Γενικά Τη βοήθεια του κοινού για καλοκαίρι 2011

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Σνιφ σνιφ ...δυστυχως οχι ...θελω να παω οπως και συ.Τουλαχιστον εσυ εχεις αυτο το καλοκαιρι τη δυνατοτητα.
Πολυ ενδεικτικα ειδα ATH-SDQ (ειχε και αλλα αεροδρομια στο νησι..δεν ξερω αν επελεξα αυτο που πρεπει ) 1142 με US airways μεσω ενδιαμεσου σταθμου.Εβαλα πρωτο 15νθημερο Ιουλιου .
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.964
Likes
9.356
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μην ακους τις σειρηνες που θελουν να σε παρασυρουν στην Ασια Gts :lol:
Προς δυσμας εισαι σε πολυ καλο δρομο! Μεξικο-Γιουκαταν τελος Ιουνιου ηταν μια χαρα παντως , με λιγοτερο κοσμο και χαμηλοτερες τιμες.
Α! Φιλοι Ασιολατρες , οταν ο Gts λεει ¨καλες παραλιες" εννοει τουλαχιστον κατι τετοιο:
awww.linternaute.com_voyage_amerique_du_nord_photo_d_ile_en_il76081538a3b48db5ce7f305ac45b6812.jpg
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αααα... αν εννοεί μια τόσο μετρια παραλία έχεις δίκιο. Η ασία διαθέτει μόνο αριστουργήματα. Αμερική να πας GTS οπως σου λέει η go2. Αφου έχεις ρίξει τόσο χαμηλά τον πήχη και ψάχνεις απλά μια καλούτσικη παραλία..... :D
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Μην ακους τις σειρηνες που θελουν να σε παρασυρουν στην Ασια Gts :lol:
Προς δυσμας εισαι σε πολυ καλο δρομο! Μεξικο-Γιουκαταν τελος Ιουνιου ηταν μια χαρα παντως , με λιγοτερο κοσμο και χαμηλοτερες τιμες.
Α! Φιλοι Ασιολατρες , οταν ο Gts λεει ¨καλες παραλιες" εννοει τουλαχιστον κατι τετοιο:
awww.linternaute.com_voyage_amerique_du_nord_photo_d_ile_en_il76081538a3b48db5ce7f305ac45b6812.jpg
Saona είναι αυτό?? :clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.964
Likes
9.356
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αααα... αν εννοεί μια τόσο μετρια παραλία έχεις δίκιο. Η ασία διαθέτει μόνο αριστουργήματα. Αμερική να πας GTS οπως σου λέει η go2. Αφου έχεις ρίξει τόσο χαμηλά τον πήχη και ψάχνεις απλά μια καλούτσικη παραλία..... :D
Dim kyr...εχουμε καταλαβει απο τις απολαυστικες ιστοριες της οτι διαθετει αναμφιβολα απο τα καλυτερα χιουμορ του φορουμ , αλλα αυτο πια...:haha::haha:

Gts η φωτο ειναι απο Γρεναδινες αλλα και το Σαονα και το cayo Lavantado ετσι ηταν!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Dim kyr...εχουμε καταλαβει απο τις απολαυστικες ιστοριες της οτι διαθετει αναμφιβολα απο τα καλυτερα χιουμορ του φορουμ , αλλα αυτο πια...:haha::haha:
Αχα!!! Θέλεις πόλεμο ε? Θα τον έχεις!!! Ασιοπληκτοι για μαζευτείτε, να δώσουμε την μαχη μας... η go2 μας προσέβαλε τις παραλίες μας!!!
Τι λες για αυτό?
 

Attachments

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Εγώ θέλω και τις δυο, μπορώ;;;

Δήηημητρααααααα που είσαι ρε μπυροκασέλα μου;; :hug:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Εγώ θέλω και τις δυο, μπορώ;;;

Δήηημητρααααααα που είσαι ρε μπυροκασέλα μου;; :hug:
Δεν μπορείς και τις δυο βρε Μάγια! Στον πόλεμο δεν χωράει διπλωματία.
Εδω είμαι , προσπαθώ να πείσω τον GTS, να μην προδώσει τα ιδανικά του, αλλά υπάρχουν κάποιες εδώ μέσα που με ύπουλο τρόπο και μέσα προσπαθουν να το δελεάσουν. Εύχομαι να αντισταθεί....
Xene, Renata μας κλέβουν το μαγαζί με μπαμπεσιές. Τρεχάτεεεεε τον χάνουμε.... Εlgeoooo...
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Έλα, αφού ξέρεις κατά βάθος(αν και δεν έχω μέτρο σύγκρισης) πως προτιμώ τα απεκεί τα μέρη τα δικά σου.

(γλυψ, γλουψ, θα με πάρεις στο Νεπάλ είπαμε ε; μην ψηφίζω άδικα :cool:)
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Εγω ειμαι της αποψης οτι επειδη η Ν.Α Ασια "πασχει" απο υπερβολικο τουρισμο καλο θα ειναι να πανε και μερικοι καραιβικη.

Ετσι οι αξιαγαπητοι κιτρινομουρηδες θα παραμεινουν πιο αγνοι και ανεπαφοι απο το μαζικο τουρισμο,και δεν θα υποβαθμιζονται τα τουριστικα μερη απο δυτικα προτυπα.

Οσο για τον GTS, οπως ειπε και ο Μεγαλος "ου γαρ οιδασι τι ποιουσι"
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Εγω ειμαι της αποψης οτι επειδη η Ν.Α Ασια "πασχει" απο υπερβολικο τουρισμο καλο θα ειναι να πανε και μερικοι καραιβικη.

Ετσι οι αξιαγαπητοι κιτρινομουρηδες θα παραμεινουν πιο αγνοι και ανεπαφοι απο το μαζικο τουρισμο,και δεν θα υποβαθμιζονται τα τουριστικα μερη απο δυτικα προτυπα.

Οσο για τον GTS, οπως ειπε και ο Μεγαλος "ου γαρ οιδασι τι ποιουσι"
Κάτσε φίλε να σε πάω εκεί και τα λέμε....καλό το καλυβάκι?

Αγαπάμε την Ασία, αλλά όπως και με τις γυναίκες, υπάρχουν παντού ωραίες...
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.699
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
πριν 3 χρονια εκανα σε 25 μερες Γιουκαταν-Μπελιζ -Γουατεμαλα και Κοστα ρικα.. τωρα νομιζω αν συνδιασεις Γουατεμαλα και Γιουκαταν μπορεις να δεις πολυ ιστορικα μνημεια και ζουγκλα και θαλασσα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.791
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom