Τι λέτε για μια καλοκαιρινή τραβελστορίτικη συνάντηση εν Θεσσαλονίκη;

Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Λοιπόν πήρα και στον Ομιλο στο τέλος της παλιάς παραλίας ε;,εννοείς μάλλον αυτό που πρότεινε και ο Θανος το μπαρ-ρεστωράν που είναι φατσα κάρτα θάλασσα,ωραίο μαγαζί...
έχει λεει ιντερνετ αλλά μόνο μέσα...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Λοιπόν πήρα και στον Ομιλο στο τέλος της παλιάς παραλίας ε;,εννοείς μάλλον αυτό που πρότεινε και ο Θανος το μπαρ-ρεστωράν που είναι φατσα κάρτα θάλασσα,ωραίο μαγαζί...
έχει λεει ιντερνετ αλλά μόνο μέσα...
Ο.Φ.Θ. = Όμιλος Φίλων Θαλάσσης, στάση Φλέμινγκ, μάλλον το ίδιο λες, ναι η θέα προς την πόλη είναι μοναδική. Τώρα, μέσα - έξω, αυτό είναι ανοιχτό από παντού, δεν κατάλαβα τι εννοεί.
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Οτι δεν πιάνει στα τραπέζια που έχει έξω,γιατί έχει και έξω τραπέζια και καναπέδες,πρέπει να κάτσεις μέσα,βέβαια είναι ανοιχτό ναι
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Οτι δεν πιάνει στα τραπέζια που έχει έξω,γιατί έχει και έξω τραπέζια και καναπέδες,πρέπει να κάτσεις μέσα,βέβαια είναι ανοιχτό ναι
Ε, εντάξει τότε, είναι μια συμβιβαστική λύση στο κέντρο για όσους δεν μπορούν τις αποστάσεις και τα εκτός, λίγο θα ζοριστούν για πάρκινγκ όσοι έρθουν με αυτοκίνητο. Ξεκινάμε έξω, όταν συνδεθούμε πιάνουμε λίγο εσωτερικό χώρο, κι αν πεινάσουμε (γιατί το μενού του είναι περιορισμένο - απ' ότι είδα στα τραπέζια, δεν δοκίμασα) η Ίμβρος είναι απέναντι.
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Ουφ ηρέμησα τώρα!!!:clap:
Βοήθα λίγο και για την ενοικίαση του αυτοκινήτου γιατί άκρη δεν βγάζω.
Κοίταξε https://www.rentalcargroup.com/ ή www.easycar.com για ημερομηνιες απο 27/7 εως 3/8 έχει τιμές γύρω στα 220 ευρό.Πρόσεξε όμως να πάρεις αυτοκίνητο με πληρωμένα τα διόδια Ελβετίας (θα σου πώ στην συνάντηση σχετικά).
Ξεφύγαμε όμως απο το θέμα.
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Για ποτό νομίζω είναι ωραία οπότε αν καταλήξουμε στον Ι.Ο.Θ,Eρση σου δίνω το τηλ 888200 και ξαναρώτα για το ιντερνετ να το σιγουρέψουμε.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Πολυ καλη ιδεα! Και διπλα στη θαλασσα και αρκετα κεντρικα σε σχεση με το κεντρο. Βολευουν τα λεωφορεια 5 και 6 σταση Λαογραφικο Μουσειο.
Απο την Ολγας βολευουν τα 5,6, 3, 33. Επι της παραλιακης και σε καποιες αλανες πανω στην παραλια καποιοι τυχεροι βρισκουν θεση παρκιγκ.
Εχουμε και λεμε: Τεταρτη 7/7 στις 9 στον Ομιλο Φιλων Θαλασσης.
Υπολογιζουμε λοιπον περιπου εικοσι ατομα (μπας και εμφανιστει και κανεις ξεχασμενος της τελευταιας στιγμης).
Θα προσπαθησω να περασω απο εκει σημερα για να το κλεισω. Αλλιως απο Δευτερα που θα επιστρεψω.= Π/Σ/Κ Χαλκιδικη και σιγη ασυρματου.
Bye!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.767
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Επειδή μπερδεύτηκα, εννοείτε το γνωστό bar-restaurant Όμιλος ή είναι κάτι άλλο αυτό που λέτε;
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Aυτό αυτό είναι το μπαρ ρεστωράν Ομιλος.,.πάνω στην παραλία,στη μύτη μέσα στη θάλασσα,εκεί που τελειώνει η παλιά και μετά αρχίζει η Νέα Παραλία
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.767
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Ωραία, αναλαμβάνω τα της σύνδεσης αν οι Αθηναίοι μας κάνουν την τιμή :p
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ωραία, αναλαμβάνω τα της σύνδεσης αν οι Αθηναίοι μας κάνουν την τιμή :p
Αυτό στο επιβεβαιώνω εγώ - κάποιοι που έχω υπ'όψη μου έχουν ήδη κανονίσει για την Τετάρτη.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ωραία, αναλαμβάνω τα της σύνδεσης αν οι Αθηναίοι μας κάνουν την τιμή :p
Αυτό στο επιβεβαιώνω εγώ - κάποιοι που έχω υπ'όψη μου έχουν ήδη κανονίσει για την Τετάρτη.
Οι Αθηναίοι θα είναι έτοιμοι...οργανώνεται φιέστα για την πρώτη τηλεδιάσκεψη...:haha:, η τιμή θα είνα δική μας και η χαρά όλων μας :clap:
Αρκεί να βρούμε πάλι ξεκλείδωτη σύνδεση...:D, και ετοιμαστείτε για συναρπαστικές στιγμές...:clap:
Φιλιά σε όλους σας...να περάσετε τέλεια και εύχομαι αυτή τη φορά, να μη μας προδώσει η τεχνολογία...;):D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.639
Μέλη
38.945
Νεότερο μέλος
Dim69

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom