Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
Οτι απο δω και περα θα πρεπει οποιος βγει θετικος σε ραπιντ να πληρωσει απο τη τσεπη του και pcr για να βγαλει νοσηση ή να χρηματισει παραπανω καποιο διαγνωστικο γιατι αρκετα φαγανε και τα φαρμακεια :haha:
ναι γιατι εχουμε γεμισει με μαιμου θετικα rapid..εχει γινει βιομηχανια πια ...με πολυ μεγαλη ευκολια βρισκουν να δηλωσουν ενα θετικο τεστ παιρνουν το πιστοποιητικο νοσησης και αναβαλουν τον εμβολιασμο...
 

kostas19821

Member
Μηνύματα
115
Likes
297
Ονειρεμένο Ταξίδι
Από Μεξικό έως Κολομβία
Στο plf για Ελλάδα και σε πτήση Κούβα (Γαλλία ανταπόκριση) Ελλάδα , βάζω την πτήση Γαλλία/Ελλάδα ή την αρχική Κούβα/ Γαλλία ;
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Στο plf για Ελλάδα και σε πτήση Κούβα (Γαλλία ανταπόκριση) Ελλάδα , βάζω την πτήση Γαλλία/Ελλάδα ή την αρχική Κούβα/ Γαλλία ;
Εγώ θα έβαζα Γαλλία/Ελλάδα
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Ζητάει αριθμό πτήσης....
Δεν υπάρχει το Κούβα Ελλάδα..είναι δύο πτήσεις: Κούβα/Γαλλία και Γαλλία/Ελλάδα
Γαλλία/Ελλάδα τότε.
Απ' ότι έχω καταλάβει, χρειάζονται το plf για την ιχνηλάτηση ( με ποιους συνταξίδεψες για να τους βρούν αν υπάρξει κρούσμα). Τους συνταξιδιώτες σου από Κούβα Παρίσι δεν θα μπορούν να τους βρούνε οι ελληνικές αρχές. Θα έχουν σκορπίσει σε διάφορες χώρες.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.010
Το Ελ Σαλβαδόρ έχει μπει και αυτό στον κατάλογο των λατινοαμερικάνικων χωρών που δέχονται τουρίστες χωρίς πιστοποιητικά.

Είσοδος χωρίς περιορισμούς για ταξίδια στο Ελ Σαλβαδορ. Σύνορα ανοιχτά χωρίς τεστ, ούτε εμβόλια.

Μέτρα όπως εμβόλια, μασκες κλπ. απλώς προτείνονται από την κυβέρνηση και εφαρμόζονται εθελοντικά από όσους το επιθυμούν.

El Salvador quita las restricciones por la COVID para los viajeros que entren en el país

El Salvador abre sus fronteras sin restricciones
 

las

Member
Μηνύματα
85
Likes
314
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Ξερει καποιος να μου πει τι ισχυει για κουβα; Πως ειναι τα πραγματα μιας και σκεφτομαστε για χριστουγεννα
 

kostas19821

Member
Μηνύματα
115
Likes
297
Ονειρεμένο Ταξίδι
Από Μεξικό έως Κολομβία
Ξερει καποιος να μου πει τι ισχυει για κουβα; Πως ειναι τα πραγματα μιας και σκεφτομαστε για χριστουγεννα
Αν είσαι εμβολιασμενος , μόνο το πιστοποιητικό και ένα τύπου plf.
Ελάχιστα (έτσι λένε τουλάχιστον) κρούσματα .Φεύγω αύριο για Κούβα...όταν γυρίσω θα γράψω. Απλά αν σκέφτεσαι τώρα για Χριστούγεννα , νομίζω άργησες και θα πετύχεις πανάκριβα εισιτήρια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom