Τι λέτε για μια καλοκαιρινή τραβελστορίτικη συνάντηση εν Θεσσαλονίκη;

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
toumpiotis χάθηκες και με ανυσηχεί αυτό....
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
toumpiotis χάθηκες και με ανυσηχεί αυτό....
Stamatara τις υποσχέσεις μου τις κρατώ .Ίδη στο πορτ μπαγκζ του αυτοκινήτου μου σου έχω όλο το έντυπο υλικό της περιοχής.Μονο κοίτα να έρθεις .όχι σαν την άλλη φορά........:D:D:D
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Stamatara τις υποσχέσεις μου τις κρατώ .Ίδη στο πορτ μπαγκζ του αυτοκινήτου μου σου έχω όλο το έντυπο υλικό της περιοχής.Μονο κοίτα να έρθεις .όχι σαν την άλλη φορά........:D:D:D

Ουφ ηρέμησα τώρα!!!:clap:
Βοήθα λίγο και για την ενοικίαση του αυτοκινήτου γιατί άκρη δεν βγάζω.
 

Gina Bal

Member
Μηνύματα
74
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αγαπημένοι φίλοι τραβελστορίτες μου...Μου έδωσε μεγάλη χαρά η ανάρτηση της Ερσης και με συγκίνησε ιδιαίτερα!!!Θα χαρώ ειλικρινά πάρα πολύ να σας ξαναδώ και θα το προσπαθήσω καθότι δεν θα βρίσκομαι Θεσσαλονίκη. Έστω και αυθημερόν αν τα καταφέρω όμως θα έρθω. Η αλήθεια είναι ότι θα μπορούσα Παρασκευή αλλά πιστεύω δεν θα μπορούν πολλοί απο εσάς.
Το kitchen είναι πολύ καλή ιδέα, αλλιώς κάτι είχαμε πει και για ουζάκια/κρασάκια....αφήνω τους Θεσσαλονικιούς και αγαπημένους, πολυταξιδεμένους συν-στορίτες να αποφασίσουν....ενώ θα αναμένω νέα σας για μέρα και ώρα!!!
Μακάρι να τα καταφέρω!!!!
Σας στέλνω τις πιο γλυκιές μου καλησπέρες!!!!
 

Gina Bal

Member
Μηνύματα
74
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Να προσθέσω οτι προτιμώ στις 14 (ή 16 που είναι Παρασκευη), περιμένω νέα σας και σας ζητώ συγνώμη για την καθυστερημένη μου κινητοποίηση!!
Ευχαριστώ Ερση μου για την επισήμανση!!!!!!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Παρασκευη 16 Ιουλιου δεν νομιζω να εχει μεινει κανεις τραβελστοριτης στην πολη μας. Ολο και καπου θα πηγαινουν γκουχ γκουχ γκουχ... babaduma γκουχ....
Και μαλλον και εγω... αν και δεν ξερω ακομη που...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.806
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Παρασκευη 16 Ιουλιου δεν νομιζω να εχει μεινει κανεις τραβελστοριτης στην πολη μας. Ολο και καπου θα πηγαινουν γκουχ γκουχ γκουχ... babaduma γκουχ....
Και μαλλον και εγω... αν και δεν ξερω ακομη που...
Μμμμ... δεν είναι άσχημη ιδέα: Καμμιά 15-αριά συμφορουμίτες θα βοηθήσουν στο πακετάρισμα των αποσκευών - έτσι κι αλλιώς και κάποιοι πρέπει να καθήσουν επάνω στη χλωροφύλλη για να κλείσει! :haha: Και μετά...

Μετά, ολονυχτία μέχρι το πρωί και κονβόι μέχρι το αεροδρόμιο για τους αποχαιρετισμούς, δάκρυα, μαντήλια, οιμωγές... Ε, dorotija τι λες? Τα περιγράφω καλά? :haha:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ολονυχτία μέχρι το πρωί και κονβόι μέχρι το αεροδρόμιο για τους αποχαιρετισμούς, δάκρυα, μαντήλια, οιμωγές... Ε, dorotija τι λες? Τα περιγράφω καλά? :haha:
στο αεροδρόμιο έχει πολύ ωραιο εστιατόριο για συνάντηση αποχαιρετηστήρια για να κουνήσουμε μαντήλια....:haha:
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Λάου λάου το πάτε...άντε να κατασταλάξουμε,κοντεύουν οι μέρες...πούσαι βρε Ερση βγάλε την ανακοίνωση που πότε πως τι ...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.806
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Λάου λάου το πάτε...άντε να κατασταλάξουμε,κοντεύουν οι μέρες...πούσαι βρε Ερση βγάλε την ανακοίνωση που πότε πως τι ...
Τι λάου λάου ρε σύ? Αφού το είπε η Έρση: και στις 7/7 και στις 14/7. Όσοι πιστοί προσέλθετε. Και, μια και τό'χεις πάρει "εργολαβία", δε ρωτάς και στην καφετέρια (που έχει και φαγητό) που είναι στον Ο.Φ.Θ. - δε θυμάμαι τ' όνομα - τι γίνεται με το ιντερνετ? ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom