Τραβελστορική συνάντηση στον Πύργο τον Λευκό!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Φυσικά και εγώ ως φίλος του ποδήλατου, θα είμαι εκεί με το ποδήλατο μου, καιρού φυσικά επιτρέποντος....:D

Μένει μόνο να ορίσουμε τις επομενες μέρες την ακριβή ημερομηνία!:cool:

Αλλος κανείς στην παρέα μας;;)

1. thanosth
2. ΕΡΣΗ
3. dora
4. skiouros82
5. elpihonmar
6. Xontro Mpizeli
7. diamondlover
8. tania
9. koyk
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
λοιπον επειδη στη βραση κολλαει το σιδερο,και γω συμφωνω για 28/9.δεν μπορω στις 12/10.οσο για καφε καλο το del'arte αλλα αμα ο καιρος συνεχισει ετσι την κατσαμε.βεβαια μπορουμε να κατσουμε και μεσα.πολυ κοντα στον λευκο ειναι και το gardu στη τσιρογιαννη.'η ακομη καλυτερα πανω στην εθνικης αμυνης μετα το σχολειο εχει ενα καφε που μοιαζει με παραδοσιακο.πειτε και εσεις γνωμες.
 

Len

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
θα θελα να έρθω, αλλά δεν είμαι σίγουρη αν θα μπορώ την άλλη Κυριακή. Θα ενημερώσω.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
εχετε δοκιμασει στο καφε του πυργου του Ο.Τ.Ε.?
Πωπω! Αμ θα πάμε επίσκεψη στον Λευκό τον Πύργο, αμ θα πάμε και για καφέ στον Πύργο του ΟΤΕ, σαν πολύ τουρίστες στην πόλη μας θα είμαστε!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Καλημέρα απο την συννεφιασμένη Θεσσαλονίκη...
και μολις ημουν ετοιμος να προτεινω ως ημερομηνια την αλλη Κυριακή
βρεθηκε ακομη ενα μέλος που δεν θα μπορέσει την άλλη Κυριακή.

Συμπέρασμα; οποια Κυριακή και να την κανονισουμε την επίσκεψη μας στο Μουσείο του Λευκού Πύργου, όλο και κάποιο μέλος δεν θα μπορεσει να παραβρεθεί.

Προσωπικά προτείνω δυο πιθανές ημερομηνίες:
την άλλη Κυριακή 28.9.2008 ή
τον Οκτώβρη 12.10.2008.

Οταν οριστικοποιηθεί η ημερομηνία, κανονίζουμε και που θα πάμε να καθήσουμε για έναν καφέ!


Και προσωπικά η ιδεα για συνευρεση ήταν να επισκεφτουμε παρεα απο κοινου το μουσειο του Λευκού Πύργου, οχι τοσο ο καφές!
:cool::clap:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
ok εγω προτεινω να κανουμε μια λιστα με το ποσα ατομα θα μπορουν να ερθουν στις 28/9 και ποσα για τις 12/10 και ετσι αποφασιζουμε.εγω ειμαι μεσα για τις 28/9!
 
Μηνύματα
74
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
????????
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος λατινικης αμερικης
Εγω δυστυχως δουλευω τις Κυριακες. Το τι ζηλευω που δεν θα μπορεσω να ερθω δεν λεγετε!!!!!!!! (Αν παντως καποιοι δεν καταφερουν να ερθουν στο ραντεβου και μπορουν καποιο Σαββατο, μην με ξεχασουν!!!)
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Προτείνω ο καθένας να πει ποιές μέρες και ώρες μπορεί ώστε να βγάλουμε ένα χρήσιμο συμπέρασμα!

Εγώ, ας πούμε, μετά τις 29 Σεπτεμβρίου μπορώ κάθε μέρα όλη μέρα όλες τις ώρες! Είτε καθημερινή είναι είτε Σαβ/κα.

Το πιο πιθανό όμως είναι να βρίσκομαι Αθήνα το Σαβ/κο 11-12 Οκτωβρίου. Ίσως και από τις 10 Οκτωβρίου, δηλαδή από Παρασκευή.

Οπότε, βρείτε μία μέρα και ώρα εσείς που ενδεχομένως δουλεύετε (φοιτητής είμαι εγώ) και θα ακολουθήσω και εγώ.

Καλή ιδέα πάντως ο καφές στον Πύργο του Ο.Τ.Ε. Αν και ακριβούτσικος, δεν πειράζει! Αξίζει και όσοι δεν έχετε πάει θα είναι μία καλή ευκαιρία να πάμε όλοι μαζί! :)
 

Len

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Κι εμένα γενικά δε με βολεύουν οι Κυριακές. Γιατί όχι κάποιο Σάββατο μεσημέρι;
 

sisy

Member
Μηνύματα
59
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μαλδίβες
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βρίσκομαι κι εγώ στη συνάντηση, όποιο Σαββατοκύριακο κι αν πραγματοποιηθεί μιας και ανεβαίνω συχνά Θεσσαλονίκη :clap:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.856
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom