απαγόρευση κυκλοφορίας σχεδόν σε όλη τη χώρα περιορίζεται στο 1-4 το πρωί , ανοίγουν οι παραλίες, επιτρέπονται οι Βραζιλιάνοι, αυξάνεται το ποσοστό επιτρεπόμενης πληρότητας σε κλειστούς χώρους κλπ. Γενικώς χαλάρωση, αλλά η μάσκα σε ανοιχτούς και κλειστούς χώρους παραμένει.
Ecuador ξέρουμε τι παίζει με μάσκες κτλ;
 

Pepe13

Member
Μηνύματα
5
Likes
5
Καλησπέρα σας. Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος πώς είναι τα πράγματα για Βουκουρέστι. Λέμε να πάμε για ΣΚ. Είμαστε εμβολιασμενοι και καταλαβαίνω ότι μπαίνουμε στη χώρα χωρίς τεστ ή καραντίνα. Θα ήθελα αν κάποιος πήγε πρόσφατα να μου δώσει δύο πληροφορίες. Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Και ματσου πιτσου επιστρέφει σε πλήρη χωρητικότητα απ'οτι διάβασα.
Το γραψαμε πρώτοι με το που βγήκε η απόφαση, από 15.9 επιστρέφει στα κανονικά στάνταρ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.430
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom