Μαυρίκιος Τρεις μέρες Μαρόκο

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Μέσα οκτώβρη θα είμαι στο Μαρακές για λίγες ημέρες όπου θα πάρω μια γεύση της πόλης.

Μετά έχω 3 έξτρα μέρες. Που μου προτείνετε να πάω δεδομένου της εποχής; Για μετακίνηση θα προτιμούσα να μην νοικιάσω αυτοκίνητο. Οπότε αεροπλάνο, τρένο ή λεωφορείο (Τα δύο τελευταία είναι αξιόπιστα; ). Και μάλλον θα βόλευε να φτάσω σε πόλη που να έχει πτήση για Ευρώπη για να μη ξαναγυρνάω Μαρακες. Κάποια καλή πρόταση;
 

marstay

Member
Μηνύματα
143
Likes
223
Επόμενο Ταξίδι
Ακυρώθηκε!
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη
Μέσα οκτώβρη θα είμαι στο Μαρακές για λίγες ημέρες όπου θα πάρω μια γεύση της πόλης.

Μετά έχω 3 έξτρα μέρες. Που μου προτείνετε να πάω δεδομένου της εποχής; Για μετακίνηση θα προτιμούσα να μην νοικιάσω αυτοκίνητο. Οπότε αεροπλάνο, τρένο ή λεωφορείο (Τα δύο τελευταία είναι αξιόπιστα; ). Και μάλλον θα βόλευε να φτάσω σε πόλη που να έχει πτήση για Ευρώπη για να μη ξαναγυρνάω Μαρακες. Κάποια καλή πρόταση;
Λοιπόν, από Μαρακές θα πάρεις τρένο και θα πας Φες. Εκεί θα περάσεις τις υπόλοιπες μέρες σου. Μπορείς να δεις και την ιστορία μου που είχα κάνει 3 διανυκτερεύσεις Μαρακές και τρεις Φες. Οπότε από άποψη χρόνου είσαι ΟΚ. Η Φες είναι μοναδική πόλη και επίσης έχει και ανταποκρίσεις με Ευρώπη. Νομίζω πως είναι η καλύτερη λύση. Τα τρένα παραδόξως είναι μια χαρά, στην ώρα τους και καθαρά. Το ταξίδι θα είναι μεγαλούτσικο, αν θυμάμαι καλά κοντά στις 7 ώρες. Εγώ είχα κλείσει 1η θέση και ήταν άνετο, σου συστύνω να κάνεις το ίδιο. Αυταααά.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.765
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom