Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
δεν ξερω αν αστειεύεσαι.. προφανως δεν ειμαι απο αυτους που γκρινιαζουν , αλλα απο τα 32 αυτά νησιά , εσυ σε ποιο θα πηγαινες διακοπες??
Πηγα Νισυρο και Σικινο και Τελενδο Θα πηγαινα σε ολα.

Διαβασα Ποσοστό εμβολιασμού: Μύκονος 7,5%, Ρόδος 5,5%, Κως 5%.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Η νήσος Πρώτη Μεσσηνίας πότε θα γίνει covid-free να αρχίσουμε τις διακοπές μας; Ακόμη να εμβολιαστούν οι 4 κάτοικοί της;:haha:
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Πηγα Νισυρο και Σικινο. Θα πηγαινα σε ολα.

Διαβασα Ποσοστό εμβολιασμού: Μύκονος 7,5%, Ρόδος 5,5%, Κως 5%.
ο καθενας με τις αποψεις του και τις προτιμησεις του! εγω θα πηγαινα σε 3 απο αυτα τα 32 νησια ( Νισυρο, Αντιπαξους, και Οινουσσες) και αυτο με το ζορι βεβαια .
Θεωρητικα δεν συγκρινεται ο πληθυσμος και ο τουρισμος Ροδου- Μυκονου με τα νησια που ανεφερες..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
ο καθενας με τις αποψεις του και τις προτιμησεις του! εγω θα πηγαινα σε 3 απο αυτα τα 32 νησια ( Νισυρο, Αντιπαξους, και Οινουσσες) και αυτο με το ζορι βεβαια .
Θεωρητικα δεν συγκρινεται ο πληθυσμος και ο τουρισμος Ροδου- Μυκονου με τα νησια που ανεφερες..
Και Αμμουλιανη πηγα.
Παντως εγω παω Μαλτα φετος. Δυστυχως ακυρωσα την Ισλανδια. Αυτα απο νησια.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πηγα Νισυρο και Σικινο και Τελενδο Θα πηγαινα σε ολα.

Διαβασα Ποσοστό εμβολιασμού: Μύκονος 7,5%, Ρόδος 5,5%, Κως 5%.
που τα βρηκες αυτα?ειπαμε...αλλα οχι κι ετσι. συμφωνα με το emvolio ειναι πανω απο 20% ολα κ η κως νομιζω 28%. παλι χαμηλα ειναι δηλ, ντροπιαστικα χαμηλα. δεν εχει γινει καθολου μα καθολου καλη δουλεια σε τοπικο επιπεδο.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ο καθενας με τις αποψεις του και τις προτιμησεις του! εγω θα πηγαινα σε 3 απο αυτα τα 32 νησια ( Νισυρο, Αντιπαξους, και Οινουσσες) και αυτο με το ζορι βεβαια .
Θεωρητικα δεν συγκρινεται ο πληθυσμος και ο τουρισμος Ροδου- Μυκονου με τα νησια που ανεφερες..
σας αρεσε η νισυρος? βαρεθηκα λιγο...καστελοριζο μακραν ν.1 επιλογη, μετα αντιπαξοι, τριζονια απο αυτα που εχω παει.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
που τα βρηκες αυτα?ειπαμε...αλλα οχι κι ετσι.
"Παρατηρητηριο Δεξιας Παλινορθωσης και Νεοφιλελευθερης Παρακρουσης". Ενταξει, ισως τα παιδια ειναι καπως ερειστικα και ηπιαν καναδυο μπυρες παραπανω :p
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
σας αρεσε η νισυρος? βαρεθηκα λιγο...καστελοριζο μακραν ν.1 επιλογη, μετα αντιπαξοι, τριζονια απο αυτα που εχω παει.
Δεν εχω παει .. θα πηγαινα με το ζορι αν δεν υπηρχε αλλη επιλογη!!!!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
δεν ξερω αν αστειεύεσαι.. προφανως δεν ειμαι απο αυτους που γκρινιαζουν , αλλα απο τα 32 αυτά νησιά , εσυ σε ποιο θα πηγαινες διακοπες??
Πάντως ένα τριήμερο στο Παλιό Τρίκερι , αν μπορούσα θα πήγαινα , άνετα.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.010
Ο Υπ Υγειας έδωσε στη δημοσιότητα 32 νησιά που έχουν ολοκληρωθεί οι εμβολιασμοί: Φούρνοι, Μεγανήσι, Νίσυρος, Κίμωλος, Τήλος, Οινούσσες, Λειψοί, Χάλκη, Αμμουλιανή, Οθωνοί, Κάλαμος, Ερεικούσσα, Καστελόριζο, Ψαρά, Μαθράκι, Θηρασιά, Ανάφη, Σίκινος, Άγιος Ευστράτιος, Αγαθονήσι, Γαύδος, Θύμαινα, Τέλενδος, Τριζόνια, Καστός, Ψέριμος, Παλαιό Τρίκερι, Αντικύθηρα, Αρκιοί, Γυαλί, Αντίπαξοι, Μαράθι.
Έχω πάει σε αρκετά από αυτά και ευχαρίστως θα ξαναπήγαινα.

Αφού ολοκληρώθηκε ο εμβολιασμός των ντόπιων θα μπορούμε να πάμε σε αυτά χωρίς σελφ τεστ;
Νομίζω όχι.

Πανέμορφα νησιά αλλά κάποια δεν έχουν καθόλου φαρμακείο και άλλα έχουν μόνο 1 σε όλο το νησί.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
απο τα 32 αυτά νησιά , εσυ σε ποιο θα πηγαινες διακοπες??
Άνετα χτύπαγα Νίσυρο, Αντίπαξους, Καστελόριζο, Τήλο, Σίκινο, Ανάφη, Χάλκη, Κίμωλο (Αγαθονήσι, Φούρνους, Λειψούς έχω πάει). Μάλιστα κάποια από αυτά είναι στα σχέδιά μου για το καλοκαίρι όντως (Τήλος Χάλκη).
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Άνετα χτύπαγα Νίσυρο, Αντίπαξους, Καστελόριζο, Τήλο, Σίκινο, Ανάφη, Χάλκη, Κίμωλο (Αγαθονήσι, Φούρνους, Λειψούς έχω πάει). Μάλιστα κάποια από αυτά είναι στα σχέδιά μου για το καλοκαίρι όντως (Τήλος Χάλκη).
περι ορεξεως, κολοκυθοπιτα!! (δεν στο λεω ειρωνικα)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.636
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom