Τι χόμπυ έχετε;

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εκτός από το ότι ταξιδεύετε, πού αλλού ξοδεύετε το χρόνο και τα χρήματά σας;

Με τι ασχολείστε τις ώρες που δεν κανονίζετε κάποιο ταξίδι;

:)
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Γυμναστηριο και καλο φαγητο, για να βαλω ο,τι εχασα πριν! Επισης κινηματογραφος και ξενες γλωσσες.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
με μια λεξη ...γυμναστηριο!!!αλλα μαλλον εχει ξεφυγει απο το θεμα χομπι κ εχει γινει τροπος ζωης.μουσικη κ θεατρο θα ελεγα σαν δευτερη σκεψη.
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
τένις!

και που και που κανά βιβλίο
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
Εκτός από το ότι ταξιδεύετε, πού αλλού ξοδεύετε το χρόνο και τα χρήματά σας;

Με τι ασχολείστε τις ώρες που δεν κανονίζετε κάποιο ταξίδι;

:)
τι χρονος να μεινει με το travelstories που μπλεξαμε????????

πλακα κανεις??? :D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
:haha: :haha: :haha:

Θέλω να φτιάξω κι'άλλο community, και κάνω έρευνα αγοράς, κατάλαβες;

Απλά αν είναι τόσο πετυχημένο όσο τούτο, οι μισοί θα παραιτηθούν από τις δουλειές τους.






Και οι άλλοι μισοί θα απολυθούν :bounce:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εγω κοντευω να απολυθω!!!!:haha::haha::haha:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.040
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εμένα πάλι με πιάνει άλλο community που έχεις ήδη φτιάξει, αλλά έτσι και μπλέξω κι εκεί καταστράφηκα....

[ Μιλάω για το cinema... Μεγάλη τρέλλα. Μερικά στατιστικά μου: 128 ταινίες σε αίθουσες το 2008, 61 ως τώρα το 2009, και συλλογή DVD με 1250 περίπου (original) τίτλους - and counting... ]

Ε, μ' αυτά, με τα ταξίδια, με τις εξόδους, και με τη δουλειά, έχω καλύψει λίγο πάνω από το 100% του χρόνου μου....
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Το χειμώνα συστηματικά πηγαίνω κινηματογράφο και πάντα σε κλασσικούς,παρακολουθω τις κριτικες,συζητάω με φίλους,αναλύουμε κλπ.
Επίσης μου αρέσει το θέατρο αλλα δυστυχώς στη Θεσνίκη δεν έχουμε και πολλές επιλογές παραστάσεων οπότε κατεβαίνω συχνά Αθήνα κι έτσι το συνδιάζω και με βόλτα
Τωρα το καλοκαίρι θάλασσα και πάλι θάλασσα(ουτε καν τουρισμό με τη ζέστη να...βαράει),εξαφανίζομαι τα σαβκυριακα μακρυα απο τους ρυπους της πόλης και επιδίδομαι στο κολύμπι πρωι και απογεμα προς βράδυ,για χαλάρωση,φυσική κατάσταση κλπ
Επίσης ενα ανέξοδο και πάσης εποχής (εκτος του καυσωνα) χόμπυ είναι το περπάτημα,παραλία θεσνικης ,βλεποντας κόσμο,αγναντευοντας τη θαλασσίτσα.... Εννοείται και τα καφε,διάβασμα ,μουσικη
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Εκτός απο το surfing στο internet τον ελευθερό μου χρόνο ασχολούμαι και με την ξιφασκία,το ψάρεμα και το gomen-hunting....
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Τεράστιο cult topic που πιστεύω ότι θα γράψει ιστορία...

Λοιπόν εγώ τον ελεύθερο χρόνο μου κάνω ιππασία , πηγαίνω μπαλέτο και μελετώ φιλοσοφία... Μιλάω πέντε ξένες γλώσσες και παίζω που και που κλαρίνο και εκλησιαστικό όργανο...
Επίσης πρέπει να σας εξομογηθώ και ένα πάθος μου... πηγαίνω μόνος μου στον κινηματογράφο και βλέπω πάντα ρομαντικές αισθηματικές ταινίες εποχής...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.040
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τεράστιο cult topic που πιστεύω ότι θα γράψει ιστορία...

Λοιπόν εγώ τον ελεύθερο χρόνο μου κάνω ιππασία , πηγαίνω μπαλέτο και μελετώ φιλοσοφία... Μιλάω πέντε ξένες γλώσσες και παίζω που και που κλαρίνο και εκλησιαστικό όργανο...
Επίσης πρέπει να σας εξομογηθώ και ένα πάθος μου... πηγαίνω μόνος μου στον κινηματογράφο και βλέπω πάντα ρομαντικές αισθηματικές ταινίες εποχής...
Μπαλέτο στα γεράματα?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom