Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.402
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Με τους ρυθμους που εμβολιαζουν στις ΗΠΑ θα εχουν εμβολιασει πανω απο 70% του πληθυσμου εως το καλοκαιρι. Ειναι απιθανο να μην ανοιξουν συνορα εως τοτε. Για μενα ειναι η πιο καλη επιλογη για ταξιδι απο το καλοκαιρι και μετα και θεωρω οτι θα εχουν τα παντα ανοιχτα
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Με τους ρυθμους που εμβολιαζουν στις ΗΠΑ θα εχουν εμβολιασει πανω απο 70% του πληθυσμου εως το καλοκαιρι. Ειναι απιθανο να μην ανοιξουν συνορα εως τοτε. Για μενα ειναι η πιο καλη επιλογη για ταξιδι απο το καλοκαιρι και μετα και θεωρω οτι θα εχουν τα παντα ανοιχτα
Μακάρι, αν και το ποσοστό μου ακούγεται πολύ μεγάλο! Νομίζω τώρα είναι κάπου στο 12%
 

las

Member
Μηνύματα
85
Likes
314
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Ρε παιδιά το pcr από ποτε ξεκινάει να μετράει για 72 ώρες, την στιγμη που το κανεις ή όταν παιρνεις την βεβαίωση;
 

las

Member
Μηνύματα
85
Likes
314
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Το plf το συμπληρώνουμε μόνο όταν επιστρέφουμε Ελλάδα από ταξίδι στο εξωτερικό ή και όταν φεύγουμε;
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
  • Like
Reactions: las

marian23

Member
Μηνύματα
63
Likes
760
Επόμενο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΜΑΙΑΜΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ
Αν δεν έχουν εξομαλυνθεί μέχρι τότε, δεν μας βλέπω καθόλου καλά γενικώς... :p
Ποσο σε ζηλεύω που προγραμματίζεις ταξίδι για Μανχάτταν πάντως! Είναι όνειρο :heart:
Χαχα να μην με ζηλεύεις καθόλου!!! Έχω ένα κοριτσάκι 2,5 ετών κ δίδυμα αγόρια 50 ημερών!περνάω δύσκολα τωρα, αϋπνία νεύρα φουλ κ όταν κοιμούνται όλα συγχρόνως ονειρεύομαι τις στιγμές που θα ξεκουραστω κ σκέφτομαι ότι σε ένα χρόνο από τώρα θα μπορέσω να τα αφήσω στην μάνα μου για να πάω κάπου να ξελαμπικαρω μετά από 3 χρόνια απουσίας από ταξίδια!!!!! Ο άντρας μου εμβολιαστηκε, περιμένω να εμβολιαστω κ εγώ μπας κ πάμε!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μακάρι, αν και το ποσοστό μου ακούγεται πολύ μεγάλο! Νομίζω τώρα είναι κάπου στο 12%
Εμενα ακουγεται μικρο. Καποια στειτ κ περιοχες εχουν ηδη ξεπερασει το 20%. Εως τοτε θα εχουν παραλαβει πανω απο 450 εκατομμυρια εμβολια απο 3 εταιρειες. Προφανως θα εχουν εμβολιασει κ τα πετ τους ακομα.
Θα εκλεινα για ΗΠΑ ανετα ταξιδι απο Ιουνιο κ μετα. Τοτε δηλ που ξεκινανε οι εμιρηδες την καθημερινη πτηση Αθηνα-ΝΥ με το 777.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Εμενα ακουγεται μικρο. Καποια στειτ κ περιοχες εχουν ηδη ξεπερασει το 20%. Εως τοτε θα εχουν παραλαβει πανω απο 450 εκατομμυρια εμβολια απο 3 εταιρειες. Προφανως θα εχουν εμβολιασει κ τα πετ τους ακομα.
Θα εκλεινα για ΗΠΑ ανετα ταξιδι απο Ιουνιο κ μετα. Τοτε δηλ που ξεκινανε οι εμιρηδες την καθημερινη πτηση Αθηνα-ΝΥ με το 777.
Δεκτό (κι ελπιδοφόρο). Δεν έχω εικόνα του τι θα γίνει με παραλαβές εμβολίων, οπότε μίλησα με βάση τον τρέχοντα ρυθμό εμβολιασμών.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.658
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom