Τι θα λέγατε για νέα ενότητα Θρησκευτικός και προσκυνηματικός τουρισμός?

fanh78

Member
Μηνύματα
30
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ-Ν.ΥΟΡΚΗ-ΤΑΥΛΑΝΔΗ
Καλησπέρα σας , θεωρω οτι το travel stories ειναι πραγματικα ενα αρκετα πληρες σάιτ ταξιδίων!Οταν ομως μπορεσουμε να προσθεσουμε κατι ακομα το κανουμε πληρεστερο αλλα εχει και περισσοτερη αποδοχη και απο αλλους ενδιαφερομενους !!
Τι θα λέγατε εάν δημιουργουσαμε και μια ενότητα με θεμα (Προσκυνηματικος-Θρησκευτικος τουρισμος και εκδρομές σε Ελλαδα και εξωτερικο).
Σημερα αρκετοι νεοι και νεες και οχι μονο ενδιαφερονται για προσβασεις και εκδρομες σε μοναστηρια και εκκλησιες.
Πχ. για παραδειγμα το Αγιος Όρος !θα ήθελα να ξερει ο αντρας μου και ο αδερφος μου εμπειριες απο το ταξιδι καποιου αλλου που θα τον βοηθουσαν.... κ.α. .Εγω παντως θα ηθελα μια ενοτητα τετοια μια και (αυτη η ενοτητα) ανηκει στις εκδρομες!
Σας ευχαριστω θερμα θα περιμενω αποψεις! Υγ.πως διορθωνεις το προσκυνηματικοςτο εγραψα λαθος στον τιτλο!ιχιχχιιχ
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.381
Likes
14.294
Ειδικά για το ΄Αγιο ΄Ορος έχει τουλάχιστον (3) πολύ καλές ιστορίες.

Ειδικότερα για το θέμα άς απαντήσει η διαχείριση.
 

fanh78

Member
Μηνύματα
30
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ-Ν.ΥΟΡΚΗ-ΤΑΥΛΑΝΔΗ
Το Αγιο ορος το ειπα σαν παραδειγμα!Η Διαχειριση ειπε να ακουστει η αποψη του κοσμου και αν ειναι θα φτιαξει την ενοτητα!Σαν ψηφος δηλαδη!!!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.424
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πολύ ενδιαφέρον, είχα ανοίξει κι εγώ ένα θέμα για άσραμ στην Ινδία και δε βρήκε μεγάλη απήχηση.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Εξυπαλούεται ότι και ο κάβουρας είναι υπέρ της δημιουργίας ταύτης της θεαρέστου ενότητος
Είχε ασχοληθεί με παραπλήσιο ζήτημα παραμονές Χριστουγέννων...
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Φαντάζομαι ότι στην ενότητα ''Προτάσεις & Ιδέες'' γράφει καθένας την πρόταση και την ιδέα του. Τώρα για ποιό λόγο πρέπει να αρέσουν όλα σε όλους και άρχισαν τα ''μαλλιοτραβήγματα'' (ελπίζω να μην πιαστείτε απο τη λέξη), δεν μπορώ να καταλάβω...
Άμεσα ή έμμεσα μας ενδιαφέρει νομίζω. Ακόμη βέβαια δεν έχω αρχίσει τέτοιου είδους ταξίδια, αλλά ίσως κάποτε το σκεφτώ. Όπως διαβάζω για τα υπόλοιπα ταξίδια που κάνω, έτσι θα διάβαζα και για αυτά. Αν δε με ενδιαφέρει, απλώς το προσπερνάω.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.218
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ε καλά, όταν κάποιος κάνει μια πρόταση δεν είναι υποχρεωτικό να αρέσει σε όλους όπως λες, αλλά ούτε και θα απαγορεύουμε να γράφουν την άποψή τους όσοι είναι αντίθετοι με την οποιαδήποτε πρόταση. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.554
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom