Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Μηνύματα
93
Likes
61
θα επαναληφθεί η διαδικασία όμως και το άλλο Σ/Κ απ'όσο διαβάζω.......Συμπληρώνει κάτι όποιος ταξιδεύει η απλώς λέει περιοχή διαμονής?
 

ckabi

Member
Μηνύματα
59
Likes
30
Παιδιά, πετάω για Γερμανία σε λίγες μέρες. Νομίζω ότι το έντυπο το συμπληρώνουν μόνο όσοι πάνε από επικίνδυνες χώρες (άρα όχι όσοι πετούν από Ελλάδα). Σωστά καταλαβαίνω;
 

Kostass

Member
Μηνύματα
211
Likes
362
Παιδιά, πετάω για Γερμανία σε λίγες μέρες. Νομίζω ότι το έντυπο το συμπληρώνουν μόνο όσοι πάνε από επικίνδυνες χώρες (άρα όχι όσοι πετούν από Ελλάδα). Σωστά καταλαβαίνω;
Για ποιο εντυπο μιλας?15/8 που πηγα δε χρειαστηκε κατι.Στο γυρισμο κανονικα το plf.
 

aikaterinib

Member
Μηνύματα
86
Likes
377
Επόμενο Ταξίδι
Who Knows
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Καλησπέρα για Δανία σχετικά με είσοδο στην χώρα ξέρουμε τι ισχυει?
 

giota235

Member
Μηνύματα
139
Likes
364
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Καλησπέρα για Δανία σχετικά με είσοδο στην χώρα ξέρουμε τι ισχυει?
Νομίζω δεν ίσχυει κάποιος περιορισμός. Ειδικότερα έχουν άρει τον περιορισμό των 6 διανυκτερεύσεων. Μπορούμε να εισέλθουμε κανονικά. Θα ταξιδέψω κι εγώ την ερχόμενη εβδομάδα.
 

aikaterinib

Member
Μηνύματα
86
Likes
377
Επόμενο Ταξίδι
Who Knows
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Νομίζω δεν ίσχυει κάποιος περιορισμός. Ειδικότερα έχουν άρει τον περιορισμό των 6 διανυκτερεύσεων. Μπορούμε να εισέλθουμε κανονικά. Θα ταξιδέψω κι εγώ την ερχόμενη εβδομάδα.
Και εγω σκεφτομαι για 4 νυχτες μετα τις 12 Σεπτεμβρη .Οποτε θα χρειαστει μονο το ελληνικο εγγραφο PLF για την επιστροφη εισοδου στην Ελλαδα και τιποτα αλλο?
 

ThaliaVen

Member
Μηνύματα
14
Likes
8
Την Τριτη θα βγουν τα αποτελεσματα του Σαββατοκυριακου που περασε.
Δεν βγαίνουν την επόμενη μέρα τα αποτελέσματα; Μου έκαναν τεστ Κυριακή πρωί και υπέθεσα πως αν ήταν θετικό θα με καλούσαν εχθές, οπότε είμαι αρνητική.
 

Knik

Member
Μηνύματα
68
Likes
58
Βλέπω αεροπορικά για τριημεράκι στη Ρώμη 10 ευρώ με επιστροφή σε 2 βδομάδες από σήμερα! Είπα να το τολμήσω, αλλά...
Να πας!εγώ έχω κανονίσει για 17/9 βέβαια από πέρσυ που να ηξερα βέβαια.με φίλο που μίλησα γύρισε από Ρώμη την Κυριακή δεν έχει κόσμο τηρούνται όλες οι αποστάσεις και τα μέτρα.Τη Ρώμη άδεια δεν θα την ξαναβρείς.αν το αποφασίσεις κάνε το τεστ αντισωμάτων από εδώ.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Βλέπω αεροπορικά για τριημεράκι στη Ρώμη 10 ευρώ με επιστροφή σε 2 βδομάδες από σήμερα! Είπα να το τολμήσω, αλλά...
Να πας και να κανονισεις συνθηκες social distancing (οχι συγκοινωνιες, οχι φαγητο και πολλα πολλα σε εσωτερικους χωρους και ακομη καλυτερα φαγητο σε συγκεκριμενο μαγαζι, ωστε να μην εκτιθεστε σε πολλα διαφορετικα περιβαλλοντα).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.694
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom