Ρουμανία Τρανσυλβανία: Ένα ταξίδι πέρα από κάθε προσδοκία

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ονειρεμένο Ταξίδι
LENSOIS MARAHENSES
Σας βλέπω να κάνεται παρουσίαση στην ΚΤΠ ο καθένας και να ψηφίζει ο κόσμος το ποιο πειστικό.:haha::haha::haha:
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
νότια αφρική
Πολύ κατατοπιστική η ιστορία σου LIDA με πολλές όμορφες περιγραφές και χρήσιμες λεπτομέρειες!
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τα πάντα όλα...
Ο ενθουσιασμό σου LIDA με έπεισε και μένα.
Έτοιμο το έχω το σχέδιο για Τρανσυλβανία αλλά να δούμε που θα βρούμε κανά κενό για να το χωρέσουμε και αυτό.
Ας γυρίσει και ο toumpiotis να μας πει και αυτός κανένα νέο tip..
 

Attachments

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Ο ενθουσιασμό σου LIDA με έπεισε και μένα.
Έτοιμο το έχω το σχέδιο για Τρανσυλβανία αλλά να δούμε που θα βρούμε κανά κενό για να το χωρέσουμε και αυτό.
Ας γυρίσει και ο toumpiotis να μας πει και αυτός κανένα νέο tip..
Και στα μικρά θα αρέσει αυτό το ταξίδι. Μπορείτε να πάτε το καλοκαιράκι ή Πάσχα.
Προσωπικά ενθουσιάστηκα,ίσως επειδή δεν το περίμενα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Με μπερδέψατε ,εγώ τι να διαλέξω Sibiu ή Sighisoara ?:shock:

ΥΓ το Hotel Villa Astoria όντως πολύ καλό αλλά με 130 την νύχτα (το διαμέρισμα) μάλλον θα ψάξω για κάτι άλλο.
Sibiu, εννοείται.

Στο Sibiu μένουμε πάντοτε στο Casa Luxembourg (στο apartment κατά προτίμηση...) Τα αξίζει, ακόμη κι αν ήταν και μόνο για τη θέση και τη θέα.
Booking.com: Hotel Casa Luxemburg, Sibiu, Romania - 73 Guest reviews. Book your hotel now!
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...
Ρε συ Βαγγέλη, τώρα ξεκινάς πόλεμο και ποιος ακούει τον taver στην Ιαπωνία. Αλλά ήμαρτον!! Άσε τις προσωπικές απόψεις, ειλικρινά. σε ανάλογες περιπτώσεις, απλώς μπαίνω στο google earth, πηγαίνω στα κέντρα των πόλεων και τα αφήνω να μιλήσουν μόνα τους. 10 φωτό η κάθε πόλη. πήγαινε, άνοιξτο, σε περιμένουμε. επέστρεψε και πες την γνώμη σου... Μα δεν είναι πασιφανές ότι η Sighisoara είναι μονόδρομος? Βγάζει μάτι η αλήθεια
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ονειρεμένο Ταξίδι
LENSOIS MARAHENSES
Τι βλέπουν τα ματάκια μου ?έχουμε ΣιμπιουΣιγκισοαρικό πόλεμο ?και ακόμη δεν βγάλαμε ημερομηνίες και τόπο ....... φαντάσου τι έχει να γίνει ......... όταν βγείτε στο βήμα να εκθέσετε τις απόψεις σας.Μόνο κοιτάξτε να φερετε ντοκουμέντα μαζί σας.
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος του κοσμου
Ρε συ Βαγγέλη, τώρα ξεκινάς πόλεμο και ποιος ακούει τον taver στην Ιαπωνία. Αλλά ήμαρτον!! Άσε τις προσωπικές απόψεις, ειλικρινά. σε ανάλογες περιπτώσεις, απλώς μπαίνω στο google earth, πηγαίνω στα κέντρα των πόλεων και τα αφήνω να μιλήσουν μόνα τους. 10 φωτό η κάθε πόλη. πήγαινε, άνοιξτο, σε περιμένουμε. επέστρεψε και πες την γνώμη σου... Μα δεν είναι πασιφανές ότι η Sighisoara είναι μονόδρομος? Βγάζει μάτι η αλήθεια
πεσ
Καλησπέρα, εσύ που γνωρίζεις πολλά για Σighisoara πές γιατί δεν έχει κανένα ξενοδοχείο για 30-31/7 Υπάρχει περίπτωση να βρω κάτι?Η να αλλάξω το πρόγραμμα?
Το πρόγραμμα μου είναι 2-brasov,1-sibiu,1-Sighisoara 27-31/7/11
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.666
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom