"Το κοπή τη πίτα" Αθήνα 2012!

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Και του χρόνου??
Τόσο μακριά?
Αποκλείεται!
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ο Glosoli ήταν να ερχόταν, αλλά θέμα υγείας πολύ καλής του φίλης τον έκαναν να τρέχει στα επείγοντα νοσοκομεία...και πραγματικά είχα χαρεί που θα ήμουν Αθήνα και θα ερχόμουν!

Την άλλη φορά...άλλωστε σε λίγες συναντήσεις δεν έχω έρθει :D
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
εστω και καθυστερημένα

Θελω να ευχαριστήσω πρώτα απο όλα την Μαρία για την τέλεια συνεργασία μας .
Θελω επίσης να ευχαριστήσω ολους τους φίλους -μέλη που ήρθαν στην εκδήλωση .

Είδα αλλά και διαβάσα ήδη οτι όλοι έμειναν ευχαριστημένοι και πέρασαν καλά για αυτό θέλω να ευχαριστήσω και τον Χρήστο -ιδιοκτήτη - και τα κορίτσια του που έκαναν τα πάντα για να περάσουμε εμείς καλά .
Κρίμα για αυτούς που ήθελαν αλλά δεν μπόρεσαν τελικώς να έρθουν .

Αντε και στα επόμενα τώρα ............
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ο Glosoli ήταν να ερχόταν, αλλά θέμα υγείας πολύ καλής του φίλης τον έκαναν να τρέχει στα επείγοντα νοσοκομεία...και πραγματικά είχα χαρεί που θα ήμουν Αθήνα και θα ερχόμουν!

Την άλλη φορά...άλλωστε σε λίγες συναντήσεις δεν έχω έρθει :D
Ωχ, ελπίζω να ναι όλα καλά τώρα!!

εστω και καθυστερημένα

Θελω να ευχαριστήσω πρώτα απο όλα την Μαρία για την τέλεια συνεργασία μας .
Θελω επίσης να ευχαριστήσω ολους τους φίλους -μέλη που ήρθαν στην εκδήλωση .

Είδα αλλά και διαβάσα ήδη οτι όλοι έμειναν ευχαριστημένοι και πέρασαν καλά για αυτό θέλω να ευχαριστήσω και τον Χρήστο -ιδιοκτήτη - και τα κορίτσια του που έκαναν τα πάντα για να περάσουμε εμείς καλά .
Κρίμα για αυτούς που ήθελαν αλλά δεν μπόρεσαν τελικώς να έρθουν .

Αντε και στα επόμενα τώρα ............
Ναι ναι τα μεγάλα μας πνεύματα λειτούργησαν ΤΕΛΕΙΑ!!
Να τα μεταφέρεις τα καλά σχόλια στον Χρήστο!
Το καλό πρέπει να λέγεται!

Πολύ light σε βρίσκω Χρηστο ...
Και τι τον θες εσύ, βαρύ κι ασήκωτο??
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Με μεγάλη καθυστέρηση να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου τις φανταστικές, υπέροχες, συναρπαστικές, αδιάφθορες και εκπάγλου καλλονής επί της υποδοχής κοπέλες (ελπίζω με τόσα να κερδίσω και σε επόμενη κλήρωση!), καθώς φυσικά και τον Χρήστο, ο οποίος έδωσε λύση στο πρόβλημα χώρου που παρουσιάστηκε την τελευταία στιγμή.
Λυπάμαι για ορισμένες απουσίες που έγιναν ιδιαίτερα αντιληπτές και, κυρίως, διότι αφορούσαν σε λόγους υγείας. Περαστικά σε όλους! (Τελικά δύσκολος ο φετινός χειμώνας!)
Χαίρομαι που είδα άτομα που δεν περίμενα να δω. Που γνώρισα καινούργια πρόσωπα, που ξανάδα αγαπημένα...
Και του χρόνου να έχουμε μια πολύ καλή κοπή της πίτας!

Υ.Γ. Και πίνω "μπύρες", πίνω "μπύρες"...
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Καθυστερημένα όπως πάντα.....ευχαριστώ κι εγώ απ' τη πλευρά μου όλους όσους ήρθαν και χάρηκα που περάσατε τόσο όμορφα, όπως κι εγώ, αν και υπήρξαν αλλαγές.
Μεγάλο ευχαριστώ στον Χρήστο που ανέλαβε να βγάλει το φίδι από τη τρύπα κυριολεκτικά τη τελευταία στιγμή, το Μαράκι που νόμιζε πως δε μπορεί αλλά εκτός από το καλλιτεχνικό έχει και το οργανωτικό κομμάτι και κάθε έναν ξεχωριστά για τα καλά του λόγια...

Και στα επόμενα με υγεία, καλή διάθεση και ταξιδιωτική διάθεση.
Ελπίζω οι απόντες, λόγω ίωσης ή απόστασης να μας τιμήσουν την επόμενη φορά. ;)
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Επεστρεψα στη βαση μου, τι και αν πεταγα για Φρανκφουρτη, πεταξα για Μοναχο! Σε πρωτη φαση συγχαρητηρια στη zmaria, Twinkie, Xristos71, η οργανωση ηταν αψογη, μπραβο διοτι ειναι πολυ δυσκολο να οργανωνεις παρτυ, και να ειναι και πετυχημενο, πολυ καλο και το μαγαζι και η μουσικη.

Χαρηκα πολυ που ειδα παλιους φιλους και γνωρισα καινουρια ατομα. Τελικα στο φορουμ εχει μαζευτει ωραιος κοσμος!


Υ.Γ. 1. varioAthens μας ελειψες....
2. εφυγα νωρις και εχασα τα καλυτερα φαινεται....

Και του χρονου παιδες, για την πιτα μιλαω παντα...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.966
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αναρωτιέμαι τελικά τι νόημα έχουν οι δηλώσεις συμμετοχών. Μέτρησα 9 που δήλωσαν αλλά δεν εμφανίστηκαν (αν και μερικοί το είχαν διευκρινίσει από πριν παρότι δήλωσαν ναι), και αρκετούς ακόμα που δεν το δήλωσαν αλλά τελικά ήρθαν....
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Καθυστερημένα όπως πάντα.....ευχαριστώ κι εγώ απ' τη πλευρά μου όλους όσους ήρθαν και χάρηκα που περάσατε τόσο όμορφα, όπως κι εγώ, αν και υπήρξαν αλλαγές.
Μεγάλο ευχαριστώ στον Χρήστο που ανέλαβε να βγάλει το φίδι από τη τρύπα κυριολεκτικά τη τελευταία στιγμή, το Μαράκι που νόμιζε πως δε μπορεί αλλά εκτός από το καλλιτεχνικό έχει και το οργανωτικό κομμάτι και κάθε έναν ξεχωριστά για τα καλά του λόγια...

Και στα επόμενα με υγεία, καλή διάθεση και ταξιδιωτική διάθεση.
Ελπίζω οι απόντες, λόγω ίωσης ή απόστασης να μας τιμήσουν την επόμενη φορά. ;)
Ναι ναι, περίμενε να το ξαναδείς εσύ το Μαράκι σε οργάνωση, περίμενε...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.521
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom