Σουηδία Το Σύνδρομο της Στοκχόλμης.

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.991
Μου αρέσει η φάση ταξιδεύω μόνη και φιλοξενούμαι σε σπίτι... ίσως επειδή δεν το έχω κάνει και ποτέ! Παρακολουθώ με ιδιαίτερο ενδιαφέρον! Γράψε σήμερα κι άλλη συνέχεια!!! ;)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μου αρέσει η φάση ταξιδεύω μόνη και φιλοξενούμαι σε σπίτι... ίσως επειδή δεν το έχω κάνει και ποτέ! Παρακολουθώ με ιδιαίτερο ενδιαφέρον! Γράψε σήμερα κι άλλη συνέχεια!!! ;)
Παράλληλα μαζεύω τα καλοκαιρινά, βάζω πληντύρια, μαγειρεύω, καθαρίζω, δε νομίζω να προλάβω απόψε (αν και super girl :bleh::bleh: )
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.405
Βρε Φένια εσύ ήσουνα και σε κουτσουμπολεύαμε με τη γυναίκα μου ...σόρυ :D

Παράλληλα μαζεύω τα καλοκαιρινά, βάζω πληντύρια, μαγειρεύω, καθαρίζω, δε νομίζω να προλάβω απόψε (αν και super girl :bleh::bleh: )
Τι σόι μαγείρεμα κάνεις αφου τη φασολάδα δεν την κάνεις χυλωμένη..... και δεν ανέφερες σιδέρωμα.... δεν σιδερώνεις Κυριακές.... έτσι είναι οι super girl...:haha:

Απ' ότι διαβάζω καλά πέρασες.....άντε και στο επόμενο ταξίδι.......
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Παράλληλα μαζεύω τα καλοκαιρινά, βάζω πληντύρια, μαγειρεύω, καθαρίζω, δε νομίζω να προλάβω απόψε (αν και super girl :bleh::bleh: )
Κι εσυ;:D
Ασε το πλυντηριο να δουλευει, ασε το φαγητο να ψηνεται, ασε και τα καλοκαιρινα (παλι ζεστη θα βαλει:bleh:), και για το καθαρισμα ουτε λογος ασ'το κι αυτο και πιασε το πληκτρολογιο! Ολοι και ολες εσενα περιμενουμε και τη ρομαντικη απαγωγη σου;)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τι σόι μαγείρεμα κάνεις αφου τη φασολάδα δεν την κάνεις χυλωμένη..... και δεν ανέφερες σιδέρωμα.... δεν σιδερώνεις Κυριακές.... έτσι είναι οι super girl...:haha:
Φασολάκια φτιάχνω παρεμπιπτόντως :bleh:

Τι τον έχεις τον Τσακ,άντε αγγάρεψέ τον μήπως δούμε και άλλη συνέχεια σήμερα :haha:
Δεν είναι εδώ ο Τσακ σήμερα.

Α ναι, ξέχασα ότι ως Παρθένος είσαι και μανιακή νοικοκυρά!!! :bleh:
με ωροσκόπο παρθένο ξέχασες να αναφέρεις :shock:
Κι εσυ;:D
Ασε το πλυντηριο να δουλευει, ασε το φαγητο να ψηνεται, ασε και τα καλοκαιρινα (παλι ζεστη θα βαλει:bleh:), και για το καθαρισμα ουτε λογος ασ'το κι αυτο και πιασε το πληκτρολογιο! Ολοι και ολες εσενα περιμενουμε και τη ρομαντικη απαγωγη σου;)
Εχω κι ένα παιδί να νταντέψω βρε
 

evagelina

Member
Μηνύματα
60
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
Βόσπορος
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
καλά το έχω διαπιστώσει εγώ τελευταία,την καλύτερη ζωή την κάνουν οι διαζευγμένες φίλες μου..δεν έχουν το άγχος της αποκατάστασης, το παιδί το έχει αρκετό διάστημα ο μπαμπάς άρα έτοιμη babysitter..και ετοιμάζουν βαλίτσες...για Σκανδιναβία σε σπίτια Ιταλών..pas mal du tout!!βρε λές???:)
(αλλά αν έχεις περάσει άσχημο γάμο αξίζετε τα καλύτερα και μ αρέσει όταν βλέπεις τη θετική πλευρά της ζωής και δεν μιζερίαζεις..)
go on Fenia ανυπομονώ για τη συνέχεια!!!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Mε επεισες :D Θα κανω υπομονη.
Παρε μια χυτρα, γινονται ολα στο μπαμ μπαμ, φασολακια στο αψε σβησε super girl :D
A, όλα κι όλα, εγώ είμαι παραδοσιακή νοικοκυρά :bleh:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
?????????????????
Παραδοσιακή νοικοκυρά,που πάει couchsurfing,κάνει παρεάκι τον chuck και ψάχνει πρίγκηπα;:shock::shock::roll::roll::shock::shock::roll::roll:
1ον ήμουν ξεκάθαρη ότι ΔΕΝ ψάχνω - να διαβάζεις δεν ξέρεις;; :shock::bleh:
2ον ναι ρε, παραδοσιακή τρέντυ νοικοκυρά :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom