Τουρισμός στην Ελλάδα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.054
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Πέρυσι που είχα πάει Τορώνη τέλος Ιουλίου έμεινα σε ενοικιαζόμενο δωμάτιο το όποιο δε θυμάμαι πως το είχα βρει (πάντως όχι μέσω booking). Φτάνοντας στο πάρκινγκ με τα ενοικιαζόμενα όλα τα αυτοκίνητα είχαν πινακίδες από Σερβία, και ρωτώντας μετά την ιδιοκτήτρια πώς δουλεύει τα δωμάτια μου απάντησε μέσω πρακτορείου από Σερβία για να μπορεί να τα κλείνει πιο εύκολα.
@tripakias σε ποια περιοχή έχεις το ξενοδοχείο;
Στην Αφυτο
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.054
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
@tripakias πες και το όνομα του καταλύματος σου. Ταξιδιωτικό φόρουμ είμαστε. Εδώ προτείνουμε σε άλλες χώρες γιατί όχι και από Ελλάδα;
Καποια απο τα πολλα αξιοπρεπη καταλυματα στην Αθυτο. Δεν χρειαζεται να κανω διαφημιση, ουτε το θεωρω σωστο, ουτε θελω.
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Δηλαδή αν πάω εγώ στο Χ ξενοδοχείο το οποίο δε μου ανήκει και περάσω ωραία μπορώ να το προτείνω στα μέλη του φόρουμ;
Άλλο αυτό. Φυσικά και μπορείς. Αν διαβάσετε τους όρους μιλούν για διαφήμιση ιδιοκτησίας/προιόντων/υπηρεσιών χωρις άδεια από το φόρουμ. :)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.054
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Νομιζα ολοι το ελεγαν μονο Αφυτο. Χρησιμοποιουν ολοι κ τα 2 ονοματα οπως εσυ? Η κυριαρχει ενα απο τα 2?
Και τα δυο χρησιμοποιουνται κανονικα. Στα αγγλικα και για τουριστικους λογους επειδη μοιαζει περισσοτερο με την αρχαια ονομασια Αφυτις επικρατει το Afitos ή Afytos (υπαρχουν και τα Athitos, Athytos, Aphitos, Aphytos που χρησιμοποιουνται σπανια)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Φέτος θα κλείσω στου @tripakias , θα ζητάω τρελά πράγματα και μόλις τον δω νευριασμένο μετά από κανα δυό μέρες θα του πως ποιος είμαι.
Πες ποτε θα πάς, να πάμε μαζί. Θα κάνουμε τους... Γάλλους :haha: :haha:
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Φέτος θα κλείσω στου @tripakias , θα ζητάω τρελά πράγματα και μόλις τον δω νευριασμένο μετά από κανα δυό μέρες θα του πως ποιος είμαι.
Πρόσεχε μόνο μη σε διώξει εκείνος πρώτα :bleh:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.714
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom