Τι σημαίνει και πως αποφασίσατε το username σας?

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Ούτε που θυμάμαι, φαντάζομαι έβαλα ότι μου ήρθε εκείνη τη στιγμή. Δεν χρησιμοποιώ ψευδώνυμο, δεν με εκφράζει το συγκεκριμένο ούτε καν το υποκοριστικό :haha: Η φωτο μιλα από μονη της, αγαπημένος προορισμός τα τελευταία χρόνια.
 

alvadi

Member
Μηνύματα
554
Likes
2.820
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Alvadi κάθε συλλαβή τα δύο πρώτα γράμματα από τα ονόματα των παιδιών μου μάλιστα και με σειρά γέννησης.

Η φώτο στο avatar η πιο γνωστή παραλία της Κεφαλλονιάς, ο Μυρτος. Μόλις την αντίκρυσα από ψηλά δεν πίστευα και δεν χόρταινα τα χρώματα που έβλεπα. Αγαπώ πολύ τη θαλασσα.
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Το nickname το εξηγησαμε προηγουμενως. Ο Ted ο ιντερνετακιας απο το σχολειο όταν καναμε τα πρωτα μας email.
Το avatar ειναι απο εξωφυλλο δισκου prog rock (μεγαλη αγαπη μαζι με ταξιδια και το ποδηλατο), από αυτά που έκαναν το 70/80 και ηταν πρωτότυπα και ταξιδιάρικα.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
Το δικο μου διαλεχτηκε ως ευκολο..τιποτα αλλο.Το αβαταρ μου ειναι το Σατω ντε Σενονσω ,μερος ονειρικο κι αγαπημενο.
Για δεύτερη φορά(είπα πιο πίσω σε άλλον φίλο για την σοκολάτα και ήμουν λάθος) θα πω τι νόμιζα εγώ.΄Οτι είναι από το coco chanel γιατί είσαι λάτρης του Παρισιού και της Γαλλίας γενικότερα.:)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ω θεοί, ήμουν 27 όταν εξηγούσα ότι δεν είμαι 42, απλά είναι ο αγαπημένος μου αριθμός. Σε λίγα χρόνια θα τα περάσω και θα είμαι πια τόσο πολλά χρονια στο φόρουμ!
Αβαταρ έχω από μια γιουρτα στη Σον Κουλ, λίμνη του Κιργιστάν.
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Κιλιμάντζαρο
Εμένα προέρχεται από τον mysterious death of Edgar Allan Poe (mysteredgar). Τώρα το σκέφτομαι και μου παραφαίνεται ακυρο, αλλα κόλλησε και προφανώς δεν παίρνεις και τις καλύτερες αποφασεις στα 19.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.024
Likes
41.007
Ε, λοιπόν εγώ μέχρι τώρα το διάβαζα ως Πέφτρα (!) Τώρα το διάβασα σωστά, πάλι καλά!
Ο Φροιντ λεει πως πιθανον καθως ειδες στο αβαταρ μου τη σκια μου στην παραλια της Cefalu, θα σκεφτηκες "ποσοι Σικελοι της την επεσαν αραγε..." εξ ου και Πεφτρα...
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Για δεύτερη φορά(είπα πιο πίσω σε άλλον φίλο για την σοκολάτα και ήμουν λάθος) θα πω τι νόμιζα εγώ.΄Οτι είναι από το coco chanel γιατί είσαι λάτρης του Παρισιού και της Γαλλίας γενικότερα.:)
ναι,θα μπορουσε να ηταν ετσι..αγαπω παρισι και μοδα..ομως ουτε που το σκεφτηκα...νομιζω ακουγα αρλεττα και μπατιντα ντε κοκο και μου εκατσε..
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Αρχικά μικρού ονόματος... Ούτε καν μαζί με αρχικά επωνύμου ή ημερομηνία γέννησης... Πόσο πρέπει να βαριόμουν να σκεφτώ username τη μέρα που γράφτηκα! o_O
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.397
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom