Το μυαλό μου και μια μπίρα

go2dbeach

Member
Είδα τις φωτο απ'έξω και ενθουσιάστηκα!!Τέλειο! Τρέλα! its amazing ααα!! fantastic ουυυυ!
Θα κάνουμε καινούργιο συκώτι :haha:

panpan

Member
Last edited by a moderator:

dim kyr

Member
Δν θα επιτρεψω ανακριβειες περι του τροπου κλεισιματος του Ταζ Μαχαλ της Κωνσταντινουπόλεως. Θα ειμαι σαφης για να δωσω και σε άλλους την χαρά να επισκεφτουν το ως άνω για να βιωσουν και αυτοι μια φορα στη ζωή τους τετοια πολυτελεια. Το σαιτ λοιπον (αν και ειναι για λιγους και εκλεκτους) ονομαζεται Byzantium best resort. Δημιουργια του Ιουστινιανου θαρρω. Ξεχασα να αναφερω οτι οι χωροι λειτουργουν και ως μουσείο (εισοδος 10 σόλιδος). Τρομερο ενδιαφερον παρουσιάζει και το αποχετευτικό. Ζουμε μεγαλεια λέμε....
101_3729.JPG
101_3729.JPG

despoina.s

Member
Δν θα επιτρεψω ανακριβειες περι του τροπου κλεισιματος του Ταζ Μαχαλ της Κωνσταντινουπόλεως. Θα ειμαι σαφης για να δωσω και σε άλλους την χαρά να επισκεφτουν το ως άνω για να βιωσουν και αυτοι μια φορα στη ζωή τους τετοια πολυτελεια. Το σαιτ λοιπον (αν και ειναι για λιγους και εκλεκτους) ονομαζεται Byzantium best resort. Δημιουργια του Ιουστινιανου θαρρω. Ξεχασα να αναφερω οτι οι χωροι λειτουργουν και ως μουσείο (εισοδος 10 σόλιδος). Τρομερο ενδιαφερον παρουσιάζει και το αποχετευτικό. Ζουμε μεγαλεια λέμε....View attachment 280918 View attachment 280918
Καλά, είχε κάθισμα και παραπονιέσαι κιόλας;;;
Κάτι σε κλασσική "τούρκικη" τουαλέτα περίμενα... :haha:

dim kyr

Member
Καλά, είχε κάθισμα και παραπονιέσαι κιόλας;;;
Κάτι σε κλασσική "τούρκικη" τουαλέτα περίμενα... :haha:
Χα χα....Πραγματι, ηταν ενας "μοντερνισμος" που αποσκοπουσε να δωσει έμφαση δια της αντιθεσεως, στο όλο ρετρο στυλ που κυριαρχουσε στους υπολοιπους χωρους.

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Threads
30.119
Μέλη
34.566
Νεότερο μέλος
ilnick98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα