Τι θέλετε από το Travelstories το 2020;

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Δε θα μπει tapatalk, είχαμε πολύ παλιά, και αφαιρέθηκε χρόνια πριν για πολλούς και διάφορους λόγους, οι οποίοι δεν έχουν αλλάξει.
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
Καλή ιδέα να μπαίνουν διάφορες γνώμες για το ίδιο μαγαζί. Άρα η πρόταση μου είναι να είναι της μορφής.
Ευρώπη-χωρα-πολη-μαγαζι.
Στη χώρα να υπάρχει ένα κοινό τοπικ όπου θα μπαίνει μία καινούργια πόλη που δε υπάρχει μαζί με το μαγαζί και η διαχείριση να κάνει το καινούργιο τοπικ.
Στη πόλη που ήδη υπάρχει τα μέλη θα μπορούν να προσθέτουν καινούργιο κατάστημα η να γράφουν κριτική για ήδη υπάρχον.

Θεωρώ ότι θα πρέπει να αρχίσει να
ΤΡΈΜΕΙ Η ΚΟΥΚΟΥΒΆΓΙΑ!!!!
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.111
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Δε θα επανέλθει αυτή η λειτουργία, don't worry.
Υπάρχει όμως η λειτουργία το να βλέπει κάποιος το τι θέμα παρακολουθεί ο άλλος, μετά την αναβάθμιση , το οποίο επίσης είναι ενοχλητικό.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Υπάρχει όμως η λειτουργία το να βλέπει κάποιος το τι θέμα παρακολουθεί ο άλλος, μετά την αναβάθμιση , το οποίο επίσης είναι ενοχλητικό.
ωχ...εμ καλα που το είπες ,αυτό στο οποίο αναφερόμουν πιό πάνω,δεν βλεπω όμως να ισχυει
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.111
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
ωχ...εμ καλα που το είπες ,αυτό στο οποίο αναφερόμουν πιό πάνω,δεν βλεπω όμως να ισχυει
Σε εσένα πχ βλέπω μόνο πριν πόσα λεπτά είχες την τελευταία δραστηριότητα, ενώ ο taver πχ πριν λίγο είδε τα τελευταία σχόλια. Δεν ξέρω πως γίνεται αυτό, αλλά το θεωρώ άχρηστο.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Πού πας και το βλέπεις αυτο; Σε κινητό ή υπολογιστή;

Σε εσένα πχ βλέπω μόνο πριν πόσα λεπτά είχες την τελευταία δραστηριότητα, ενώ ο taver πχ πριν λίγο είδε τα τελευταία σχόλια. Δεν ξέρω πως γίνεται αυτό, αλλά το θεωρώ άχρηστο.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.111
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Πού πας και το βλέπεις αυτο; Σε κινητό ή υπολογιστή;
Και απο τα δύο μπορείς να το δείς αυτό, αν πατήσεις εκεί που λέει "Ενεργά Μέλη" και μετά πάλι "Μέλη" (για να αποκλείσεις τους επισκέπτες και τα ραμπότ). Φαντάζομαι οτι υπάρχει ρύθμιση, αλλά δεν την έχω βρεί. Αν πρέπει να κλείσω το προφίλ μου για να μην φαίνεται, δεν θα το κάνω, γιατί το προφίλ χρησιμεύει για να παίρνει όποιος θέλει πληροφορίες για τα ταξίδια που κάνουμε και μέχρι εκεί. Σε ταξιδιωτικό φόρουμ είμαστε και όχι στο fb...
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Και απο τα δύο μπορείς να το δείς αυτό, αν πατήσεις εκεί που λέει "Ενεργά Μέλη" και μετά πάλι "Μέλη" (για να αποκλείσεις τους επισκέπτες και τα ραμπότ). Φαντάζομαι οτι υπάρχει ρύθμιση, αλλά δεν την έχω βρεί. Αν πρέπει να κλείσω το προφίλ μου για να μην φαίνεται, δεν θα το κάνω, γιατί το προφίλ χρησιμεύει για να παίρνει όποιος θέλει πληροφορίες για τα ταξίδια που κάνουμε και μέχρι εκεί. Σε ταξιδιωτικό φόρουμ είμαστε και όχι στο fb...
Εχεις απόλυτο δίκιο!!!
μετά είδα ότι από τις επιλογές στο προφίλ σου μπορείς να το τροποποιήσεις ώστε να μην φαίνεται η πρόσφατη δραστηριότητα σου
 
Last edited:

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Και απο τα δύο μπορείς να το δείς αυτό, αν πατήσεις εκεί που λέει "Ενεργά Μέλη" και μετά πάλι "Μέλη" (για να αποκλείσεις τους επισκέπτες και τα ραμπότ). Φαντάζομαι οτι υπάρχει ρύθμιση, αλλά δεν την έχω βρεί. Αν πρέπει να κλείσω το προφίλ μου για να μην φαίνεται, δεν θα το κάνω, γιατί το προφίλ χρησιμεύει για να παίρνει όποιος θέλει πληροφορίες για τα ταξίδια που κάνουμε και μέχρι εκεί. Σε ταξιδιωτικό φόρουμ είμαστε και όχι στο fb...
Δεν το ήξερα αυτό.Και εγώ δεν το θεωρώ απαραίτητο να υπάρχει.Από την άλλη ποιος κάθεται να ξεχωρίζει τα μέλη από τους επισκέπτες και τα robot;΄Εβγαλε 16 σελίδες με τα περισσότερα να είναι ρομπότ.Ας καταργηθεί λοιπόν αν συμφωνεί η διαχείριση.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Και απο τα δύο μπορείς να το δείς αυτό, αν πατήσεις εκεί που λέει "Ενεργά Μέλη" και μετά πάλι "Μέλη" (για να αποκλείσεις τους επισκέπτες και τα ραμπότ). Φαντάζομαι οτι υπάρχει ρύθμιση, αλλά δεν την έχω βρεί. Αν πρέπει να κλείσω το προφίλ μου για να μην φαίνεται, δεν θα το κάνω, γιατί το προφίλ χρησιμεύει για να παίρνει όποιος θέλει πληροφορίες για τα ταξίδια που κάνουμε και μέχρι εκεί. Σε ταξιδιωτικό φόρουμ είμαστε και όχι στο fb...
Δεν είχα ιδέα για τούτο το πράμα :shock:
Δε μ αρέσει καθόλου ούτε εμένα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.488
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom