ΗΠΑ Το D.N.(Y).A μου.....

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Με τις φιλες τρεχει Αμερικες και Ταυλανδες και με την οικογενεια μεχρι τις λιμνες της Κορινθιας. Δεν ειναι σωστα πραγματα αυτα για ενα παντρεμενο κοριτσι...
Μην τα λες αυτα δυνατα ΡΕ γιατι θα μπερδευτει κανεις και θα νομιζει οτι με μαλωνεις:bleh::bleh::bleh::haha:
Ο συζυξ(τι λεξη:shock::shock:) δεν ημπορουσε να ερθει στο Μαραθωνα ..στην Ταυλανδη θα παει?Δωστου ομως Αλπεις και βουνα και τρεχει...
 

candygirl20

Member
Μηνύματα
27
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΑΛΙ
κλεοπατρα μου η ιστορια σου ειναι φανταστικη, περαστε καταπληκτικα τυχερουλες!! θελω να παω κ γω με μια φιλη μου τελη απριλιου νεα υορκη και θα ηθελα να σε ρωτησω κπ πραγματα, αν δεν εχεις αντιρρηση φυσικα, κυριως για το οικονομικο κομματι! αν θελεις, pm γτ εγω δε μπορω να στειλω σε αλλα μελη! ψαχνω βδομαδες για πληροφοριες κλπ και εσυ ξερεις πολλα!
σε ευχαριστω εκ των προτερων!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ευχομαι να πατε κ να περασετε υπεροχα ..που δυσκολο να παει καποιος σε αυτη την πολη κ να περασει ασχημα!!
Γυρω στα 2000 εφυγαν για 8 μερες ...εχουν περασει κ 2,5 χρονια απο τοτε ..αλλα τοσο περιπου.!1200 περιπου αεροπορικα+χοτελ και τα υπολοιπα για καθημερινα εξοδα-ψωνια-εκδρομες-καραβακια κλπ κλπ
 

Sotiroula

Member
Μηνύματα
28
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ας πουμε Κούβα...
Ταξίδι-Όνειρο
Σικελία!!!!!!!!!!!!!!
ΠΕΤΑΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ.....ΓΙΑ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ...ΝΑΙ ΕΓΩ...ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ...
one a NewYorker, always a NewYorkes!!!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
ΟΟΟλεεεεεεεεεε!!!!!
(τωρα το ειδα ...ασχετο!!!!)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.482
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom