Νεπάλ Το Νεπάλ, εγώ και ο Γκιούλιβερ!!

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Γιούπι! :clap: Νέα ιστορία από την dim kyr!!!
dim kyr, δηλώνω εθισμένη στις ιστορίες σου :bleh: Μα, καλά πώς τα καταφέρνετε και η περιπέτεια ξεκινάει από τον προαστιακό;:roll: Για πες μας, σε παρακαλώ, το μυστικό αυτής της επιτυχίας...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Καλά βρε Bahari μου, θα στο ομολογήσω, έχω νουνό τον γνωστό δράκουλα της πολιτικής.... ξέρεις... αυτόν τον γουρλή...
 

kalove

Member
Μηνύματα
436
Likes
1.637
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Εθνικά πάρκα ΗΠΑ
Χαίρομαι πολύ πού ξεκίνησες νέα ιστορία
Τις περιμένω πώς καί τι τις ιστορίες σου
Εχεις ένα μοναδικό τρόπο να μας βάζεις "μέσα"!!
Εχω "υιοθετήσει" ένα κοριτσάκι από το Νεπάλ, μέσω της action aid καί σκέπτομαι κάποια στιγμή να πάω να το γνωρίσω.
Περιμένω την συνέχεια!!
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Καλά βρε Bahari μου, θα στο ομολογήσω, έχω νουνό τον γνωστό δράκουλα της πολιτικής.... ξέρεις... αυτόν τον γουρλή...
:haha::haha::haha::haha::haha::haha:

Εχω "υιοθετήσει" ένα κοριτσάκι από το Νεπάλ, μέσω της action aid καί σκέπτομαι κάποια στιγμή να πάω να το γνωρίσω. Περιμένω την συνέχεια!!
Ε, τώρα κι εσύ πας γυρεύοντας :bleh: Τι περιμένεις τώρα, συμβουλές από την dim kyr για το ταξίδι σου; :roll: Κοίτα μην ξεχάσεις καμιά συμβουλή, γιατί αλλιώς το ταξίδι σου δε θα έχει εξασφαλισμένη επιτυχία :haha:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Καλή μου ωραία η συνέχεια αλλά εγώ θα σε ευχαριστήσω περισσότερο για το επεισόδιο στον προαστιακό, σε δύο απλές γραμμούλες γελοιοποίησες τον υπέρτατο φόβο μου στα ταξίδια. Δηλαδή εμένα στην Νέα Υόρκη πχ και τις αποσκευές μου στο Κάιρο, μόνες τους. Μετά από αυτό τι να τους κάνω τους ψυχαναλυτές για να διαλύσουν τις φοβίες μου αφού έχω εσάς;
Καλή μου ωραία η συνέχεια αλλά εγώ θα σε ευχαριστήσω περισσότερο για το επεισόδιο στον προαστιακό, σε δύο απλές γραμμούλες γελοιοποίησες τον υπέρτατο φόβο μου στα ταξίδια. Δηλαδή εμένα στην Νέα Υόρκη πχ και τις αποσκευές μου στο Κάιρο, μόνες τους. Μετά από αυτό τι να τους κάνω τους ψυχαναλυτές για να διαλύσουν τις φοβίες μου αφού έχω εσάς;
Βλέπω όμως ότι αργούμε για την συνέχεια, πετάγομαι μέχρι το Κασμίρ να βρω κανέναν ξέμπαρκο λοχία για την Έρση μας και γυρίζω, δεν θα αργήσω με το πλοίο της γραμμής δύο ώρες είναι
 
Last edited by a moderator:

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Μπυρόνια θα χει?ή να κατέβω?:haha:
Τόσο δρόμο δεν τον βγάζω στεγνή με τίποτα.
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
:haha::haha::haha:
Kαλα ,αυτο με τη βαλιτσα ηταν απαιχτο!!!:haha:
Αισθανομαι καλυτερα,γιατι νομιζα οτι ημουν η μονη που πεταξα τα εισητηρια στα σκουπιδια και μετα στον καδο....ναι ,το ομολογω...εγω ημουν με το νυχτικο 2 την νυχτα σκαρφαλωμενη μεσα στον καδο να ψαχνω τα σκουπιδια...Εδω μεσα ξεπερναμε ολα τα ταμπου και τις φοβιες μας!!!
Συνεχισε!!!:clap::clap:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εγώ πάλι όταν ακόμη υπήρχαν τα τυπωμένα εισιτήρια κατάφερα να τα πετάξω πριν ακόμη πετάξουμε για επιστροφή στα πάτρια!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Από ότι κατάλαβα εδώ μέσα, άλλος έχει το όνομα και άλλος την χάρη!! Οσο για τις μπύρες Ντίνα να μην ρωτάμε τα αυτονόητα γιατί προσβάλεται κόσμος και θίγονται και αξιοπρέπειες. Φυσικά και έχει!! Τέλος όσο αφορά το ψυχικό τραλαλά μου με την έννοια μου μην χάσω κάτι, μην μου κλέψουν κάτι, :shock: μην ξεχάσω κάτι :shock: , μην παραλείψω κάτι :shock: παρομοιάστε με σαν ψυχωσική γριά. Δεν μπορώ να΄το παλαίψω. Εχω πρόβλημα σε αυτόν το τομέα σοβαρό.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ιχθείς κα Παγιατάκη μου!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom