Αεροδρόμιο Αθηνών Ελ.Βενιζέλος (ΑΤΗ)

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το αεροδρόμιο πάει χρηματιστήριο......Δεν θα είναι πια ήσυχο....Οικονομικά τουλάχιστον...Θα υπάρχουν συγκινήσεις....


Πέφτουν οι υπογραφές για το «Ελ. Βενιζέλος» - Ανοίγει ο δρόμος για την εισαγωγή στο Χρηματιστήριο
Υπήρχε τεράστια πίεση για να μπει πριν τις εκλογές...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Χρειάζεται αναρδάρθωση το αεροδρόμιο, είναι μια από τις αρκετές υποδομές της χώρας που δεν αντέχει αυτό το ρυθμό αύξησης του τουρισμού. Εχθές όλοι οι ιμάντες γεμάτοι με 3 πτήσεις ο καθενας, αναμονή για παραλαβή βαλίτσας σε εσωτερική πτήση πάνω από μια ώρα, πολύ μεγάλες ουρές στην έξοδο, κι ακόμη είναι αρχές Ιουλίου.

Προς το παρόν ξέρουμε ότι γίνεται αυτό:
Μεγαλώνει το αεροδρόμιο της Αθήνας: 10 νέες θέσεις στάθμευσης αεροσκαφών και επέκταση του Δορυφορικού Αεροσταθμού

αλλά δεν αρκεί. Είχε γίνει συζήτηση για "μεγάλη" επέκταση που λογικά θα ξαναγίνει, εξαντλούνται οι δυνατότητες.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Το πιο εντυπωσιακό είναι ότι εσύ παρέδωσες βαλίτσα... (ναι, περίμενα κι εγώ με τις ώρες χθες, αλλά δε μου συμβαίνει αρκετά συχνά για να παραπονεθώ).
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το πιο εντυπωσιακό είναι ότι εσύ παρέδωσες βαλίτσα... (ναι, περίμενα κι εγώ με τις ώρες χθες, αλλά δε μου συμβαίνει αρκετά συχνά για να παραπονεθώ).
Την παρέδωσα για άλλον, επειδή ειμαι gold με εκμεταλλευονται.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Άφιξη σήμερα στο κοσμοδρομιο ΕλΒενιζελ και η κατάσταση τριτοκοσμική. Πέρασα από Ντενπασαρ, Σιγκαπούρη και Κων/πόλη και τέτοιο χαλι δεν είδα πουθενά. Είναι ντροπή για τη χώρα το αεροδρόμιο αυτό αυτές τις μέρες. Ούτε στην Αφρική δεν έχω δει τέτοιο χαλι.
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
5.364
Άφιξη σήμερα στο κοσμοδρομιο ΕλΒενιζελ και η κατάσταση τριτοκοσμική. Πέρασα από Ντενπασαρ, Σιγκαπούρη και Κων/πόλη και τέτοιο χαλι δεν είδα πουθενά. Είναι ντροπή για τη χώρα το αεροδρόμιο αυτό αυτές τις μέρες. Ούτε στην Αφρική δεν έχω δει τέτοιο χαλι.
Δηλαδή? Κάτι πιο συγκεκριμένο?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.274

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.772
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom