"Το κοπή τη πίτα" Αθήνα 2012!

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Αναρωτιέμαι τελικά τι νόημα έχουν οι δηλώσεις συμμετοχών. Μέτρησα 9 που δήλωσαν αλλά δεν εμφανίστηκαν (αν και μερικοί το είχαν διευκρινίσει από πριν παρότι δήλωσαν ναι), και αρκετούς ακόμα που δεν το δήλωσαν αλλά τελικά ήρθαν....
Έχει ακριβώς αυτό το νόημα, να μπορείς να υπολογίσεις 5-10 άτομα +/-.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
taver said:
Αναρωτιέμαι τελικά τι νόημα έχουν οι δηλώσεις συμμετοχών. Μέτρησα 9 που δήλωσαν αλλά δεν εμφανίστηκαν (αν και μερικοί το είχαν διευκρινίσει από πριν παρότι δήλωσαν ναι), και αρκετούς ακόμα που δεν το δήλωσαν αλλά τελικά ήρθαν....
Εσυ ήσουν στους ''ίσως '' ενώ ήταν 99%. ότι θα ερχοσουν

Ζητάμε να δηλώνουν συμμετοχή γιατί ανάλογα με τα άτομα γίνονται κάποιες προετοιμασίες και επιλογές
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ναι ναι, περίμενε να το ξαναδείς εσύ το Μαράκι σε οργάνωση, περίμενε...
Mεγάλη μπουκιά φάε μεγάλο λόγο μη πεις...
Είσαι επί του καλλιτεχνικού και δεν την γλυτώνεις
Όλα ήταν άψογα, άλλωστε η χαρά της συνάντησης μετράει και νομίζω ότι αυτή περίσσευε
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Mεγάλη μπουκιά φάε μεγάλο λόγο μη πεις...
Είσαι επί του καλλιτεχνικού και δεν την γλυτώνεις
Όλα ήταν άψογα, άλλωστε η χαρά της συνάντησης μετράει και νομίζω ότι αυτή περίσσευε
+1 στο γουρούνι
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Εννοείται πως σε οτιδήποτε διοργανωθεί και μπορώ να παρευρεθώ, θα βοηθήσω σε οτιδήποτε μπορώ κι ειδικά σε υπερπαραγωγές αλά γουρούνι!! ;)

Επίσης να ενημερώσουμε τον Δεφ να βάλει κι ένα emotion με καρδούλα, δεν υπάρχει! :D
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Εννοείται πως σε οτιδήποτε διοργανωθεί και μπορώ να παρευρεθώ, θα βοηθήσω σε οτιδήποτε μπορώ κι ειδικά σε υπερπαραγωγές αλά γουρούνι!! ;) Επίσης να ενημερώσουμε τον Δεφ να βάλει κι ένα emotion με καρδούλα, δεν υπάρχει! :D
Ηδη έχω κατά νου παραγωγές αλλά θέλουν καλά χορευτικά κάτι για το οποίο εγώ δεν φημίζομαι. Σαν το καρναβάλι του Ρίο ένα πράγμα, με το που τελειώνει το ένα ετοιμαζόμαστε για το επόμενο
Αναμένω κι άλλες φιλικές συμμετοχές φτάνει να μην έχουν πρόβλημα με το image τους. Εγώ ως γουρούνι είμαι παχύδερμο και δεν καταλαβαίνω από τέτοια.
 
D

Delmem9770

Guest
Εσυ ήσουν στους ''ίσως '' ενώ ήταν 99%. ότι θα ερχοσουν

Ζητάμε να δηλώνουν συμμετοχή γιατί ανάλογα με τα άτομα γίνονται κάποιες προετοιμασίες και επιλογές
Ισχύει!! Ακόμα και εγώ που έχω έρθει σε μια μόλις συνάντηση ήμουν σίγουρος ότι θα έρθει ο ταβερ.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ευχαριστω με τη σειρά μου ολα τα θεικά άτομα που ήταν εκεί!!
αλλους ήξερα άλλους οχι !!
ευχαριστώ την lullu που χτυπά σαν φάντασμα και χάρισε και αυτη το δωρακι της και ας μην ήταν εκεί!!
ναι το παιχνίδι ήταν στημένο και τράβηξα τον κλήρο που επεσε στον γενναίο..:D:D
καλα μη βαράτε πλάκα κάνω..
ενα μεγαλο ευχαριστω επίσης στους οργανωτές--υπέροχο και φιλικό μπαράκι ωραία η σπανακόπιττα και ευτυχώς που απαγορευόταν το τσιγάρο ...ετσι έτσι....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom