Ηνωμένο Βασίλειο Τρένο από Αγγλία για Ελλάδα

Giwrgos Georgios

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλημέρα. Θέλω να ρωτήσω αν γινόνται δρομολόγια τρένου από Λονδίνο για Ελλάδα και κάποιες πληροφορίες αν το έχει κάνει κάποιος - α. Ευχαριστώ
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.673
Likes
16.376
Καλημέρα. Θέλω να ρωτήσω αν γινόνται δρομολόγια τρένου από Λονδίνο για Ελλάδα και κάποιες πληροφορίες αν το έχει κάνει κάποιος - α. Ευχαριστώ
http://www.trainose.gr/επιβατικό-έργο/διεθνή-δρομολόγια/διεθνείς-σιδηροδρομικές-γραμμές/
Αμα βρεις τροπο να πας με τρενο στο Βελιγραδι μετα συντονιζεσαι με τον ΟΣΕ .. τωρα με την πανδημία όμως θα πρεπει να ξέρεις τι παίζει σε κάθε χώρα ..εκτος εαν ρωτάς για μετα την πανδημια..
 

Giwrgos Georgios

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
http://www.trainose.gr/επιβατικό-έργο/διεθνή-δρομολόγια/διεθνείς-σιδηροδρομικές-γραμμές/
Αμα βρεις τροπο να πας με τρενο στο Βελιγραδι μετα συντονιζεσαι με τον ΟΣΕ .. τωρα με την πανδημία όμως θα πρεπει να ξέρεις τι παίζει σε κάθε χώρα ..εκτος εαν ρωτάς για μετα την πανδημια..
Πρώτα ο Θεός να μάστε καλά για 15 Γενάρη θέλω. Πως θα μάθω αν έχει γθα τις άλλες χώρες και τι χρειάζεται?
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.422
Likes
4.406
Θα πρέπει να δεις τι ισχύει εκείνες τις μέρες, δε μπορεί κανείς να προβλέψει τα μέτρα που θα ισχύουν λόγω covid σε περισσότερο από 1 μήνα από σήμερα (και μάλιστα διασχίζοντας τόσες χώρες).
Δύσκολο εγχείρημα πάντως...
 

8avos

Member
Μηνύματα
647
Likes
6.348
BAC60D63-F914-4779-983A-85B6D1A927F4.png

Μπες σε μια μεγαλη ευρωπαϊκη εταιρεια σιδηροδρομων,προχειρα στις αναζητησεις της γερμανικης DB δινει απο Λονδινο εως Σοφια κοντα στις 50 ωρες δρομολογιου με μινιμουμ τις 7 και μαξιμουμ 11 μετεπιβιβασεις.

Το χρονικο διαστημα,οπως προειπε μελος πιο πανω,δεν υπαρχει στις αναζητησεις,θεωρωντας το μακρινο,οποτε εβαλα κατι πιο αμεσο για μια "εικονα"
 

chrisvek

Member
Μηνύματα
40
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη-Μπρατ-Βουδαπέστη
Φίλος που χρησιμοποιήσε πρόσφατα (περίπου τελη Οκτ) τρένο του ΟΣΕ, Θεσσ/κη-Αθήνα, είπε οτι είναι τουλάχιστον απολαυστικό, καθώς λόγω covid, είναι αρκετά ευρύχωρα πλέον. Aν επιτρέπειται γιατί προτιμάς τρένο;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.675
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom