Γαλλία Τι να πάρω από Γαλλία

Narcissa

Member
Μηνύματα
54
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Who knows?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Μα γιατι πια δινετε αυτη την υποσταση στο θεμα ψωνια?Ειναι τοσο φοβερο να θελουμε κατι για αναμνηστικο?Και εγω παντα ψωνιζω...ΠΑΝΤΑ ομως!!!Χωρις αυτο να μου στερει τις αναμνησεις και τις επιθυμιες για επομενα ταξιδια!
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Aφηστε το κοριτσι να παρει οτι μπιχλιμπιδι θελει!Ειναι μικρο και οταν μεγαλωσει θα θελει αλλα θα βαριεται και θα εχει μπουχτισει.Ας παρει οτι θελει τωρα να μην εχει απωθημενα αργοτερα.Και ας γινουν ολα per fumo...;)

Όταν μεγαλώσει θα έχει βρει έναν αρσενικό να ασχολείται με αυτά:haha::haha::haha::haha:
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Όταν μεγαλώσει θα έχει βρει έναν αρσενικό να ασχολείται με αυτά:haha::haha::haha::haha:
Ωραία μπιχλιμπίδια θα υπάρχουν πάντα, όσο για τα αρσενικά τείνουν να γίνουν μουσειακό είδος!!!;):)
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Να τι θα πάρει η φίλη από το Παρίσι.Έναν βαλσαμωμένο Γάλλο από το Ορσέ:haha::haha::haha:
Πολυ μακαβριο και κυνικο για ενα κοριτσακι!!!!!Θα τρομοκρατηθει με αμφιλεγομενες συνεπειες....ισως!!!!;)Να προτεινες εναν Ζαν Ρενω η εναν Βινσεντ Κασελ σαν εναλλακτικη, λεει αλλιως!!!!!!!!!:lol:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Πολυ μακαβριο και κυνικο για ενα κοριτσακι!!!!!Θα τρομοκρατηθει με αμφιλεγομενες συνεπειες....ισως!!!!;)Να προτεινες εναν Ζαν Ρενω η εναν Βινσεντ Κασελ σαν εναλλακτικη, λεει αλλιως!!!!!!!!!:lol:

Κασέλ,Ρενώ...πες τον όπως θες.Άνδρας μουσειακό είδος=βαλσάμωμα,μουσείο στο Παρίσι=Ορσέ.Γιατί να τρομάξει...συ είπας:clap::clap::clap:
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Κασέλ,Ρενώ...πες τον όπως θες.Άνδρας μουσειακό είδος=βαλσάμωμα,μουσείο στο Παρίσι=Ορσέ.Γιατί να τρομάξει...συ είπας:clap::clap::clap:
Εγω ειπα για αρωματα,τωρα πως εσυ το εφτασες στα πτωματα???????;):bleh:
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Εγω ειπα για αρωματα,τωρα πως εσυ το εφτασες στα πτωματα???????;):bleh:
Οποιος έχει διαβάσει "το άρωμα" του πατρικ ζισκιντ μπορει ίσως να κάνει τον παραπάνω συσχετισμό:D:D:D
πάντως ασχετως από το τι θα αγοράσεις στο παρισι ,το βιβλιο αξίζει να το αγοράσεις και να το διαβάσεις αν δεν το έχεις διαβάσει...θεωρώ οτι ήταν από τα βιβλια "σταθμους"στην εφηβεια μου....
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Κασέλ, Ρενό, μμμ... ακόμη έχουμε ελπίδες... Πότε είπαμε ότι πας Παρίσι κοπελιά?
 

mairook

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παρισακι Υφαντης!
Όταν πάτε Μονμάρτη κατσε να σου ζωγραφίσουν το πορτρέτο σου (σε κάποιο πλανώδιο ζωγράφο )για να σου θυμίζει μετά απο πολλά... πολλά χρόνια την σχολική σου εκδρομή γεματη ωραίες αναμνήσεις.Μην ασχοληθείς με αρώματα και ψώνια πιστεύω ότι όλα τα βρίσκεις και εδώ.Απόλαυσε το ταξίδι σου ...(Να υποθέσω ότι πάτε 7ήμερη?)

Εξαημερη πάμε...:clap::clap:
 

mairook

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παρισακι Υφαντης!
Μα γιατι πια δινετε αυτη την υποσταση στο θεμα ψωνια?Ειναι τοσο φοβερο να θελουμε κατι για αναμνηστικο?Και εγω παντα ψωνιζω...ΠΑΝΤΑ ομως!!!Χωρις αυτο να μου στερει τις αναμνησεις και τις επιθυμιες για επομενα ταξιδια!
+φωνω με 1000...Έτσι είναι...:cool:θελουμε να εχουμε και τα μπιχλιμπιδακια μας εκτος απτις φωτογραφιες και τις αναμνησεις!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.719
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom