Τουρκία Τουρκια -Αττάλεια..

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Αγαπώ πολυ την Κωσταντινουπολη και βρισκομαι εκει 3-4 φορες τον χρονο..Καθε φορα μενω 4-5 μερες .Ομως τον Νοεμβριο '14..θα ξαναπαω ( δλδ θα ξαναπαω και τελος Ιουλιου '14:haha:) και αυτη τη φορα ελεγα οτι θα μεινω 14 μερες..ετσι μημπως βαρεθω και δεν ξαναπαω..λεμε τωρα:p.. Και ξαφνικα! οπως παντα μου συμβαινουν ολα "Ξαφνικα" βλεπω με Pygasus 22 ευρώ πηγαινε ελα για Ατταλεια... ετσι ενδιάμεσα στο ταξιδι στην Κων/πολη του Νοεμβρη εκλεισα και ενα 3ημερακι να πεταχτω μεχρι εκει... Αττάλεια λοιπόν..εχει παει καποιος προσφατα? εχει μεινει 1-2 μερες..τι να δω και τι να επισκεφτώ...πως να ειναι τον Νοεμβρη μια και ειναι κυριως καλοκαιρινός προορισμος?
 
Last edited:

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Και δεν έκλεισες με την ίδια τιμή για Καππαδοκία;;; Τι να πω....
Καπαδοκια θα παμε τον Μαρτιο;) ειναι ωραια ε.? Θα παμε με φιλους απο Κων/πολη με αμαξι. Τον Νοεμβρη θα παω μονη . Τον Μαρτη θα γυρισουμε σε μερικα μερη με τον αντρα μ και φιλους
Αλλα να σου πω την αληθεια ειχα στο μυαλο μου να πηγαινα ημερησια τον Αυγουστο που θα παω Σμυρνη. Θα σε ρωτησω τοτε πληροφοριες να μου πεις .αν κ αν παω με κανενα γραφειο απο Σμυρνη δεν θα χρειαστει. Τελος παντων για αυτο το ταξιδι βρισκω πολλες πληροφορειες ειναι κλασικος προορισμος.
Για ατταλεια ξερεις κατι ?
 
Last edited:

christosk_7

Member
Μηνύματα
106
Likes
162
Καλησπέρα σας. Μολις ειδα οτι υπάρχει κομμάτι στο travelstories για την Αττάλεια. Σκέφτομαι να την επισκευτώ τέλος Μαρτίου από την Κύπρο. Εχω ακούσει ότι ειναι πολύ όμορφη πολη. Αξίζει να την επισκευτεί κανεις για 2 μέρες ; Δυο γεμάτες μερες εννοώ
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Καλησπέρα σας. Μολις ειδα οτι υπάρχει κομμάτι στο travelstories για την Αττάλεια. Σκέφτομαι να την επισκευτώ τέλος Μαρτίου από την Κύπρο. Εχω ακούσει ότι ειναι πολύ όμορφη πολη. Αξίζει να την επισκευτεί κανεις για 2 μέρες ; Δυο γεμάτες μερες εννοώ
Φυσικα και αξιζει.Η παλια της πολη ειναι πολυ ομορφη!Γυρω και κοντα εχει πολλες αρχαιοτητες,αν σ ενδιαφερουν μια επισκεψη στο θεατρο της Ασπενδου επιβαλλεται.Εξαιρετικο και το προσφατα ανακαινισμενο Αρχαιολογικο μουσειο της πολης.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom