Τι λέτε για μια καλοκαιρινή τραβελστορίτικη συνάντηση εν Θεσσαλονίκη;

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Τι να σου κάνω, που σου έχω/έχουμε και μια αδυναμία...:grouphug:αφερίμ πασά μου...:haha::haha:
Αμοιβαία τα αισθήματα - και το ξέρετε! :grouphug:

ΥΓ. Μην ξεχάσεις να ασπαστείς τον Ντέιβιντ Κρόκετ και να τον ξανα-ευχαριστήσεις κι από μένα την Τετάρτη!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Αμοιβαία τα αισθήματα - και το ξέρετε! :grouphug:

ΥΓ. Μην ξεχάσεις να ασπαστείς τον Ντέιβιντ Κρόκετ και να τον ξανα-ευχαριστήσεις κι από μένα την Τετάρτη!
:haha::haha: Δεν θα το ξεχάσω...:D ελπίζω να μιλήσουμε "ζωντανά¨την Τετάρτη, για να συσφίξουμε τους δεσμούς...:D:D:D

:3520:
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Ξέρει κανενας αν έχει το μαγαζί τηλεόραση (για να ριχνουμε και καμια ματιά στα ημιτελικα ,Γερμανια-Ισπανια γαρ)?:D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ξέρει κανενας αν έχει το μαγαζί τηλεόραση (για να ριχνουμε και καμια ματιά στα ημιτελικα ,Γερμανια-Ισπανια γαρ)?:D
Δε θυμάμαι να είδα τηλεόραση κανα-δυό φορές που πήγα, ούτε το διπλανό. Αλλά, πάλι, ίσως λόγω μουντιάλ να βγάλουνε, δεν ξέρω.
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Ξέρει κανενας αν έχει το μαγαζί τηλεόραση (για να ριχνουμε και καμια ματιά στα ημιτελικα ,Γερμανια-Ισπανια γαρ)?:D
toumpiotis να μαντέψω ότι είσαι με τους Ισπανούς??:bleh:
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Πολύ καλή επιλογή το Bungalow White. Καλά να περάσετε παιδιά και ελπίζω να πραγματοποιηθεί η συνάντηση στις 14/07 και για εμάς που δεν θα μπορέσουμε να παραστούμε σε αυτήν!Φιλιά!
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Lida,erminathess και όοοοσοι θα είστε διακοπές καλά να περάσετε!!
Ας δούμε πώς θα κυλήσει αυτή η συνάντηση "κορυφής":haha:αφού πρόκειται για κοτζάμ τηλεδιάσκεψη...και γιατί όχι να ξαναβρεθούμε με σας την μεθεπόμενη Τετάρτη.....:clap:
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Lida,erminathess και όοοοσοι θα είστε διακοπές καλά να περάσετε!!
Ας δούμε πώς θα κυλήσει αυτή η συνάντηση "κορυφής":haha:αφού πρόκειται για κοτζάμ τηλεδιάσκεψη...και γιατί όχι να ξαναβρεθούμε με σας την μεθεπόμενη Τετάρτη.....:clap:
Ευχαριστούμε!Και ευχές να στεφθεί με επιτυχία!!! :):)
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Kαρντασούλια μου, θα μαι Θεσσαλονίκη από Τρίτη πρωί μέχρι Πέμπτη. Έτσι και μου επιτραπεί η έξοδος ( μετά θεαμάτων), θα μαστε κοντά σας.
 

xrisa

Member
Μηνύματα
110
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
λατινικη αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
περού
Θα έρθω και γω. Ισως αργήσω λίγο αλλά θα έρθω μετά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.567
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom