Τζανκις ολου του κοσμου ενωθειτε!Ποσες ωρες περνατε στο σαιτ?

annoulita100

Member
Μηνύματα
313
Likes
704
Επόμενο Ταξίδι
Ινδοκίνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
All the world 💓
Εγώ παιδιά είμαι στο σαιτ περίπου 2 μήνες και έχω φάει τρελόοοοοοοο κόλημα.Σίγουρα ο μο την μέρα είναι 4-6 ώρες.Αγαπάμε travelstories !!!!!!!!!!!!!!!
 

gastone_d

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο χρόνο..
Έχω κολλήσει ανησυχητικά πάλι..Η μισή άδεια ήταν στο travelstories hotel..:D
Τα posts μου όμως αργούν να ανεβούν και δεν πιάνω καλό ρυθμό..
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.769
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
1 μηνας χωρις travelstories ητανε αρκετος .. τωρα ξανα παλι στα ιδια .. ενα 2ωρακι την ημερα επιβαλλεται ;)
 

vlassis

Member
Μηνύματα
114
Likes
33
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περου-Χιλη
Ειναι η δεύτερη μου προτεραιότητα μετά τα ταξίδια:D. Πολλές ώρες διαβάσματος και στην δουλειά και στο σπίτι:). Ώρα να το κλείσω μπάς και πάω σε ένα κλάμπ που έχω ραντεβού με ενα φίλο να μιλήσουμε για ταξίδια:clap::clap::clap:.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Απο το πρωι:wakeup:και κολλαω:hitme:,σκεφτομαι:airplane:και μερη οπως:sharkisland::3523:.Εχω καταντησει:russianroulette:.Τι να κανω?Υπαρχει θεραπεια?:|
 

Evelan

Member
Μηνύματα
5
Likes
12
Γεια σε όλους , μόλις γράφτηκα στο site και μου φαίνεται πολύ καλό. Ελπίζω να μοιραστούμε τις εμπειρίες μας και να μάθουμε πολλά ο ένας από τον άλλο.
καλό καλοκαίρι ! :romeo:
 

andy-chris

Member
Μηνύματα
19
Likes
7
Και εγώ σαν καινούργιο σχετικά έλος περνάω πολλές ώρες την ημέρα. Ωασικά με την πρώτη ευκαιρία μπαίνω να διαβάσω όσο περισσότερο μπορώ. Υπολογιζω 3 'ωρες την ημέρα σιγουρα.
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Και εγώ σαν καινούργιο σχετικά έλος περνάω πολλές ώρες την ημέρα. Ωασικά με την πρώτη ευκαιρία μπαίνω να διαβάσω όσο περισσότερο μπορώ. Υπολογιζω 3 'ωρες την ημέρα σιγουρα.
Τρεις ώρες τη μέρα διάβασμα στο travelstories...μεγαλεία!!! Πού να αρχίσεις να γράφεις και για τα ταξίδια σου δηλαδή..Μπράβο μπράβο!!! Καλώς ήρθες! ;)
 

andy-chris

Member
Μηνύματα
19
Likes
7
Τρεις ώρες τη μέρα διάβασμα στο travelstories...μεγαλεία!!! Πού να αρχίσεις να γράφεις και για τα ταξίδια σου δηλαδή..Μπράβο μπράβο!!! Καλώς ήρθες! ;)
Χεχε! Αν αρχίζω και γράφω τότε πάει θα το χάσω! Είναι εθισμός! Και πολύ ξεσηκωτικο!
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
512
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Τι να πω κι εγω η δόλια που εργαζομαι σε υπηρεσία που δεν έχει (απαγορεύεται) η προσβαση στο ιντερνετ.... Οπότε οσο και όταν προλαβω και με αφησουν τα αφεντικα μου στο σπιτι!!! Ελαχιστα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.598
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom