Το πρώτο Βήμα ενος καινούργιου «ταξιδιού» .... Καλως σας Βρηκα

Lε0n

New Member
Μηνύματα
2
Likes
7
Οπως καθε ταξιδι αρχιζει με το πρωτο βημα ετσι και αυτο δω ειναι το πρωτο μου βημα στο «ταξιδι» του φορουμ. Αγαπω και εγω τα ταξιδια και προσπαθω να μπαινω στο ρυθμο της καθημερινοτητας καθε μερους που επισκεπτομαι , μεσα απο τις γευσεις αλλα και απο τους ιδιους τους ανθρωπους. του καθε τοπου
Μου αρεσει το κηνυγι των κινηματογραφικων τοποθεσιων -οποτε ειναι εφικτο- και μεχρι στιγμης το πιο μακρινο ταξιδι μου πλεον ειναι το Μαγευτικο βΙΕΤΝΑΜ ( πριν 3 μηνες ειδικα οι περιοχες απο Ντα Νανγκ και βορεια) .

Καλως σας βρηκα λοιπον και παντα να περναμε υπεροχα οπου και αν ειμαστε οτι και αν κανουμε !!!!
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.190
Likes
25.364
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Οπως καθε ταξιδι αρχιζει με το πρωτο βημα ετσι και αυτο δω ειναι το πρωτο μου βημα στο «ταξιδι» του φορουμ. Αγαπω και εγω τα ταξιδια και προσπαθω να μπαινω στο ρυθμο της καθημερινοτητας καθε μερους που επισκεπτομαι , μεσα απο τις γευσεις αλλα και απο τους ιδιους τους ανθρωπους. του καθε τοπου
Μου αρεσει το κηνυγι των κινηματογραφικων τοποθεσιων -οποτε ειναι εφικτο- και μεχρι στιγμης το πιο μακρινο ταξιδι μου πλεον ειναι το Μαγευτικο βΙΕΤΝΑΜ ( πριν 3 μηνες ειδικα οι περιοχες απο Ντα Νανγκ και βορεια) .

Καλως σας βρηκα λοιπον και παντα να περναμε υπεροχα οπου και αν ειμαστε οτι και αν κανουμε !!!!
:welcome: και καλά ταξίδια!!!
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.412
Likes
4.501
Οπως καθε ταξιδι αρχιζει με το πρωτο βημα ετσι και αυτο δω ειναι το πρωτο μου βημα στο «ταξιδι» του φορουμ. Αγαπω και εγω τα ταξιδια και προσπαθω να μπαινω στο ρυθμο της καθημερινοτητας καθε μερους που επισκεπτομαι , μεσα απο τις γευσεις αλλα και απο τους ιδιους τους ανθρωπους. του καθε τοπου
Μου αρεσει το κηνυγι των κινηματογραφικων τοποθεσιων -οποτε ειναι εφικτο- και μεχρι στιγμης το πιο μακρινο ταξιδι μου πλεον ειναι το Μαγευτικο βΙΕΤΝΑΜ ( πριν 3 μηνες ειδικα οι περιοχες απο Ντα Νανγκ και βορεια) .

Καλως σας βρηκα λοιπον και παντα να περναμε υπεροχα οπου και αν ειμαστε οτι και αν κανουμε !!!!
καλώς ήρθες :welcome: και σου εύχομαι πολλά ταξίδια. Θα ήταν πολύ ενδιαφέρον να μας γράψεις τις εντυπώσεις σου από το Βιετνάμ....
 

Βαγγω

Member
Μηνύματα
105
Likes
264
Εγω τα πιο πολλα ταξιδια μου τα έκανα στο φορουμ μαζι με τις φανταστικές περιγραφές και τις φωτογραφίες ολων σας. Mind trips.
Καλωσόρισες και καλα ταξίδια
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.658
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom