Αρμενία Γεωργία Τρεις (;) χώρες, ένας χωρισμός και μία τραπεζική αργία (Αρμενία,Γεωργία,ΝΚ)

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Μπράβο για το ταξίδι και την ιστορία.Τώρα την ανακάλυψα με αφορμή ένα ποστ σου.Και οι φωτογραφίες αναλογικά μια χαρά είναι και δίνουν εικόνες σε αυτά που περιγράφεις.
 

s-travelholic

Member
Μηνύματα
55
Likes
346
Μπράβο για το ταξίδι και την ιστορία.Τώρα την ανακάλυψα με αφορμή ένα ποστ σου.Και οι φωτογραφίες αναλογικά μια χαρά είναι και δίνουν εικόνες σε αυτά που περιγράφεις.
Σε ευχαριστώ πολύ, σκέφτομαι τώρα με την καραντίνα να γράψω καμιά ιστορία. Δεν ξέρω τι όμως, ίσως την τελευταία στα χρόνια του κορονοϊού.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Σε ευχαριστώ πολύ, σκέφτομαι τώρα με την καραντίνα να γράψω καμιά ιστορία. Δεν ξέρω τι όμως, ίσως την τελευταία στα χρόνια του κορονοϊού.
Κάνε μια λίστα για να διαλέξουμε :)

Διαφορετικά γράψε για το τελευταία ταξίδι σου και πως έφυγες από Σρί Λάνκα.Σωστά τα λέω ή τα μπερδεύω με άλλο ποστ;
 

s-travelholic

Member
Μηνύματα
55
Likes
346
Κάνε μια λίστα για να διαλέξουμε :)

Διαφορετικά γράψε για το τελευταία ταξίδι σου και πως έφυγες από Σρί Λάνκα.Σωστά τα λέω ή τα μπερδεύω με άλλο ποστ;
Λοιπόν ως solo traveler το μενού έχει (δεν αναφέρω τις mainstream ευρωπαϊκές χώρες):
1) Ιαπωνία, έχω πάει 2 φορές
2) Ταξίδι 4μηνο σε ΝΑ Ασία και Αυστραλία
3) Μεξικό,Γουατεμάλα, Μπελίζ, Ελ Σαλβαδόρ
4) Βραζιλία, Αργεντινή, Ουρουγουάη και Χιλή
5) Αλβανία, Κόσοβο, Μαυροβούνιο, Β.Μακεδονία και Βουλγαρία.
και το τελευταίο Φιλιππίνες με ολίγον από Kl και Σρι Λάνκα ( αυτό με ψήνει επειδή είναι φρέσκο) αλλά και τα άλλα είναι της τελευταίας πενταετίας, οπότε δεν έχει κάψει ο σκληρός ...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Λοιπόν ως solo traveler το μενού έχει (δεν αναφέρω τις mainstream ευρωπαϊκές χώρες):
1) Ιαπωνία, έχω πάει 2 φορές
2) Ταξίδι 4μηνο σε ΝΑ Ασία και Αυστραλία
3) Μεξικό,Γουατεμάλα, Μπελίζ, Ελ Σαλβαδόρ
4) Βραζιλία, Αργεντινή, Ουρουγουάη και Χιλή
5) Αλβανία, Κόσοβο, Μαυροβούνιο, Β.Μακεδονία και Βουλγαρία.
και το τελευταίο Φιλιππίνες με ολίγον από Kl και Σρι Λάνκα ( αυτό με ψήνει επειδή είναι φρέσκο) αλλά και τα άλλα είναι της τελευταίας πενταετίας, οπότε δεν έχει κάψει ο σκληρός ...
Θα βάλουμε ένα για την συγγραφέα(το τελευταίο) και δύο(Νο.2 και Νο.5) για τους αναγνώστες/αναγνώστη :lol: Αν με αφήσεις τα θέλω όλα ;)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τα πρόσφατα γεγονότα στο Ναγκόρνο με έφεραν πίσω σε αυτή την ιστορία. Ίσως στο μέλλον να είναι ξανά επισκέψιμο, από άλλη πλευρά αυτή τη φορά όμως. Αγαπητή s, μήπως να μας έγραφες και για κανένα από τα τελευταία ταξίδια (ταξιδαρες) που έχεις κανει ; Ιράκ πχ :)
 

s-travelholic

Member
Μηνύματα
55
Likes
346
Αχ, όλο θέλω να γράψω και ποτέ δεν κάθομαι. Το Ιράκ σίγουρα δεν γράφεται γιατί η απίστευτη φιλοξενία τους δεν με άφησε να κρατήσω το καθιερωμένο ημερολόγιο!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αχ, όλο θέλω να γράψω και ποτέ δεν κάθομαι. Το Ιράκ σίγουρα δεν γράφεται γιατί η απίστευτη φιλοξενία τους δεν με άφησε να κρατήσω το καθιερωμένο ημερολόγιο!
1. Χειμώνας έρχεται, θα βρεις χρόνο
2. Δε μες ενδιαφέρουν τα καθιερωμένα ημερολόγια. Κάποια ταξίδια δεν είναι απλά αξιοθέατα αλλά άνθρωποι χρώματα μυρωδιές φιλοξενία , πόσο μάλλον μέρη λιγότερο ταξιδευμένα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom