Το τελευταίο ταξίδι της Άννυς

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Καλό της ταξίδι.
Να είστε πάντα καλά να την θυμάστε.
 

veatriki

Member
Μηνύματα
55
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία/Βέλγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδία
Λυπαμαι παρα πολυ... Να εχετε κουραγιο να τη θυμαστε....
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Λυπάμαι πολύ... Εχω σοκαριστεί από την δυσάρεστη είδηση. Κουράγιο στους δικούς της ανθρώπους. Το πόσο συμπαθής υπήρξε σε όλους εμάς είναι εμφανές. Καλό ταξίδι Αννυ μας!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Eιλικρινά άνοιξα το θέμα με την ελπίδα ότι ο τίτλος είναι παραπλανητικός.
Δυστυχώς όμως διαψεύστηκα:cry:.
Την anny την έχω δει 2-3 φορές από κοντά και εχω να πω ότι ήταν ένας άνθρωπος ακόμη πιο γλυκός, ευγενικός και θετικός από αυτό που προσδιδαν τα μηνύματα της.
Θα την θυμόμαστε πάντα για τις ωραίες της ιστορίες, τις ακόμη πιο όμορφες φωτογραφίες της και την βοήθεια που πρόσφερε σε όλα τα μέλη.
Καλό ταξίδι αγαπητή μας anny.
Kαλή δύναμη φίλε Χρήστο και σε όλη την οικογένεια.
 
Last edited:

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
εδώ και μέρες έβλεπα τον τίτλο αλλά δυσκολευόμουν να το ανοίξω... Τελικά είχα δίκιο.... Αν και δεν τη γνώρισα από κοντά ποτέ, νιώθω ότι έφυγε ένας άνθρωπος τον οποίο γνώριζα χρόνια.. Χρήστο σου εύχομαι κουράγιο και δύναμη και κάποια στιγμή να πραγματοποιήσεις τα ταξίδια που δεν προλάβατε.. Της το χρωστάς... Καλό παράδεισο να έχει...
 

voulina

Member
Μηνύματα
143
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Λιουμπλιάνα
Θερμά συλλυπητήρια κι από εμένα αν και την ήξερα μόνο από τις ιστορίες και το χαριτωμένο σκυλάκι που είχε στο άβατάρ της. Καλό της ταξίδι και καλή δύναμη στην οικογένειά της..
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.116
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Πρεπει να περνουν πολυ ομορφα σε τουτο το ταξιδι για να μη γυριζει κανενας πισω.
Αν και δεν σε γνωρισα απο κοντα δεν ηταν δυσκολο να καταλαβω πως ησουν μεγαλο τσακαλι. Η ικανοτητα σου να βρισκεις ταχυτητα αυτα που αλλοι κανουμε ωρες για να τα βρουμε ειναι κατι που νομιζω δεν θα ξεχασω ποτε μου.
Αν και δεν συμμετεχω πλεον στο φορουμ θελησα να μπω και να σε αποχαιρετησω οταν ειδα τυχαια το συμβαν.
Καλο σου ταξιδι ρε κοριτσι και ευχαριστω για την οποια βοηθεια μου προσεφερες.

Τα θερμα μου συλλυπητηρια! Σε σενα Χρηστο και σε ολους τους ανθρωπους που την αγαπησαν και πονουν.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Παντα ευγενικη, αυτο θυμαμαι. Μακαρι αυτο σου το ταξιδι να ειναι το πιο ομορφο.
 

giannis-nexus

Member
Μηνύματα
58
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΚΟΥΝ ΜΕΞΙΚΟ
Θερμα συλληπητηρια και κουραγιο στους δικους της..καλο παραδεισο στο τελευταιο σου ταξιδι !!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.493
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το ότι στενοχωριέται κανείς για απώλεια ανθρώπων που "προσωπικά" δε γνώρισε ποτέ δείχνει όχι μόνο την αμεσότητα/ανθρωπιά μιας έστω διαδικτυακής κοινότητας αλλά και το χάρισμα της εκλιπούσας, από τις συμπαθέστερες μορφές της κοινότητας διαχρονικά, πάντα ευγενής, ουσιαστική, καλοσυνάτη. Αν θα λείψει σε μας που τη συνηθίσαμε και αγαπήσαμε ως άβαταρ, τι να πει κανείς για συγγενείς και φίλους που είχαν τη χαρά να τη γνωρίζουν προσωπικά.

Συλλυπητήρια και καλό κουράγιο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.154
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom