Τι σημαίνει και πως αποφασίσατε το username σας?

vasilaki

Member
Μηνύματα
93
Likes
26
Εμένα το όνομα μου είναι από το χωριό Βασιλάκι στο Νομό Ηλείας που υπηρέτησα πέρυσι ως νεοδιόριστη καθηγήτρια και πέρασα πάρα πολύ ωραία!Τι να κάνουν άραγε τώρα οι πρώην μαθητές μου;
 

vickygian

Member
Μηνύματα
87
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο....
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου!!!
εμένα πάλι το ονομά μου αποτελεί nickname απο μόνο του οπότε δεν χρειάστηκε να ψάξω για κάτι άλλο, αν και μάλλον είναι κακόγουστο και σαν όνομα αλλά και σαν nickname. :)

το πραγματικό μου όνομα είναι Ζαχαρένια αλλά απο μικρή με φώναζαν Ζαχαρούλα κι έτσι έμεινε...

Παλιά κι εμένα δε μου άρεσε το Ζαχαρούλα αλλά τώρα άλλαξα άποψη....
Επίσης το ζαχαρένια είναι πολύ γλυκό:p μ' αρέσει....:D

το δικό μου είναι Βίκυ (vicky) από Γιάννενα (gian) αν και τώρα που το σκέφτομαι έπρεπε να βάλω Γιαννιώτισσα γιατί όλοι οι φίλοι μου εκτός Ιωαννίνων έτσι με φωνάζουν
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Το δικό μου τι πρωτότυπο είναι το όνομα μου και η μέρα που γεννήθηκα και όχι δυστυχώς δεν είμαι 30 εδώ και 4 χρόνια...
 

YBONNH

Member
Μηνύματα
234
Likes
115
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος του κοσμου
Στην ταινια "Τζενη Τζενη" ακουγεται η ατακα:
"Η Υβοννη μου ταξιδευει πολυ και τα μπερδευει"
...διοτι σερνεται και ενα αλτσχαϊμερ...
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Bahari, γιατί τα χρώματα, οι γεύσεις και οι μυρωδιές των μπαχαρικών ταξιδεύουν και μας "ταξιδεύουν" εδώ και αιώνες, ξυπνούν αναμνήσεις και νοστιμίζουν τα φαγητά κάθε "εθνικής" ή "τοπικής" κουζίνας. :lol:
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Ήταν το πρώτο που μου ήρθε στο μυαλό, όταν προσπαθούσα βιαστικά να κάνω την εγγραφή μου στο φόρουμ!Έχει όμως να κάνει και με τα ταξίδια, διότι θέλω να είμαι συνέχεια γυριστρούλα και εντός και εκτός!
 

RTW

Member
Μηνύματα
75
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
R(ound)T(he)W(orld) - θα'θελα να ταξιδέψω;)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
ονομαζομαι Παναγιωτης και οσες φορες πηγα να γραφτω σε φορουμ
το ονομα ηταν πιασμενο γιαυτο το εγραψα 2 φορες το Παν,και μου εμεινε
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Για μαντεψετε το δικο μου.....βγαζει ματι ή μου φαίνεται ????
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
αν θελει καποιος να αλλαξει ονομα πως γινεται?
Μη μου πεις ότι θέλεις να αλλάξεις username; :shock::shock::shock: Τι έχει δηλαδή το panpan; Μου θυμίζεις κάποιες παιδικές φίλες που ενώ για χρόνια ολόκληρα τις φώναζα με τα βαφτιστικά τους, π.χ Αργυρώ, Κατερίνα κλπ τώρα "απαιτούν" να τις λέω Ρίτσα, Κάτια... Εμένα όμως δε μούρχεται, νομίζω ότι απευθύνομαι σε κάποιον ξένο και όχι στο άτομο που ξέρω εδώ και τόσα χρόνια. Panpan λοιπόν σε γνωρίσαμε και panpan να μείνεις... :lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom