Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
Στην Ευρώπη χωρίς εμβολιασμο πολύ δύσκολο πάντως... εδώ όντας εμβολιασμενοι και πλέον το βλέπω να απομακρύνεται...
 

akhs_psg

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κούβα
Εξαρτάται απο την χώρα προορισμού τι ζητάει.
πεταμε προς Ντοχα και μετά Ναϊρόμπι όπου χρειάζεται μόνο pcr. Το θέμα είναι η απαγόρευση που ανακοινώθηκε για είσοδο σε όλους τους κλειστούς χώρους, ισχύει και για αεροδρόμια;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.026
Likes
41.016
πεταμε προς Ντοχα και μετά Ναϊρόμπι όπου χρειάζεται μόνο pcr. Το θέμα είναι η απαγόρευση που ανακοινώθηκε για είσοδο σε όλους τους κλειστούς χώρους, ισχύει και για αεροδρόμια;
Βγηκε ανακοινωση ηδη στα μμε. Δεν αναφερει τα αεροδρομια. Σε ολα τα μμμ λεει με πιστοποιητικο η τεστ.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.375
Likes
14.280
πεταμε προς Ντοχα και μετά Ναϊρόμπι όπου χρειάζεται μόνο pcr. Το θέμα είναι η απαγόρευση που ανακοινώθηκε για είσοδο σε όλους τους κλειστούς χώρους, ισχύει και για αεροδρόμια;
Είπε εστίαση,σινεμά,θέατρα,μουσεία,γυμναστήρια.Δύσκολο να είναι και αεροδρόμια.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.026
Likes
41.016
Last edited:

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Σε αυτά που αναφέρει ο @fotast δεν θα μπαίνουν οι ανεμβολιαστοι..

Βγηκε ανακοινωση ηδη στα μμε. Δεν αναφερει τα αεροδρομια. Σε ολα τα μμμ λεει με πιστοποιητικο η τεστ.
Αυτό για τα ΜΜΜ που το διάβασες???
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.026
Likes
41.016
Σε αυτά που αναφέρει ο @fotast δεν θα μπαίνουν οι ανεμβολιαστοι..
Και συνεδρια, γηπεδα, εκθεσεις. Αλλα στα υπεραστικα μμμ και με τεστ, αρα οκ τα αεροδρομια. Στη δημοσιευση το λεει, με τεστ η πιστοποιητικο εμβολιου η νοσησης, υπεραστικα παντα
 

kostas19821

Member
Μηνύματα
115
Likes
297
Ταξίδι-Όνειρο
Από Μεξικό έως Κολομβία
Ερώτηση γιατί δεν έχω καταλάβει : Το plf το συμπληρώνουμε πριν την άφιξη στην Ελλάδα ή και πριν την αναχώρηση ? Μόνο σε εμάς υπάρχει αυτό ; Έψαξα για Κούβα αλλά και για Γαλλία που θα έχω σαν στάση και βρήκα μόνο κάτι υπεύθυνες δηλώσεις .. Η Γαλλία θέλει κάτι άλλο ?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.375
Likes
14.280
Ερώτηση γιατί δεν έχω καταλάβει : Το plf το συμπληρώνουμε πριν την άφιξη στην Ελλάδα ή και πριν την αναχώρηση ? Μόνο σε εμάς υπάρχει αυτό ; Έψαξα για Κούβα αλλά και για Γαλλία που θα έχω σαν στάση και βρήκα μόνο κάτι υπεύθυνες δηλώσεις .. Η Γαλλία θέλει κάτι άλλο ?
Το plf είναι για την επιστροφή.Το συμπληρώνουμε όμως όποτε θέλουμε.Ακόμη και πριν φύγουμε.Το έχουν και άλλες χώρες.
 

kostas19821

Member
Μηνύματα
115
Likes
297
Ταξίδι-Όνειρο
Από Μεξικό έως Κολομβία
Για την Γαλλία δεν βρίσκω κάτι παρά μόνο μια υπεύθυνη δήλωση...εάν γνωρίζει κάποιος να βοηθήσει ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.423
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom