Το τελευταίο ταξίδι της Άννυς

Σύζυξ

Member
Μηνύματα
16
Likes
169
Μόνο ένα τεράστιο ευχαριστώ μπορώ να σας πω φίλοι μου για τα καλά σας λόγια και τις ευχές σας.
Να'στε πάντα καλά και να'χετε ταξίδια όμορφα.

Σπόρε, sorry που σε "υποβίβασα" σε mod, η θολούρα της στιγμής φταίει...
 

alma

Member
Μηνύματα
3.726
Likes
15.094
Πραγματικά δεν τολμούσα να ανοίξω το μήνυμα.Δεν ξέρω τι να πω. Ήταν από τα πιο συμπαθητικά άτομα όπως τη γνωρίσαμε μέσα από τα γραφόμενα της.Ήταν από τα άτομα που πάντα σε βοηθούσε με πληροφορίες και από τα πρώτα που σκεφτόσουν να ανταλλάξεις π.μ. Τόσο ευγενική και εξυπηρετική.Να ζήσετε να τη θυμόσαστε οι δικοί της άνθρωποι.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Δεν γινεται να μην γραψω και γω για αυτον τον υπεροχο ανθρωπο !

Νιωθω πολυ τυχερη που την γνωρισα, που εκανα μαζι της πλακιτσα, που μιλησα μαζι της σοβαρα, που ηπιαμε παγωμενες Fisher στα μαγαζακια που ξετρυπωνε, που διαφωνησαμε, που γελασαμε, που γνωρισα τον Χρηστο της, που καθε φορα που βλεπω κουταβακι λεω "α! η Αννυ!", που με εβγαλε "κουνελι"...

Καποια πραγματα στη ζωη ειναι τοσο αποτομα και αναποφευκτα που με ξεπερνανε! Εχω ομως πολλα να κρατησω απο κεινη, το γελιο της, την αισιοδοξια της, το οτι ζουσε την καθε στιγμη και τοσα αλλα μικρα και μεγαλα!

Ειμαι σιγουρη οτι τωρα το botακι μας οπως την αποκαλουσα συχνα εχει βρει τροπο και μας διαβαζει γι αυτο ενα τραγουδι!


Καλο ταξιδι κοριτσακι μου, θα εισαι παντα στη σκεψη μου και στην καρδια μου!
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
Καλό ταξίδι στο "bot" μας, μας λείπει ήδη.
Ελπίζω να μη μου κράτησε κακία για τις μπύρες που δεν ήπιαμε ποτέ, μιας και κατάφερα να απουσιάσω από όλες τις συναντήσεις.

Χρήστο συλλυπητήρια και υπομονή.
 

Σύζυξ

Member
Μηνύματα
16
Likes
169
Καλό ταξίδι στο "bot" μας, μας λείπει ήδη.
Ελπίζω να μη μου κράτησε κακία για τις μπύρες που δεν ήπιαμε ποτέ, μιας και κατάφερα να απουσιάσω από όλες τις συναντήσεις.

Χρήστο συλλυπητήρια και υπομονή.
Liopyr, στο bot μας δεν υπήρχε περασμένο software για κακία επομένως μην ανησυχείς.
Άλλωστε, και να ήθελε να σου κρατήσει κακία, θα την άφηνε η Nedelja? Ήθελε απλά να σε γνωρίσει αλλά δεν πρόλαβε.
Σ΄ευχαριστώ
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Προσπαθώ από χθες να γράψω κάτι, αλλά καταλήγω να το σβήνω.
Το bot μας ήταν παραπάνω από ένα μέλος, από ένας mod για το φόρουμ.
Ήταν ένας καταπληκτικός άνθρωπος.
Θα μπορούσα να μνημονεύσω πολλά πράγματα, αλλά.................



Η επόμενη Fisher είναι για εσένα...
Καλό σου ταξίδι

Υ.Γ.: Χρήστο, τα λάθη πληρώνονται.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Δεν θυμάμαι άλλη φορά στην ζωή μου να έχω στεναχωρεθεί τόσο πολύ για άνθρωπο που δεν γνωρίζω.
Τελικά όμως αποδεικνύεται οτι στο travelstories είμαστε μια οικογένεια γι'αυτό και όλοι έχουμε βαθύτατη θλίψη για την απώλεια ενός εξαιρετικού μέλους της οικογένειας μας.
Τα γραπτά μένουν αλλά προσωπικά διαβάζοντας ιστορίες ή συζητήσεις με την Άννυ πάντα θα αισθάνομαι αυτή την θλίψη.
Μόνο κουράγιο και υπομονή στην οικογένεια της.
Καλό ταξίδι δική μας Άννυ!
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Κι εγώ γράφω και σβήνω...όμως το κοριτσάκι μου όπως αποκαλούσαμε η μία την άλλη νομίζω οτι ήξερε πως ένιωθα γι αυτήν...
Η φιλία μου με την Άννυ ήταν αναμφισβήτητα ένα από τα ωραιότερα πράγματα που μου έδωσε αυτό το φόρουμ, ένας πολύ ξεχωριστός άνθρωπος και μέσα από αυτήν είχα την ευκαιρία να γνωρίσω έναν άλλον υπέροχο άνθρωπο το Χρήστο.
Θα κρατήσω μόνο τις ωραίες αναμνήσεις ''μποτάκι'' μου...τις ''τέλιες'' βραδιές που μοιραστήκαμε και τις ατελείωτες μπύρες που ήπιαμε... οι επόμενες θα είναι πάντα με τη σκέψη σου.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
8.003
Δεν μπορω να το πιστεψω... Η πρωτη εικονα που μου ερχεται ειναι εσεις οι 2 μαζι τοσο γελαστοι και τοσο αγαπημενοι... Η ζωη ειναι αδικη... Νιωθω θλιψη... Εχε δυναμη "συζυξ"!!
Καλο ταξιδι Αννυ!! Θα μας λειψεις.....
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ούτε και ξέρω τι να γράψω κ εγώ! Είμαι αφάνταστα θλιμμένη! Τόσο συμπαθητική κοπέλα η Άννυ... Και από τις ιστορίες της και από τις απαντήσεις της και ακόμα περισσότερο από κοντά, χαμογελαστή και πρόθυμη, μόνο θετικές εντυπώσεις είχα, μόνο καλά πράγματα πιστεύω έχουν να πουν όλοι... Τόσο άδικο για έναν νέο άνθρωπο, έχω πάθει σοκ! Καλό κουράγιο σύζυξ της, καλό παράδεισο Άννυ..... :(
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν ξέρω πραγματικά τι να πω :(...Κουράγιο και δύναμη φίλε Χρήστο.
Καλό σου ταξίδι Άννυ μου, θα σε θυμόμαστε...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Τέτοιες ώρες δύσκολα βρίσκει κανείς τις λέξεις για να πει κάτι...
Κι όταν τις βρει, δύσκολα τις βάζει στη σειρά...
Και τι να πει; Σ' αυτόν που έφυγε ή σ' αυτούς που 'μείναν;
Όντας μακρυά (αντικειμενικά, λόγω απόστασης) δεν συναντηθήκαμε.
Την γνώρισα μόνο σαν mod - η παρουσία της πάντα ζωντανή: Πότε σοβαρά, πότε με χιούμορ, πότε λίγο αυστηρά αλλά πάντα με αγάπη και χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης με κανέναν, ήταν εδώ, σ' αυτό το φόρουμ που όλοι αγαπάμε, για να βοηθήσει, να οδηγήσει, να συμβουλέψει.
Σαν φυσική παρουσία την γνώρισαν άλλοι - κι έγιναν φίλοι της. Κι όλοι έχουν έναν καλό λόγο να πουν. Κάτι θα ξέρουν...

Δυστυχώς, Χρήστο, τα λόγια μας μόνο μικρή στήριξη μπορούν να σου προσφέρουν. Να είσαι δυνατός, να είστε καλά (εσύ και οι δικοί της), να ζήσετε χρόνια πολλά και να την θυμάστε πάντα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom