Τζανκις ολου του κοσμου ενωθειτε!Ποσες ωρες περνατε στο σαιτ?

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Και εγω το εχω μονιμως ανοιχτο ειτε απο το σπιτι ειτε στη δουλεια και κανω refresh για να δω τι γραφηκε. Αμα δεν μπαινω σημαινει οτι λειπω σε μερος χωρις internet!
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.605
Likes
9.855
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
αποτι διαβαζω τελικα ο ορος τζανκις που επιλεχθηκε σαν τιτλος μας ταιριαζει απολυτα ...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Def υπάρχουν μετρητές που να μας δίνουν πόσες ώρες έχει φάει online ο καθένας?
Μπορώ να βάλω τέτοιους μετρητές αλλά θα μετράνε από τη στιγμή που θα τους βάλω, δεν υπάρχει τρόπος να μετρήσουμε μέχρι τώρα τι έχει γίνει, γι'αυτό και δεν τους βάζω. :D
 

christinag

Member
Μηνύματα
29
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ειναι στα σκαρια!!
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊτή
Μα ειναι η συνηθεια που εγινε λατρεια αυτο το σαιτ! οπως εχει αναφερει (για αλλο σκοπο βεβαια) και γνωστη τηλεπερσονα!!
Σιγουρα θα μπω καθε μερα διοτι ολο και κατι θα βρω που δεν εχω διαβασει.. και εννοειται οτι ειναι πιο ενδιαφερον απο οτιδηποτε θα μπορουσα να κανω εκεινη τη στιγμη!!
Το κακο ομως παραγίνεται οταν εχω γραψει κατι και περιμενω απαντηση!!! Ε ρε γλεντια!! Σπιθες βγαζουν τα ματακια μου!!! συνεχομενο ωραριο χωρις διαλειμμα!

Υπερωριες χρεωνουμε εδω???:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
 

M@RiLou

Member
Μηνύματα
56
Likes
1
Ωραίο θέμα ανοίχτηκε! Και που νόμιζα ότι μόνο εγώ έχω φάει τέτοιο κόλλημα...
Λοιπόν, εμένα η πρωινή βάρδια είναι 2 ώρες και η απογευματινή ξεκινάει από τις 7 και μπορεί να φτάσει και μέχρι τις 12 το βράδυ αν ανακαλύψω ενδιαφέροντα θέματα.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
εχω και εγω φάει κόλλημα....το πρωί με τον καφέ..ανοιχτό όλη μέρα....και κλεφτες ματιές...απο το βραδακι και μετα εναλλαξ με το facebook..
 

maraki86

Member
Μηνύματα
168
Likes
102
Εγώ αν και δεν το συνηθίζω να μπαίνω κάθε μέρα στο site, όταν μπαίνω το δίνω και καταλαβαίνει...μπορεί να κάτσω και 3 συνεχόμενες ώρες, μπορεί και παραπάνω!!! Έχει πολύ ενδιαφέρουσες ιστορίες και κάποιες περιγραφές για τα ταξίδια έχουν πολύ χιούμορ!!!!
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
Εγώ ουσιαστικά έχω την ιστοσελίδα ανοιχτή σχεδόν όλη την ημέρα στον υπολογιστή μου, οπότε απλά κάθε μια ωρίτσα ή τέλος πάντων όποτε βαριέμαι κάνω ένα refresh για να δω τι καινούργια θέματα υπάρχουν.

αυτο!

αλλα εξαρταται και απο τη φαση.τωρα , περιοδο εξεταστικης, αρκετες ωριτσες.

Τον υπολοιπο καιρο δεν ειμαι πολυ...σπιτογατος και μπαινω κυριως λιγο πρωι, λιγο βραδυ..

Οταν δουλευα(ωραια χρονια:cry::cry:) , δεν ημουν σε αυτο το φορουμ αλλα αμα ημουν δεν θα εμπαινα πολυ:lol:
:roll:
 

Hyada

Member
Μηνύματα
59
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Istanbul ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Ευρώπη
τώρα που έχω εξεταστική οπότε είμαι σπίτι συνέχεια, έχω τη σελίδα κι εγώ ανοιχτή όλη μέρα. βέβαια επηρεάζομαι και ακόμα κι αν δεν διαβάζω κάποιο θέμα εδώ, το μυαλό μου τρέχει σε μέρη μακρινά οπότε το διάβασμα παραμελείται αλλά τι να κάνω, δεν μπορώ να αντισταθώ κι αυτή η εξεταστική δεν τελειώνει.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.879
Likes
14.406
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εγω καθε μερα στη δουλεια κανω καθε τεταρτο ενα διαλειμα, διαβαζω μια ιστορια, επανερχομαι , ξαναδιαβαζω ,ξαναδουλευω κοκ..

Και το βραδυ περναω 2-3 ωρες... δηλωνω πλεον εξαρτημενη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.180
Μηνύματα
883.099
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom