Τουρισμός στην Ελλάδα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Σεπτέμβρη να του κλείσω ωραία τη σεζόν, να του μείνω αξέχαστος
Υποτίθεται τότε μας έρχεται καλός κόσμος στα καταλύματα. Θα αποτελέσεις φωτεινή εξαίρεση!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.021
Likes
40.999
Υποτίθεται τότε μας έρχεται καλός κόσμος στα καταλύματα. Θα αποτελέσεις φωτεινή εξαίρεση!
Το πιασαμε το υποννουμενο οτι επειδη ξεκινουν τα σχολεια, οι γονεις με παιδια δεν ερχονται τον Σεπτεμβρη. Ωστε ετσι ε? :D
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Το πιασαμε το υποννουμενο οτι επειδη ξεκινουν τα σχολεια, οι γονεις με παιδια δεν ερχονται τον Σεπτεμβρη. Ωστε ετσι ε? :D
:haha::haha::haha:
Ή μπορεί να αναφέρομαι στους νεαρούς φοιτητές που έχουν εξεταστική τον Σεπτέμβρη:bleh:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.027
Likes
12.131
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Υποτίθεται τότε μας έρχεται καλός κόσμος στα καταλύματα. Θα αποτελέσεις φωτεινή εξαίρεση!
Ισχυει αυτο. Υπαρχει αρκετος κοσμος που ερχεται διακοπες φτιαγμενος με νευρα, μουτρωμενος και ετοιμος για να τσακωθει. Για καποιο λογο το Σεπτεμβριο αυτα τα φαινομενα ειναι σπανια.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Υποτίθεται τότε μας έρχεται καλός κόσμος στα καταλύματα. Θα αποτελέσεις φωτεινή εξαίρεση!
Ο καλύτερος, γι'αυτό θα πάω εγώ. Θα φωτίσει η περιοχή και θα αυξηθούν οι γυναικείες κρατήσεις ++30%(βαζω δυο + για να καταλάβεις τη σιγουριά μου)
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ισχυει αυτο. Υπαρχει αρκετος κοσμος που ερχεται διακοπες φτιαγμενος με νευρα, μουτρωμενος και ετοιμος για να τσακωθει. Για καποιο λογο το Σεπτεμβριο αυτα τα φαινομενα ειναι σπανια.
Ακριβώς έτσι. Είναι πιο χαλαροί και συνειδητοποιημένοι για τις διακοπές τους οι του Σεπτεμβρίου.
Αγαπητή @paefstra δεν είναι ότι (απαραίτητα) φταίνε σε κάτι τα παιδάκια κι οι οικογένειες, αλλά σίγουρα επικρατεί μια κάποια παραπάνω ηρεμία τον Σεπτέμβρη, χωρίς να είναι αυτός ο μόνος λόγος :lol:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.027
Likes
12.131
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ο καλύτερος, γι'αυτό θα πάω εγώ. Θα φωτίσει η περιοχή και θα αυξηθούν οι γυναικείες κρατήσεις ++30%(βαζω δυο + για να καταλάβεις τη σιγουριά μου)
Ηδη ειχα αιτηματα κρατησεων απο μικρες κοπελες, νεες γυναικες και ωριμες κυριες που εμαθαν για τις διακοπες σου.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ηδη ειχα αιτηματα κρατησεων απο μικρες κοπελες, νεες γυναικες και ωριμες κυριες που εμαθαν για τις διακοπες σου.
Μη δίνεις και πολύ δημοσιότητα π ς σκοπεύω να είμαι εκεί αρχές Σεπτέμβρη. Να ηρεμήσω και λιγάκι.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.027
Likes
12.131
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μη δίνεις και πολύ δημοσιότητα π ς σκοπεύω να είμαι εκεί αρχές Σεπτέμβρη. Να ηρεμήσω και λιγάκι.
Μην ανησυχεις θα σ'εχω σε αποσταση δυο μετρων απο οποιαδηποτε και με μασκα.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εγώ θα πάω και θα γράψω ότι εντάξει, καλό το κατάλυμα, αλλα ψαροσουπα σαν της Ρώμης δε βρήκα και γι αυτό του βάζω τββββιιιιια, ολογράφως 3.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.373
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom